Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Geresniam miegui - naujasis „Tiger Touch“

Pasirinkimas tarp įvairiausių pluoštų, medžiagų ir sudedamųjų dalių čiužinių bei antčiužinių kartais iš tiesų gali tapti galvos skausmu. Norėdami suderinti aukštą komforto lygį su draugiškais aplinkai sprendimais, galima ir pasiklysti nesibaigiančioje miegamojo gaminių įvairovėje. Savo asortimente „Auraplus“ turi dar vieną išskirtinės kokybės medžiagą, todėl, kad pasirinkimas būtų lengvesnis, skubame sudėti visus „už“ ir „prieš“. 

Naujiena Jūsų miegamajame – išskirtinės „Tiger Touch TT3735“ savybės. Nesvarbu – rinksitės unikalų dvipusį „Auraplus“ čiužinį, ar patogų „KOPA tiger“ antčiužinį, ypatingos struktūros medžiaga užtikrins geresnį miegą kiekvienam.

Ilgaamžiškumui – unikali struktūra

Didžiausio komforto gaminių klasei priklausančios naujos kartos poliuretano putos yra ypač patrauklios klientams – malonios liesti ir lengvai prisitaikančios prie kūno linijų. Savo savybėmis panaši į lateksą, ši medžiaga su savo atvirų porų struktūra suteikia gaminiui itin gerą oro pralaidumą, „užrakina“ savyje šilumą, tad padeda sumažinti prakaitavimą. Dėl maksimalios oro cirkuliacijos viso čiužinio eksploatavimo metu, gaminiai iš „Tiger Touch“ yra  mėgiami gero poilsio palydovai. Geresnis vėdinimas užtikrina komfortiškesnį miegą, be alergijų ar prasto kvapo. Atviros poros reguliuoja temperatūrą, garantuoja tinkamą drėgmės pernešimą, neleidžia vystytis bakterijoms ar dulkių erkėms. Dėl savo inovatyvios struktūros medžiaga yra higieniška, tad puikiai tinka čiužiniams, antčiužiniams, pagalvėms ir kitiems baldams gaminti. 

Vidutinis kietumas, lygus paviršius ir elastingumas – tai vienos svarbiausių čiužinio su „Tiger Touch“ savybės, kurios garantuos teisingą atramą kūnui bei užtikrins gaminio ilgaamžiškumą. Naudojant didelio tankio putų poliuretaną, gaminiai nesideformuoja net jautriose, nuolatinio slėgio veikiamose vietose. Poliuretano putos išlaiko savo pagrindines savybes ir aukštą komforto lygį mažiausiai 8 metus, tad keisti čiužinį reikės daug rečiau. 

Įkvėpimas – tigras

„Vita Baltic International“ sukauptas žinias bei įgūdžius pritaikė gamybos srityje, kad sukurtų ypatingos kokybės poliuretano putas, kurios pasižymėtų ne tik aukščiausio komforto, bet ir ilgaamžiškumo standartais. Ne be reikalo savybes atspindi ir išskirtinis pavadinimas (Angl. Tiger Touch – Tigro prisilietimas). Audinys ne tik gražaus rašto, kurį sunku supainioti su kitu porolonu, bet ir pasižymi patvarumu, lankstumu, švelnumu ir maksimaliu komforto lygiu. Tai pats geriausias putų poliuretano gaminys rinkoje, kuris dėl savo savybių išlaikymo puikiai tinkamas ne tik čiužinių, bet ir baldų gamyboje. Gaminys – ypač atsparus deformacijoms ir slėgiui. Atlikti testai „Tiger Touch“ putas priskyrė prie „labai stiprių“ poliuretano putų kategorijos. 

Jei neturite savo favoritų čiužinių ir jų medžiagų „pasaulyje“, „Tiger Touch“ bus vienas geriausių Jūsų pasirinkimų. „Auraplus“ asortimente – ir antčiužiniai, ir čiužiniai pagaminti iš šios rūšies putų poliuretano.

Antčiužinis „KOPA tiger“. Visas gaminys sudarytas iš unikalaus „Tiger Touch“ porolono, kuris ne tik prailgins, bet kurio miego pagrindo tarnavimo laiką, bet ir bus komfortiškas sprendimas nepatogiai sofai ar lovai.

Čiužinys „Harmonia“. Miego pagrindo sudėtyje – kišeninių spyruoklių blokas, natūralus neklijuotas lino pluoštas ir Clima latekso derinys bei inovatyvus „Tiger Touch“ putų poliuretanas. Čiužinio sudėtis garantuoja puikų oro pralaidumą, didesnį drėgmės išgarinimą, o kadangi visose keturiose gaminio bortuose yra papildomos vėdinimo angelės, užtikrinama maksimali oro cirkuliacija eksploatavimo metu. 

Čiužinys „Harmonia JAI ir JAM“. Čiužinys pagamintas derinant skirtingo minkštumo, vientiso kišeninių spyruoklių bloką, natūralaus, neklijuoto lino pluošto ir Clima latekso bei „Tiger Touch“ audinio. Ši unikali sudėties formulė užtikrina geresnį miegą partneriams, kurie, naudodami čiužinį gali ilsėtis ant vientiso, tačiau skirtingo kietumo lygių čiužinio pusių.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.