Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Apie mus

UAB „Ausnė“. Auraplus čiužinių gamintoja, savo veiklą pradėjo 1998 m. Iki 2007 m. sėkmingai plėtojusi savo veiklą drabužių siuvimo srityje, čiužinius ir kitą produkciją miegui pradėjo gaminti gavusi norvegų kompanijos užsakymą. Pateisinus skandinavų lūkesčius ir užmezgus ilgalaikį bendradarbiavimą, nutarta atsisakyti kitos veiklos ir orientuotis tik į aukštos kokybės čiužinių ir antčiužinių gamybą.

Šiandien mūsų čiužiniais ir kitais produktais prekiauja daugiau kaip 50 parduotuvių visoje Lietuvoje.

Čiužinių gamyboje naudojamos sertifikuotos medžiagos, kurios yra draugiškos aplinkai, neturinčios kenksmingo poveikio vartotojams. Mūsų asortimente rasite čiužinių su viskoelastine (memory) medžiaga, reaguojančia į kūno šilumą ir puikiai prisitaikančia prie Jūsų kūno poreikių. Tai puikiai kvėpuojanti, neleidžianti drėgmei čiužinyje kauptis medžiaga, naudojama viskoelastinių čiužinių linijoje.

Kuriame čiužinius su kišeninėmis Pocket, Multipocket spyruoklių sistemomis. Tai čiužiniai, kurių pagrindas – vilktos spyruoklės. Juos pagal Jūsų poreikius taip pat galime paminkštinti ar pakietinti įvairių sudėčių priedais (kokoso, latekso, viskoelasto, padidinto elastingumo HR ar elastingo VB putų poliuretano sluoksniais), kad sukurtume maksimalaus komforto pojūtį miego metu. Mėgstantiems kietsnį pagrindą – Bonell tipo spyruoklių blokai, puikiai kvėpuojantis pagrindas. Galimi patys įvairiausi čiužinių sudėties variantai. Specialios paskirties čiužiniai skirti medicininėms ar viešo aptarnavimo, bei laivybos sferoms. Visi gaminami čiužiniai užtikrina patogumą, bei ortopedinę pagalbą miego metu.

Auraplus iStock2Elastingą putų poliuretaną, viskoelastinę (memory) medžiagą, kokoso pluoštą ar jų derinius taip pat naudojame visų išmatavimų antčiužinių gamyboje.

Mūsų čiužinių, antčiužinių bei ortopedinių pagalvių asortimentas skirtas kasdieniam Jūsų komforto poreikių tenkinimui. Siūlome įvairių sudėčių bei išmatavimų čiužinius, užtikrinančius kokybišką Jūsų miegą.

Vertinantiems skandinavišką dizainą, natūralumą bei komfortą, siūlome įvairių sudėčių lovas, bei kušetes sodyboms, viešbučiams ar namams.

Mes dirbame tam, kad Jūsų miegas būtų ramus ir patogus.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.