Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Ar klijai gali būti „draugiški aplinkai“?

Nekenksminga aplinkai ir patvari klijų technologija gamyboje skamba kaip – misija neįmanoma? AURAPLUS čiužiniams ir antčiužiniams gaminti naudojami ekologiški, aplinkai ir žmogui draugiški klijai, pagaminti Europos sąjungoje. Toks gamybos būdas taikomas be išimties – visai produkcijai.

 

Draugiška sudėtis

Nauja technologija gaminami klijai savo sudėtyje neturi lakiųjų cheminių medžiagų, tokių kaip acetonas, dichlorometanas, benzinas. Klijų pagrindas EVA yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, todėl plačiai naudojamas maisto pakuočių gamybai bei uždarymui. Kodėl ši technologija tokia ypatinga mūsų gaminamai produkcijai? Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus, todėl gaminio sudedamosios dalys nemigruoja į aplinkui esančias medžiagas. Dėl šios savybės, naujos kartos klijai tampa nepakeičiami čiužinių, antčiužinių gamyboje, kuomet nepaprastai svarbu ne tik patogus, bet ir saugus miegas.

Dar vienas šios medžiagos privalumas – draugiška gamtai formulė be skiediklių. Tokia klijų sudėtis tausoja ir gamybos darbuotojų, ir galutinio vartotojo sveikatą. Kadangi ilsėdamiesi, miegamajame, ant čiužinio, praleidžiame didžiąją dalį dienos laiko, ypatingai svarbu, jog miego pagrindas nebūtų suklijuotas lydalais, išskiriančiais skiediklio likučių į atmosferą. Valant klijų įrangą naudojamas parafino gaminys, ne skiediklis, todėl tiek gamybos darbuotojai, tiek galutiniai vartotojai gali jaustis saugūs, patikėdami savo miegą AURAPLUS.

 

Ilgaamžiškumas: gamybos užkulisiai

Kai kalbama apie miego pagrindų gamybos pramonę, retai susimąstome, kokį vaidmenį atlieka klijai, atsakingi už čiužinių sluoksnių palaikymą. Tai neatsiejamas kišeninių spyruoklių čiužinių, atvirų ir uždarų porų porolono čiužinių, zoninių čiužinių bei viskoelastinių čiužinių elementas. Efektyvių sprendimų poreikis tampa itin svarbus, kuomet miego pagrindų klijų rinka pereina prie tvaresnių sprendimų, tokių kaip karšto lydalo klijai ir pažangūs vandens pagrindo klijai. Tuo pat metu keliami aukščiausi reikalavimai: gaminiai turi būti ilgaamžiai, pasižymėti geromis ventiliacinėmis savybėmis, lengvai supakuojami ir transportuojami, paprastai valomi ir kokybiški. Tinkami čiužinio klijai suteikia pranašumą ne tik dėl savo savybių, bet ir dėl galimų pritaikymo būdų. Kai klijų naudojimas yra tinkamai integruotas į gamybą, bendras proceso efektyvumas pagerėja tiek sąnaudų, tiek pakavimo, sandėliavimo ir transportavimo laiko atžvilgiu.

AURAPLUS gaminiuose naudojama klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuyranti, taip užtikrindama ilgą gaminio tarnavimo laiką. Gaminį reikia keisti tik tada kai susidėvi porolonas. Klijai yra plastiški ir minkšti gaminyje. Tai leidžia klijams pasiduoti deformacijai ir neprarasti savo savybių (siūlė nesulūžta, nesuplyštą). Vieni naujausių AURAPLUS gaminių – viskoelastinis 5 sluoksnių čiužinys SOFIJA ir 7 zonų kišeninių spyruoklių čiužinys ASTORIA taip pat pagaminti naudojant pažangią klijų technologiją, kurios sudėties pagrindas yra  EVA. Visos čiužinių gamyboje naudojamos medžiagos gaminamos Europos Sąjungoje yra sertifikuotos, draugiškos žmogui ir aplinkai.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.