Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Čiužinys VENECIJA dalyvavo konkurse "Lietuvos metų gaminys 2023" ir buvo apdovanotas aukso medaliu!

Labai smagu šiuos metus užbaigti su puikiai įvertintu ir konkurse „Lietuvos metų gaminys 2023” aukso medaliu apdovanotu čiužiniu VENECIJA. Čiužinys VENECIJA įgyvendina aukščiausius komforto ir miego kokybės standartus miego srityje. Šis unikalus gaminys išsiskiria ne tik puikiomis miego savybėmis, bet ir pažangiomis technologijomis bei draugiškumu aplinkai. Jis puikiai prisitaiko prie miegančiojo poreikių ir suteikia maksimalų komfortą bei vėsią miego aplinką, kas daugeliui yra ypatingai svarbu.

Unikalios čiužinio VENECIJA savybės:

  1. Dvipusis vėsinantis užvalkalas

Čiužinys  VENECIJA išsiskiria unikaliu dvipusiu užvalkalu, kuris ne tik apsaugo čiužinį, bet ir turi išskirtinį vėsinantį efektą. Ši vėsinanti čiužinio savybė išsprendžia prakaitavimo problemą miego metu ir užtikrina visišką komfortą.  Šį efektą suteikia viskoelastinė medžiaga VISCOOOL, kuri atlieka termoreguliacijos funkciją. Miegoti ant šio čiužinio yra be galo komfortabilu ir patogu, kadangi šiluma sumažinama net 4 laipsniais. Kita pusė sudaryta iš natūralaus lino ir latekso derinio, kuris taip pat palaiko optimalią temperatūrą miego metu.

  1. Individuali spyruoklių sistema

Čiužinio branduolys yra išskirtinis su 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloku. Kiekviena spyruoklė yra įvilkta į tekstilės maišelį, kuris leidžia jiems individualiai reaguoti į miegančiojo judesius. Tai sumažina kūno svorio įtaką tam tikroje čiužinio vietoje, o ne visame paviršiuje, todėl juda tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris. Dėl šios savybės judesiai mažiau persiduoda šalia miegančiam asmeniui.

  1. Draugiškas aplinkai

Gaminant čiužinį VENECIJA naudojama nauja, nekenksminga aplinkai ir ypač patvari klijų technologija. Klijai neturi lakiųjų cheminių medžiagų, o jų sudėtis leidžia jiems būti naudojamais netiesioginiam sąlyčiui su maistu. Be to, klijų plastifikatorius yra vaikiškas kūno aliejus. Šie klijai ir jų tara yra perdirbami, o gamybos ir naudojimo metu saugo darbuotojų bei vartotojų sveikatą ir tausoja gamtą.

  1. Papildomos vėdinimo angelės

Čiužinio bortuose integruotos papildomos vėdinimo angelės, kurios užtikrina maksimalų vėdinimą. Tai svarbu palaikant sveiką miego aplinką ir užtikrinant, kad čiužinys būtų gaivus ir patogus kiekvieną naktį.

  1. Aukštos kokybės medžiagos

Čiužinys VENECIJA  pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, o maksimaliai švarai palaikyti, jo užvalkalą galima nuimti ir skalbti. Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio Cooler audinio, kuris ne tik malonus liesti, bet ir yra lengvai prižiūrimas. Abi audinio pusės yra daigstytos antialergine putlia medžiaga.

 

Čiužinys VENECIJA yra ne tik  „Lietuvos metų gaminys 2023” laureatas, bet ir aukščiausios miego kokybės produktų simbolis. Jo inovatyvios technologijos, draugiškumas aplinkai ir puikios miego savybės padaro jį puikiu pasirinkimu tiems, kurie vertina komfortą ir gilų miegą. Šis čiužinys ne tik atitinka, bet ir viršija aukščiausius standartus bei išsprendžia problemą, kai miegoti yra per karšta. Dėl individualios spyruoklių sistemos jis pritaikytas miegoti net skirtingų svorio kategorijų žmonėms ir jaustis komfortiškai miego metu. Jei ieškote čiužinio, kuris atitinka aukščiausius standartus, tuomet čiužinys VENECIJA yra puikus pasirinkimas ir tai įrodė aukso medaliu.

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.