Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Ekologiška „Auraplus“ gaminių linija

Pristatome naują AURAPLUS gaminių liniją iš ekologiškų linų ir kanapių pluoštų. Naujieji spyruokliniai čiužiniai OSKARAS, SIMFONIJA, MEDEINA ir antčiužinis LINAS užtikrina natūralią ir sveiką miego aplinką, puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir pasižymi atpalaiduojančiomis savybėmis.

Spyruoklinis čiužinys OSKARAS

Čiužinys OSKARAS yra pirmasis AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojami ekologiškinatūralūs ir nekeliantys alergijų linų ir kanapių pluoštaiAuginami nuo seniausių laikų linai buvo vertinami dėl tvirtumo, greito drėgmės sugėrimo ir išgarinimo, antialerginių ir raminančių savybių. 

Linų pluoštas turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Linai yra biologiškai skylantys, dėl to nedaro neigiamo poveikio gamtai ir ekologijai. Čiužinio OSKARAS ir antčiužinio LINAS branduolyje esantis linų pluošto sluoksnis suteikia miego pagrindui stabilumo ir kietumo. 

Čiužinių SIMFONIJA ir MEDEINA gamyboje naudojami vieni iš pirmųjų kultūrinių augalų – pluoštinės kanapės. Kanapių pluoštas yra pralaidus orui, leidžia odai kvėpuoti, greitai sugeria ir išgarina drėgmę, pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis, jame nesikaupia dulkės ir kiti nešvarumai. Tai pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Kanapių pluoštas suteikia čiužiniui tvirtumo ir atsparumo dilimui.

Leiskite AURAPLUS gaminiams užtikrinti kokybišką, sveiką ir ramų Jūsų nakties miegą. Užsisakykite naujuosius gaminius internetu jau šiandien! O nuo sausio 27 dienos ieškokite jų mūsų partnerių parduotuvėse.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.