Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Ekologiška „Auraplus“ gaminių linija

Pristatome naują AURAPLUS gaminių liniją iš ekologiškų linų ir kanapių pluoštų. Naujieji spyruokliniai čiužiniai OSKARAS, SIMFONIJA, MEDEINA ir antčiužinis LINAS užtikrina natūralią ir sveiką miego aplinką, puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir pasižymi atpalaiduojančiomis savybėmis.

Čiužinys OskarasČiužinys OSKARAS yra pirmasis AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojami ekologiški, natūralūs ir nekeliantys alergijų linų ir kanapių pluoštai. Auginami nuo seniausių laikų linai ir kanapės buvo vertinami dėl tvirtumo greito drėgmės sugėrimo ir išgarinimo, antialerginių ir raminančių savybių.

Šie pluoštai turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Linai yra biologiškai skylantys, dėl to nedaro neigiamo poveikio gamtai ir ekologijai. Čiužinio OSKARAS ir antčiužinio LINAS branduolyje esantis linų pluošto sluoksnis suteikia miego pagrindui stabilumo ir kietumo.

Čiužinių SIMFONIJA ir MEDEINA gamyboje naudojami vieni iš pirmųjų kultūrinių augalų – pluoštinės kanapės. Kanapių pluoštas yra pralaidus orui, leidžia odai kvėpuoti, greitai sugeria ir išgarina drėgmę, pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis, jame nesikaupia dulkės ir kiti nešvarumai. Tai pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, dėl to iš jo pagaminti gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Kanapių pluoštas suteikia čiužiniui tvirtumo ir atsparumo dilimui.

Leiskite AURAPLUS gaminiams užtikrinti kokybišką, sveiką ir ramų Jūsų nakties miegą. Užsisakykite naujuosius gaminius internetu jau šiandien!

Iki kovo 31 d. standartinių išmatavimų čiužiniams OSKARAS, SIMFONIJA ir MEDEINA taikome 15 % nuolaidą. Apsilankykite vienoje iš mūsų partnerių baldų salonų ir išbandykite čiužinį OSKARAS:

  • „Deluxe baldai“ Klaipėda, Baltijos pr. 6A, II aukštas.
  • „Sofaforma“Vilnius, Kalvarijų g. 125, II aukštas.
  • „Miego Imperija“Vilnius, Naugarduko g. 55A, PC „Skraja“, I aukštas.
  • UAB „Ažuona“Kaunas, Taikos pr. 125, II aukštas.

SIMFONIJA:

  • „Miego Imperija“ Vilnius, Naugarduko g. 55A, PC „Skraja“, I aukštas.
  • UAB „Sofaforma“ Kaunas, Taikos pr. 125, II aukštas.

MEDEINA:

  • „Miego Imperija“ Vilnius, Naugarduko g. 55A, PC „Skraja“, I aukštas.
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.