Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

"Lietuvos metų gaminys 2015" apdovanojimai

2015 metų gaminio ženklasČiužinys OPERA  Lietuvos metų gaminys 2015

MG abi pusės 2015Čiužinys VANESA Lietuvos metų gaminys 2015

Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse “Lietuvos metų gaminys 2015″ Auraplus gaminami čiužiniai VANESA ir OPERA  laimėjo aukso medalius.

********************************************************************************

MG abi puses sidabras 2014 (1)Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2014” Auraplus gaminamas čiužinys ROJUS laimėjo sidabro medalį.

********************************

Mūsų kataloge jau galite rasti gaminių su naujausios rūšies viskoelastinėmis medžiagomis – „VISCOOOL” ir „VISCOSOYA”. Tai čiužiniai AGORA, INDIGO, ROJUS bei antčiužiai COOL ir SOJA.

Galime drąsiai teigti, kad mūsų pirkėjai jau pamėgo čiužinius bei antčiužinius su unikalios struktūros, spaudimą mažinančia ir į žmogaus kūno šilumą reaguojančia, kokybiška, orui laidžia viskoelastine medžiaga.

Džiaugiamės galėdami pristatyti dar keletą naujienų.

Pristatome naujausios rūšies viskoelastinę medžiagą “ VISCOOOL” su termoreguliacijos funkcija !

Viscoool ir Viscosoya sertifikataiTai sveika, natūrali, saugi bei sertifikuota medžiaga, taip pat tinkanti kūdikiams bei alergiją turintiems žmonėms.

Viscosoya2“VISCOOOL” putų poliuretano gamyboje naudojami natūralūs ir aplinką tausojantys produktai.    Genetiškai nemodifikuotas sojos aliejaus ekstraktas naudojamas “VISCOOOL” gamyboje suteikia šiai medžiagai       natūralumo ir patvarumo.

Viscoool1


Patentuota “Viscoool” technologija, tai evoliucija + inovacija + technologijos formulė.

Taip pat pristatome VISCOSOYA”!

Viscosoya1Viskoelastinis putų poliuretanas “VISCOSOYA” atitinka šiuo metu jau įprasto, mūsų gaminiuose naudojamo,  viskoelastinių putų poliuretano (memory foam) teikiamas naudas.

Jo pranašumas yra tas kad “VISCOSOYA” sudėtyje yra natūralaus nemodifikuotų sojų aliejaus ekstrakto, kuris suteikia natūralią, sveiką aplinką žmogui ir patvarumo viskoelastinei medžiagai.

Sojų aliejus yra natūrali ir ekologiška medžiaga.“VISCOSOYA” viskoelastinis putų poliuretanas yra draugiška aplinkai, sveika, sertifikuota medžiaga, tinka ir kūdikiams bei turintiems alergiją ar astma sergantiems žmonėms.
Viscoool ir Viscosoya sertifikatai

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.