Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

HARMONIA Jam ir Jai

Išmatavimai (cm):
Audinys:
Kietumas:
Kiekis:
Iš viso: 589.00 EUR
Aprašymas Techniniai duomenys Kaip pirkti? Pristatymo sąlygos

Čiužinys HARMONIA JAM ir JAI – tai ypatingo komforto gaminys, turintis unikalių, natūralių žmogui ir aplinkai draugiškų medžiagų.  Šis čiužinys, tam tikra prasme atradimas, kuris sprendžia labai dažną dviejų miegančiųjų žmonių problemą, kuomet nesutariama dėl miego pagrindo patogumo pojūčio. Šio čiužinio pagrindas, kuomet jo dydis yra dvigulis, atstoja dviejų skirtingų minkštumo lygių pojūčius tačiau jis išlieka vientisu. Čiužinio branduolys sudarytas iš dvipusio, skirtingo minkštumo kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Būtent tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų 400 vnt./m² ,be to viena tokio bloko pusė yra kietesnė, tuo tarpu kita minkštesnė. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą leisdama patogiai jaustis skirtingų miego pagrindo poreikių turintiems žmonėms.

Čiužinys HARMONIA JAM ir JAI yra pirmasis AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojamas vientisas tačiau skirtingo minkštumo spyruoklių blokas. Tai unikalus, dvipusis čiužinys kuris leidžia patogiai miegoti nevienodas kūno proporcijas turintiems žmonėms arba mėgstantiems kietesnį ir minkštesnį miego pagrindą. Viena čiužinio pusė yra dengta natūralaus, neklijuoto lino pluošto (100% linas) ir Clima latekso deriniu. Linų pluoštas turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti ir sugeria bei išgarina drėgmę. Tuo tarpu Clima lateksas pasižymi ventiliacinėmis savybėmis, nes turi didesnį skaičių skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Tai ergonomiška, atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga. Dėl elastingo Clima latekso sluoksnio čiužinys padeda atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteiksia miegantiesiems ypatingo patogumo jausmą.

Kitai čiužinio pusei parinktas derinys iš unikalių savybių, naujai išgauto aukščiausios kokybės putų poliuretano „Tiger Touch TT3735“ ir lino pluošto. Naujas „Tiger Touch TT3735“  putų poliuretanas savo savybėmis labai panašus į lateksą. Jis yra patvarus, pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, užtikrina gerą oro pralaidumą, kuris garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui maksimalų vėdinimą jo eksploatavimo metu.

Čiužinys gaminamas naudojant naują, nekenksmingą aplinkai ir patvarią klijų technologiją.  Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagųklijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, plačiai naudojamas maisto pakuočių gamyboje, bei uždarymui. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtinės dalys neturi galimybės migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų  bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra skiediklių emisijos į atmosferą. Klijai draugiški aplinkai: klijai ir jų tara yra perdirbami.

Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Klijai yra plastiški, bei minkšti, taip užtikrinamas siūlių prisitaikymas prie deformacijos, jie nelūžta ir neplyšta.

Visos čiužinio gamyboje naudojamos medžiagos gaminamos Europos sąjungoje yra sertifikuotos, draugiškos žmogui bei aplinkai.

Čiužinio techninis aprašymas:

§ „Tiger Touch TT35;
§ Lino pluoštas;
§ 2 skirtingų pusių kietumo/minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas – 400 vnt/m2.;
§ Lino pluoštas;
§ Clima lateksas;
§ Trikotažinis užvalkalas;
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 23 cm;
§ Spyruoklių apsauga;
§ Čiužinys dvipusis;
§ Kietumas – vidutinio kietumo;
§ Vieno miegančiojo svoris – iki 120 kg.;
§ Garantija – 3 metai.

Pirkti-čiužiniusĮsigyti čiužinius galite apsilankę mūsų partnerių baldų salonuose arba internetu. Mes rekomenduojame pirmiausia čiužinį išbandyti prekybos vietoje ir įvertinti jo kietumą. Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį čiužinių prekyboje turintys konsultantai maloniai patars ir padės išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkantį čiužinį. Vis dėlto, jei neturite galimybės apsilankyti viename iš salonų, greitai, lengvai ir patogiai čiužinį galite užsisakyti internetu.

Internetiniame „Auraplus“ tinklalapyje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Kaip pirkti internetu:

1. Išsirinkite Jums reikalingą prekę.

2. Pasirinkite prekės matmenis.

3. Nurodykite pasirinktos prekės kiekį.

4. Spauskite „Į krepšelį“.

5. Užrašykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

6. Artimiausiu metu su Jumis susisieks pardavimų vadybininkė(-as), tuomet aptarsite atsiskaitymo būdą ir prekių pristatymo laiką.

7. Apie patvirtintą užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Atsiskaitymo būdai:

1. Po to, kai užsakymas patvirtinamas, Jums išsiunčiama išankstinė sąskaita Jūsų užsakytų prekių sumai + pristatymo mokestis (juos galite sužinoti paspaudę Pristatymo sąlygos). Jūs patvirtinate savo užsakymą daliniu, bet ne mažesniu nei 20 proc. nuo bendros prekių vertės mokėjimu, tokiu atveju likusią sumą mokate prekių pristatymo metu, kuomet ir gaunate PVM sąskaitos faktūros originalą bei garantinio aptarnavimo dokumentą.

2. Kitas mokėjimo būdas. Sumokate  išankstinio mokėjimo sąskaitoje nurodytą sumą pavedimu ir prekių pristatymo metu Jums atiduodamas PVM sąskaitos faktūros originalas bei garantinio aptarnavimo dokumentas.

Įmonės darbo laikas:

I–V 8:00–17.00 val.

Iškilus klausimams:

Susisiekite su pardavimų vadybininke tel. nr.: +370 686 38 191.

Daugiau informacijos:

Čiužinių-pristatymasPristatymo kaina (visoje Lietuvoje):

1. Pagalvės, antčiužiniai, čiužinio užvalkalai – 10 Eur
2. Čiužiniai, kušetės – 20 Eur
3. Lovos – 30 Eur

Kainos nurodytos su PVM.

Kontaktiniai duomenys:
auraplus@auraplus.eu
Tel. +370 686 38191

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.