Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį
Kategorijos
nuo 259.00 EUR
nuo 229.00 EUR
nuo 239.00 EUR
nuo 159.00 EUR
nuo 179.00 EUR
nuo 199.00 EUR
nuo 208.24 EUR
nuo 199.00 EUR
nuo 189.00 EUR
nuo 209.00 EUR

Kaip išsirinkti čiužinį?

Ieškote čiužinio? Auraplus.eu rasite naudingos informacijos ir gausų prekių asortimentą. Geras miegas itin svarbus poilsio ir sveikatos požiūriu, tad ir čiužinio pasirinkimui reikėtų skirti nemažai dėmesio. Jei sprendimas priimamas atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus, miegas tampa komfortiškas ir malonus. Nuo ko pradėti rinktis, į ką atkreipti dėmesį?

Yra du pagrindiniai veiksniai:

1. čiužinio gamybos technologijos bei struktūra.

2. žmogaus biologiniai poreikiai.

Prieš įsigyjant pravartu sužinoti apie produktų ypatybes ir įvertinti, ant kokio kietumo pagrindo Jūs mėgstate miegoti, koks yra Jūsų kūno sudėjimas ir kt.

ORTOPEDINIAI ČIUŽINIAI

Jei ieškote naujo miego pagrindo, Jums pravartu žinoti, kuo skiriasi ortopediniai ir įprasti čiužiniai. Ortopediniai palaiko įprastą, natūralią stuburo padėtį, prisitaiko prie Jūsų kūno fizinių išlinkimų. Kokią padėtį Jūs bepasirinktumėte, čiužinys neišsigulės, o kūno raumenys, sąnariai ir sausgyslės nebus įtempti ir suspausti. Jums miegant raumenys atsipalaiduos – pailsėsite itin gerai. Stuburas bus taisyklingoje padėtyje, taip pat suaktyvės medžiagų apykaita. Visa tai lemia ne tik puikų poilsį, bet ir leidžia sveikai gyventi.

Jeigu kamuoja nugaros skausmai ar kiti stuburo srities negalavimai, tuomet ortopediniai čiužiniai verti Jūsų dėmesio. Kita vertus, jeigu miegate ant įprasto čiužinio ir jaučiatės gerai, nėra būtinybės jį keisti. Tačiau tokiu atveju turite būti tikri, kad Jūsų čiužinys yra kokybiškas. Naudojantis nekokybišku galima pažeisti nugaros smegenis. Tokio „poilsio“ rezultatas gali pasibaigti sutrikusia kraujotaka, kuri ilgainiui lems ne tik prastą miego kokybę, bet ir įvairius skausmus.

Būtent ortopedinis čiužinys yra teigiama profilaktika gydyti skrandžio opai, skoliozei, hipertonijai, radikulitui, širdies ligoms ir kitiems negalavimams, kurie mažina gyvenimo trukmę. Rinkdamiesi tinkamą ortopedinį čiužinį Jūs investuojate ne tik į gerą nuotaiką. Pirmiausia tai investicija į savo sveikatą.

KŪNO SUDĖJIMAS

Auraplus.eu siūlomi čiužiniai patenkina įvairius poreikius. Čia rasite tokį miego pagrindą, kuris atitiks Jūsų kūno sudėjimą ir leis patogiai išsimiegoti.

  • Jeigu sveriate iki 60 kg, rinkitės minkštą čiužinį – toks bus patogiausias (jei kitaip nerekomendavo gydytojas). Rekomenduojama atkreipti dėmesį į čiužinį PANDA. Jeigu Jūsų svoris tarp 60 ir 95 kg, reikėtų rinktis vidutinio kietumo pagrindą.
  • Sveriate 90 kg ar daugiau? Tokiu atveju geriausiai išsimiegoti leis kietas čiužinys, pavyzdžiui MAGNA. Jei ieškote kieto čiužinio, dėmesio verti produktai, užpildyti kokoso plaušu (kuo didesnis kokoso plaušo storis, tuo čiužinys yra kietesnis).

Visgi galimi ir kompromisai. Jeigu svarstyklės rodo 90 kg, tačiau nemėgstate pernelyg kieto pagrindo, galite atkreipti dėmesį į vidutinio kietumo čiužinius.

Asmenims, turintiems perteklinės kūno masės (viršsvorio), itin tinkami čiužiniai, kurių užpildui panaudotas lateksas (tinka tiek natūralus, tiek dirbtinis, tačiau, palyginti su natūraliu lateksu, dirbtinis yra kietesnis ir elastingesnis).

