Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Apie mus

1998 m. Šiauliuose buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Ausnė“, gaminusi tekstilės gaminius. Nuo 2009 m. „Ausnė“ pakeitė specializaciją ir pradėjo gaminti AURAPLUS prekinio ženklo čiužinius ir antčiužinius, o nuo 2012 m. – lovas ir kušetes Lietuvos, Švedijos, Danijos ir Norvegijos rinkoms.

Šiandien AURAPLUS siūlo platų gaminių asortimentą, kuriame – puikų kainos ir kokybės santykį atitinkantys čiužiniaiantčiužiniaipagalvėsčiužinių užvalkalaikušetės ir lovos.

Visa lietuviška AURAPLUS produkcija gaminama iš aukštos kokybės, sertifikuotų, žmogui ir aplinkai draugiškų medžiagų, dėl to galite būti tikri, kad miegate ne tik ant patogaus, bet ir saugaus čiužinio.

„Auraplus“ čiužiniaiMūsų asortimente rasite čiužinių su viskoelastine (memory foam) medžiaga, reaguojančia į kūno šilumą ir puikiai prisitaikančia prie kūno formų. Tai pralaidi orui, „kvėpuojanti“ ir neleidžianti kauptis drėgmei medžiaga, naudojama viskoelastinių čiužinių linijoje. 

Specialiai vaikams ir paaugliams siūlome putų poliuretano čiužinius, kurie padeda tolygiai paskirstyti miegančiojo svorį, prisitaiko prie žmogaus kūno, suteikia taisyklingą atramą augančiam stuburui, gerai išgarina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms.

Populiariausieji – čiužiniai su kišeninėmis Pocket ir Multipocket spyruoklių sistemomis. Tai čiužiniai, kurių pagrindas – į atskirus tekstilės maišelius vilktos spyruoklės. Spyruoklinius čiužinius pagal individualius klientų poreikius galime paminkštinti arba pakietinti įvairių sudėčių priedais (lino, kanapių, kokoso, latekso, viskoelasto, padidinto elastingumo HR ar elastingo VB putų poliuretano sluoksniais), kad sukurtume maksimalaus komforto pojūtį miego metu.

Be to, siūlome medicininius čiužinius, tinkančius tiek gydymo ar slaugos įstaigoms, tiek ligonių priežiūrai namuose. Čiužiniai iš pjaustyto, higieniško ir orui laidaus putų poliuretano padės išvengti pragulų, o apsauginis užvalkalas apsaugos čiužinį nuo skysčių pratekėjimo.

Turime platų antčiužinių asortimentą, kuriame rasite viskoelastinių ir putų poliuretano antčiužinių su kokoso, lino ir latekso sluoksniais. Antčiužiniu paaukštinsite miego pagrindą, išlyginsite nelygumus ir tarpus bei prailginsite čiužinio tarnavimo laiką. Tai nepakeičiamas gaminys miegantiems ant sofos-lovos, minkšto kampo, studentams ar atvykus svečiams.

Siekiantiems maksimalaus komforto miego metu rekomenduojame įsigyti klasikinės formos ortopedinę pagalvę, kuri suteiks tobulą atramą Jūsų galvai, kaklui ir nugarai.

Vertinantiems skandinavišką dizainą, siūlome aukštos kokybės ir modernias lovas bei kušetes namams, sodyboms ar viešbučiams.

Mūsų čiužinius ir kitus gaminius galite užsisakyti internetu arba partnerių parduotuvėse visoje Lietuvoje.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.