Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Apie mus

AURAPLUS kelias į kokybišką miegą

 

„Auraplus“ čiužiniai1998 m. Šiauliuose savo kelionę pradėjo įmonė UAB „Ausnė”, kurios veiklos sritis buvo tekstilės gaminių gamyba. Pradžioje tik nedaugelis galėjo numanyti, koks didelis ir įspūdingas kelias laukia bei kokį pėdsaką paliks ši bendrovė Lietuvos pramonės kontekste. Iš pradžių „Ausnė” gamino tekstilės gaminius, tačiau 2009 m. įvykęs pokytis atnešė naują etapą jos veikloje.

Būtent 2009 m. įmonė pakeitė specializaciją ir pradėjo gaminti AURAPLUS prekinio ženklo čiužinius bei antčiužinius. Šis sprendimas ne tik atvėrė naujus verslo horizontus, bet ir pademonstravo bendrovės gebėjimą prisitaikyti prie rinkos poreikių bei keitimosi aplinkybių. Nuo 2012 m. AURAPLUS žengė dar vieną žingsnį pirmyn, pradėdama gaminti lovas ir kušetes, šįkart jau ne tik Lietuvos, bet ir Švedijos, Danijos bei Norvegijos rinkoms.

Šiandien AURAPLUS yra žinomas prekinis ženklas, kuris pasižymi ypatingai aukšta kokybe ir prieinama kaina. Čiužiniai, antčiužiniai, pagalvės, čiužinių užvalkalai, kušetės ir lovos – visi šie produktai yra sukurti siekiant patenkinti netgi išrankiausių klientų poreikius.

Visai AURAPLUS gaminamai produkcijai skiriamas ypatingas dėmesys. Gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės, sertifikuotoms, žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Saugios medžiagos ne tik užtikrina komfortišką miegą, bet ir rūpinasi Jūsų sveikata bei aplinka. Tai ypatingai svarbu, siekiant užtikrinti saugų ir sveiką miegą.

AURAPLUS įsipareigoja ne tik gaminti kokybiškus gaminius, bet ir vadovautis vertybėmis. Tai ypač svarbu stengiantis derinti šiuolaikišką dizainą su tradicijomis bei naujausiomis technologijomis, kad kiekvienas klientas galėtų rasti tai, ko jam reikia.

AURAPLUS šiandien stovi kaip įrodymas, kad pasitikėjimas kokybe, nuoširdumu ir atsidavimu gali peraugti į sėkmingą istoriją.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.