Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

HARMONIA

Išmatavimai (cm):
Audinys:
Kietumas:
Kiekis:
Iš viso: 289.00 EUR
Aprašymas Techniniai duomenys Kaip pirkti? Pristatymo sąlygos
HARMONIA –  ergonomiškas, unikalios sudėties čiužinys, pagamintas iš natūralių, žmogui ir aplinkai draugiškų lino ir clima latekso pluoštų derinio.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Tokioje šalyje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 400 vnt./  . Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą .

Tai universalus , dvipusis čiužinys. Viena čiužinio pusė yra iš Clima latekso ir lino pluošto derinio. Clima lateksas pasižymi ypatingomis ventiliacinėmis savybėmis. Tai ergonomiška , atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga . Dėl elastingo Clima latekso sluoksnio čiužinys padeda lengvai atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteikia miegančiajam ypatingo patogumo jausmą.

Čiužinio HARMONIA sudėtyje  yra naudojamas ekologiškas , natūralus ir ilgaamžiškumo savybėmis pasižymintis lino pluoštas . Linų pluoštas yra vienas iš plačiausiai naudojamų augalinių pluoštų. Tai ilgalaikė, patvari ir natūrali medžiaga.

Kitai čiužinio pusei parinktas derinys iš unikalių savybių, naujai išgauto aukščiausios kokybės putų poliuretano „Tiger Touch TT3735“ ir lino pluoštoNaujas „Tiger Touch TT3735“  putų poliuretanas savo savybėmis labai panašus į lateksą. Jis yra patvarus, pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, užtikrina gerą oro pralaidumą, kuris garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui maksimalų vėdinimą jo eksploatavimo metu.

Čiužinys gaminamas naudojant naują, nekenksmingą aplinką ir patvarią klijų technologiją. Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagų – klijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtingos dalys neturi galimybių migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra skiediklių emisijos į atmosferą.Klijai draugiški aplinkai: klijai ir jų tara yra perdirbami. Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai didina gaminio tarnavimo laikas. Klijai yra plastiški, bei minkšti, taip užtikrintas siūlomas prisitaikymas prie deformacijos, jie nelūžta ir neplyšta.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/ m² Visas čiužinio užvalkalo kraštines juosia 3D tinklelis, kuris taip pat padidina oro laidumo galimybes. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.

Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 23 cm.

Čiužinio techninis aprašymas:

§ Tiger Touch TT35;
§ Lino pluoštas;
§  7 minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas – 400 vnt/m2.;
§ Lino pluoštas;
§ Clima lateksas;
§ Trikotažinis užvalkalas;
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 23 cm.;
§ Čiužinys dvipusis;
§ Kietumas – vidutinio kietumo;
§ Vieno miegančiojo svoris – iki 120 kg.;
§ Garantija – 3 metai.

Pirkti-čiužiniusĮsigyti čiužinius galite apsilankę mūsų partnerių baldų salonuose arba internetu. Mes rekomenduojame pirmiausia čiužinį išbandyti prekybos vietoje ir įvertinti jo kietumą. Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį čiužinių prekyboje turintys konsultantai maloniai patars ir padės išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkantį čiužinį. Vis dėlto, jei neturite galimybės apsilankyti viename iš salonų, greitai, lengvai ir patogiai čiužinį galite užsisakyti internetu.

Internetiniame „Auraplus“ tinklalapyje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Kaip pirkti internetu:

1. Išsirinkite Jums reikalingą prekę.

2. Pasirinkite prekės matmenis.

3. Nurodykite pasirinktos prekės kiekį.

4. Spauskite „Į krepšelį“.

5. Užrašykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

6. Artimiausiu metu su Jumis susisieks pardavimų vadybininkė(-as), tuomet aptarsite atsiskaitymo būdą ir prekių pristatymo laiką.

7. Apie patvirtintą užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Atsiskaitymo būdai:

1. Po to, kai užsakymas patvirtinamas, Jums išsiunčiama išankstinė sąskaita Jūsų užsakytų prekių sumai + pristatymo mokestis (juos galite sužinoti paspaudę Pristatymo sąlygos). Jūs patvirtinate savo užsakymą daliniu, bet ne mažesniu nei 20 proc. nuo bendros prekių vertės mokėjimu, tokiu atveju likusią sumą mokate prekių pristatymo metu, kuomet ir gaunate PVM sąskaitos faktūros originalą bei garantinio aptarnavimo dokumentą.

2. Kitas mokėjimo būdas. Sumokate  išankstinio mokėjimo sąskaitoje nurodytą sumą pavedimu ir prekių pristatymo metu Jums atiduodamas PVM sąskaitos faktūros originalas bei garantinio aptarnavimo dokumentas.

Įmonės darbo laikas:

I–V 8:00–17.00 val.

Iškilus klausimams:

Susisiekite su pardavimų vadybininke tel. nr.: +370 686 38 191.

Daugiau informacijos:

Čiužinių-pristatymasPristatymo kaina (visoje Lietuvoje):

1. Pagalvės, antčiužiniai, čiužinio užvalkalai – 10 Eur
2. Čiužiniai, kušetės – 20 Eur
3. Lovos – 30 Eur

Kainos nurodytos su PVM.

Kontaktiniai duomenys:
auraplus@auraplus.eu
Tel. +370 686 38191

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.