ČIUŽINIAI POROMS

Jei miegate su antrąja puse, čiužinio pasirinkimas atsakingesnis, kadangi pagrindas turi tikti Jums abiem. Puikus sprendimas – VANESA čiužinys, kurio konstrukcija užtikrina maksimalų dviejų žmonių komfortą. Penkių zonų kišeninių, skirtingo elastingumo, nepriklausomų spyruoklių bloko dėka pagrindas dinamiškai reaguoja į kūno padėtį – vienam žmogui sujudėjus, to nepajunta kitas, todėl miegas nepertrūksta. Be to, minėtasis čiužinys itin tylus. Ši ypatybė dar labiau padidina komfortiškumą.

ANTIALERGINĖS YPATYBĖS

Renkantis čiužinį labai svarbu įvertinti, kam esate ar galite būti alergiški, kadangi natūralūs užpildai kai kuriems žmonėms gali sukelti alerginę reakciją. Dėmesio vertas jau minėtas VANESA čiužinys bei kiti produktai iš mūsų asortimento (pavyzdžiui, SUPPERA), apdaigstyti antialergine putlia medžiaga.

ČIUŽINYS SU SPYRUOKLĖMIS AR BE SPYRUOKLIŲ?

Dažnai domimasi, kokį čiužinį rinktis – spyruoklinį ar be spyruoklių. Modernios spyruoklių konstrukcijos suteikia nepriekaištingą patogumą. Čiužiniai be spyruoklių yra paprastesni, siejami su ilgaamžiškumu. Tačiau visi Auraplus.eu siūlomi produktai yra kokybiški, nesvarbu, ar rinktumėtės spyruoklinį, ar be spyruoklių.

ILGALAIKIS FUNKCIONALUMAS

Norite, kad čiužinys ilgai tarnautų? Tuomet svarbi ne tik priežiūra, bet ir užpildo pasirinkimas. Ilgalaikiam naudojimui itin tiks poliuretanas, tačiau ilgaamžiškumu pasižymi ir kiti Auraplus.eu asortimente esantys čiužiniai, pavyzdžiui, CARLO miego pagrindas, kurio užpildui panaudotos aukštos kokybės latekso putos.

Pirkėjai, įsigiję gerą produktą, džiaugiasi padarę tikslingą investiciją – miegas malonus tiek žiemą, tiek vasarą. Jei ieškote miego pagrindo visiems gyvenimo atvejams, kviečiame apžiūrėti AGORA čiužinį. Unikali viskoelastinė medžiaga atlieka termoreguliacinę funkciją, tad žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Komfortas garantuotas.

TIKRA KOKYBĖ

Pora naudingų patarimų, kad pasirinkimas būtų nepriekaištingas:

1. Prieš pirkdami čiužinį, būtinai jį išbandykite. Pasirinkite Jums artimiausią parduotuvę (spauskite čia).

2. Atkreipkite dėmesį į čiužinio siūles. Lygios siūlės – kokybės ženklas.

Auraplus.eu asortimente esantys čiužiniai gaminami iš sertifikuotų žaliavų.

 

Rekomenduojame skaityti: Ką reiškia ortopedinis čiužinys ir kuo jis skiriasi nuo įprasto čiužinio? >>

 

“Lietuvos metų gaminys 2014“ – sidabro medalis

Unikalus,  analogų neturintis gaminys Lietuvoje –  čiužinys Rojus. Šis čiužinys ne tik  spėjo tapti klientų mėgiamu, bet ir pelnė apdovanojimą – praėjusiais  metais, buvo apdovanotas sidabro medaliu, konkurse “Lietuvos metų gaminys 2014“.  Čiužinys pagamintas iš pažangiausios technologijos viskoelastinės medžiagos “VISCOOOL®”, kurią užpatentavo ispanų fabrikas „ToressEspic poliuretanos“. Ji ypatinga tuo, kad turi termoreguliacijos funkciją, todėl vasarą ji vėsina kūną, o žiemą šildo. Tai pirmasis Lietuvos rinkoje gaminys, pagamintas atsižvelgiant į pasaulio naujausius mokslinius išradimus ir pažangiausias technologijas.

Čiužinį Rojus rasite čia >>

Auraplus čiužiniai buvo ivertinti 5.0 balais iš 5, remiantis 78 klientu vertinimais.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį