Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Atostogos – tik komfortiškam poilsiui

Ilgai lauktos komfortiškos atostogos ant nepatogios lovos nebeskamba taip jau komfortiškai? Daugeliu atvejų, atvykus į svečius ar pasirinkus vasaros atostogas praleisti sodyboje, gelbsti visai paprastas sprendimas – antčiužinis.

Vienpusis – dvipusis, kietesnis – minkštesnis – šiandieną miego pagrindo įvairovė yra kaip niekad didelė. Kad bloga miego kokybė neapkartintų ne tik atostogų, bet ir kasdienio poilsio, papildomu antčiužiniu atnaujinsite ne tik lovą, bet ir patogia ramybės oaze paversite seną sofą.

Kaip tinkamai išsirinkti?

Teisingai parinktas antčiužinis – komfortiško ir ramaus poilsio garantas. Tinkamai paskirstydamas svorį, miego pagrindas prisitaiko prie žmogaus kūno formų ir užtikrina gerą temperatūros bei oro laidumo santykį. Verta atkreipti dėmesį, jog susiduriantiems su nugaros skausmais, prasta miego kokybe ar nemiga, reikėtų atsižvelgti ne tik į psichologinę  būklę, bet ir poilsio sąlygas. Tinkamas čiužinio ar antčiužinio parinkimas pagal poreikį gali padėti spręsti specifines problematikas.

Stabilizuoja ir suteikia didesnę atramą – norint atnaujinti jau ne pačią patogiausią lovą ar sofą, galima rinktis kietesnį arba minkštesnį antčiužinį, kuris išlygintų ir paaukštintų miego pagrindą bei suteiktų papildomos atramos. Minkštam čiužiniui pasirinkus kietesnį pagrindą, stabilizuojamas jo paviršius, o mėgstantiems minkštesnį čiužinį, atvirkščiai, antčiužinis suteiks papildomo minkštumo.

Išlygina nelygumus ir tarpus – apsistojus svetur susiduriama su miego pagrindo nelygumais, tad ir nukentėjusia miego kokybe. Bet kuris antčiužinis išlygins nelygumus ir tarpus, nesvarbu ar tai būtų jūsų pavargusi lova, ar nepatogus čiužinys svetur. Šis paprastas sprendimas suteiks papildomo komforto ne tik atostogų, bet ir įprasto poilsio metu.

Prailgina čiužinio tarnavimo laiką – naudojant antčiužinį kartu su mėgstamu čiužiniu, galite būti tikri, jog prailginsite savo čiužinio gyvavimo laikotarpį, suteikdami savo miego pagrindui tinkamą ventiliaciją ir užkirsdami kelią išgulėjimams. Kokybiškos medžiagos ir tvirta konstrukcija leidžia ne tik čiužiniu, bet ir antčiužiniu džiaugtis daug ilgiau.

Miegas padeda organizmui pailsėti, sukuriamos galimybės sparčiau dirbti ir mąstyti. Geras poilsis tolygus tinkamai mitybai, tad labai svarbu atsižvelgti į tai, kokius produktus renkamasi savo komfortui užtikrinti.

***

Auraplus.eu“ siūlo platų antčiužinių asortimentą, kuriame ir viskoelastiniai, ir putų poliuretano antčiužiniai, papildyti orui praleidžiu lateksu bei natūraliais lino ir kokoso pluoštais. Šios medžiagos bei papildomos antčiužinių savybės užtikrina išskirtinę gaminių kokybę ir geresnį miegą kiekvienam.

Dvipusis antčiužinis, savo savybėmis gerinantis miego kokybę ir suteikiantis papildomo komforto jūsų senai lovai ar sofai. Viena pusė pagaminta iš viskoelastinės medžiagos, tad reaguoja į šilumą, o kita – iš pralaidaus orui padidinto elastingumo putų poliuretano HR, kuris suteikia čiužiniui stabilumo ir kietumo

Dvipusis antčiužinys, savyje talpinantis atvirų porų padidinto putų poliuretano HR, orui laidaus latekso ir natūralaus lino pluošto derinį. Ši struktūra patraukli ne tik savo patogumu, bet ir sudėtyje esančia lino medžiaga. Atsparus dilimui ir puikiai prisitaikantis prie temperatūros svyravimų, šis pluoštas užtikrins, kad vasarą būtų vėsu, o žiemą šilta.

Dvipusis antčiužinis, kurio sudėtyje yra putų poliuretano, medvilnės ir kokoso pluošto, pasižymi savo unikaliomis prisitaikymo savybėmis. Viena jo pusė – kieto paviršiaus, kita – minkšto putų poliuretano sluoksnio, tad puikiai tiks skirtingiems poreikiams patenkinti ir nustebins svečius galimu pasirinkimu.

Dvipusis antčiužinis, kurio viena pusė – elastinga ir mažinanti spaudimą, kadangi sudėtyje turi viskoelastinės medžiagos, kita – putų poliuretano sluoksnio. Šiomis savybėmis pasižymintis miego pagrindas puikiai prisitaiko prie kūno formų ir padeda atsipalaiduoti bet kokiomis sąlygomis.

Dvipusis antčiužinys, sudėtyje talpinantis orui laidų Clima lateksą ir atvirų porų padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinį. Elastingas ir patogus, šis miego pagrindas išlygina išgulėtas vietas ir pagerina miego kokybę.

Dvisluoksnis antčiužinis, kurio sudėtyje – padidinto elastingumo putų poliuretano HR sluoksniai. Kadangi šis pagrindas sudarytas iš skirtingų tankių šaltų putų sluoksnių, toks derinys sukuria ypač elastingą ir tvirtą atramą kūnui.

Viskoelastinis antčiužinis, prisitaikantis prie kūno ir reaguojantis į kūno temperatūrą leidžia tolygiai pasiskirstyti slėgiui. Dėl savo tvirtos ir elastingos konstrukcijos, šis miego pagrindas užtikrina geresnę miego kokybę, mažindamas raumenų įtampą.

Minkštas viskolelastinis čiužinys yra jautrus kūno temperatūrai, tad suteikia papildomo komforto miego metu. Elastinga ir orui laidi medžiaga stabilizuoja pagrindą ir sudaro puikią kūno atramą, sukuria lengvumo pojūtį.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.