Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Clima latekso čiužiniai - geresniam miegui

Čiužinio pirkimo procesas gali pasirodyti sudėtingas ir varginantis. Tiek daug skirtingų prekės ženklų, ir tiek daug skirtingų miego pagrindo tipų, jog net galva sukasi? Kad palengvintume Jums naujo čiužinio paieškas, pristatome gaminius su Clima lateksu: atsakysime į klausimą – verta jų ieškoti ar ne.

Čiužinių dizainas, medžiaga ir sudėtis skiriasi, tad svarbu miego pagrindą išsirinkti taip, kad jis atitiktų miegančiojo svorį, miego padėtį ir net sveikatos būklę. Spyruokliniai čiužiniai, viskoelastiniai čiužiniai, lateksiniai ir kišeniniai spyruokliniai čiužiniai yra populiarūs AURAPLUS asortimente. Kai kurių gaminių sudėtys tarpusavyje derina skirtingus čiužinio tipus, tad gali lengviau prisitaikyti prie išskirtinių poreikių.

Latekso savybės – sveikesniam miegui

Clima lateksas leidžia čiužiniams „kvėpuoti“ ir pasižymi puikiomis ventiliacinėmis savybėmis. Tai ergonomiška, atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga. Dėl elastingo latekso sluoksnio, čiužinys ne tik ilgiau išlieka ilgaamžiškas. Ši savybė padeda lengviau atsipalaiduoti įsitempusiems kūno raumenims, suteikdama miegančiajam papildomo komforto jausmą. Čiužinys „OSKARAS“ yra vienas geriausių „Auraplus“ gaminių savyje talpinantis Clima latekso ir kišeninių spyruoklių bloko derinį. Jo sudėtyje taip pat naudojami ekologiški, natūralus lino bei kanapių pluoštai, kurie tinka alergiškiems žmonėms. Dėl tokios medžiagų sintezės čiužinys yra puikus pasirinkimas, suteikiantis ne tik taisyklingą atramą, bet ir veikia antibakteriškai.

Clima latekso technologija pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis, padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą ir taip užtikrina sveikesnį miegą kiekvienam. Drėgmę sugeriantys antimikrobiniai Clima latekso pluoštai veikia kaip šilumos kaupiklis. Užrakindami šilumą savyje, kai aplink ore esančios srovės karštesnės, šie pluoštai leidžia vėliau paskirstyti sukauptą šilumą, kai aplinkos temperatūra nukrenta.

Dar viena Clima latekso savybė leidžia jo gaminius palaikyti ilgaamžius. Tai medžiaga, kuri yra atspari deformacijai, todėl veikiama svorio visada grįžta į pradinę formą. Clima lateksas savo struktūra puikiai prisitaiko prie kiekvieno kūno kontūro ir suteikia tinkamą atramą. Akimirksiu reaguodamas į svorio pasiskirstymą, sumažina spaudimą tokiose kūno srityse kaip klubai ir pečiai, todėl padeda pagerinti kraujotaką ir stuburo laikyseną.

Asortimente – išskirtinės naujienos

Kaip ir AURAPLUS asortimente esantis „OSKARAS“, taip ir „LAGŪNA“ čiužinys pasižymi kišeninių spyruoklių sistemos ir Clima latekso deriniu. Šį čiužinį iš kitų skiria natūralaus kokoso pluošto sluoksnis, suteikiantis miego pagrindui standumo. „LAGŪNA“ dvipusis čiužinys iš vienos pusės sudarytas kokoso ir Clima latekso pluošto, iš kitos – kokoso pluošto ir padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinio. Dėl tokios sudėties miego pagrindas pasižymi tvirtumu ir elastingumu, o miegantysis lengvai gali išsirinkti kietesnę arba minkštesnę pusę savo poilsiui. Itin elastingo Clima latekso sluoksniu pasižymi ir naujausi AURAPLUS gaminiai: čiužinys „NOJUS“ bei antčiužinys „LOREN“. Ieškantys išskirtinių produktų, asortimente galės išsirinkti sau tinkamą.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.