Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Clima lateksas - geresnio miego garantas

Jums rūpi maisto ir namų apyvokos produktų sudedamosios dalys, bet ar kada pagalvojote apie tai, kas yra Jūsų pagalvių ir čiužinio viduje? AURAPLUS siekia tuo pasirūpinti už Jus, todėl gaminiuose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Viena jų – Clima lateksas, kuris jau tapo geresnio miego sinonimu, dėl savo išskirtinių ventiliacinių savybių.

Miego pagrindui pasirinkę čiužinį, kurio sudėtyje yra Clima latekso, galite būti tikri, jog Jūsų poilsį saugos natūralūs ingredientai. Taip yra todėl, kad lateksas yra medžiaga, surinkta iš tropinių kaučiuko medžių.

Ventiliacinės savybės

Clima latekso mikroperforacija maksimaliam vėdinimui užtikrina, kad čiužinio ar pagalvės viršutinio sluoksnio temperatūra būtų pastovi. Tai reiškia, jog Clima lateksas turi didesnį skaičių skylučių, negu įprastas lateksas, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius. Kartu su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, lino pluoštu, Clima lateksas sudaro nepakeičiamą tandemą turintį teigiamą poveikį žmogaus savijautai, nes leidžia odai kvėpuoti ir puikiai sugeria bei išgarina drėgmę.

Puikus pavyzdys, AURAPLUS asortimente esantis ASTORIA dvipusis čiužinys, sudarytas iš kišeninių spyruoklių bloko – ypatingo komforto gaminys. Viena jo pusė padengta natūralaus, neklijuoto lino pluošto ir Clima latekso deriniu, o kitai pusei pasirinktas „Tiger Touch“ ir lino pluošto derinys.

Apdovanotas Oeko-Tex sertifikatu, pasaulinės tekstilės gaminių saugos sertifikavimo organizacijos, Clima lateksas išpildo aukščiausios kokybės reikalavimus, todėl yra tinkamas tiesioginiam sąlyčiui su kūdikiais.

Kadangi lateksas iš prigimties yra hipoalergiškas ir atsparus dulkių erkutėms jis taip pat idealiai tinka alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms. Dėl pralaidumo orui ir antibakterinių savybių, miego pagrindas, kurio sudėtyje yra Clima latekso, bet kuriuo metų laiku išlieka gaivus, švarus ir patogus.

Pagalba įsitempusiems raumenims

Clima lateksas pasižymi išskirtiniu elastingumu, todėl čiužinys ar pagalvė linkęs tarnauti daug ilgiau nei įprasto lateksas. Tai ypač patrauklu šiuolaikinėje rinkoje, kurioje siekiama iššvaistyti kuo mažiau išteklių bei sumažinti taršą.

Čiužinys OSKARAS – dar vienas dvipusis miego pagrindas, kurio viena pusė yra pagaminta iš Clima latekso, lino ir kanapių pluoštų derinio. Kita jo pusė – iš padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Visa čiužinio sistema subalansuota taip, jog miego pagrindas puikiai atkartotų žmogaus kūno kontūrus, išliktų ilgaamžiškas ir pasižymėtų geromis ventiliacinėmis savybėmis gaiviam ir kokybiškam miegui.

Ergonomiškas, atsparus deformacijai ir ilgai išlaikantis formą čiužinys, kurio sudėtyje yra Clima latekso suteikia aukščiausios kokybės komfortą. Kadangi medžiaga atspari kūno svoriui, ji visada grįžta į pradinę formą. Pagaminti iš natūralaus tvaraus latekso, tokie čiužiniai akimirksniu reaguoja į kūno svorį ir apgaubia jį suteikdamas patogią atramą. Dėl šios priežasties, toks miego pagrindas yra pirmoji pagalba įsitempusiems kūno raumenims. Tai efektyvu, nes čiužiniai pralaidūs orui, padeda tinkamai paskirstyti kūno šilumą, taip padedant miegančiajam gerai jaustis visą naktį.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.