Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Geriausi čiužiniai patiriantiems nugaros ir sąnarių skausmus

Nakties poilsis yra labai svarbus ne tik efektyviam kasdieniam darbui. Tai raktas nuo geros savijautos ir bendros Jūsų organizmo sveikatos. Blogas čiužinys neigiamai veikia miego kokybę ir gali būti nugaros bei sąnarių skausmų priežastis. Kaip išsirinkti tinkamiausią miego pagrindą kenčiantiems nugaros ir sąnarių skausmus, padės keli patarimai.

Kada keisti čiužinį?

Tikriausiai ne kartą teko girdėti, jog geras čiužinys tarnauja 6-8, daugiausiai 10 metų. Jei miego pagrindas naudojamas ilgiau, reikėtų įvertinti, ar čiužinys vis dar atitinka kokybiško poilsio standartą. Jei miego pagrindas pastebimai pažeistas ar girgžda labiau nei įprastai, gali būti, jog jau metas investuoti į naują pirkinį. Kitas signalas, jog jau pats laikas keisti čiužinį – paūmėjusios alergijos, astma, ar atsiradęs sąnarių, raumenų sustingimas. Paprastai tariant, čiužinį turėtumėte keisti tada, kai jis nebepadeda kokybiškai išsimiegoti.

Kokį čiužinį pasirinkti?

Pirkdami čiužinį tam, kad palengvintumėte nugaros skausmus, ieškokite vidutinio kietumo miego pagrindo, kuris suteiktų tinkamą atramą. Per kietas ar per minkštas čiužinys gali deformuoti Jūsų laikyseną miegant, o geras miego pagrindas turi palaikyti natūralų stuburo išlinkimą, net tada, kai gulite ant šono. Tinkamai parinktas čiužinys gali padėti sumažinti nugaros skausmo atsiradimo riziką ir numalšinti skausmą tiems, kurie jau kenčia nuo jo.

Ortopedinis ar paprastas?

Ieškant naujo čiužinio pravartu žinoti, kuo skiriasi ortopediniai ir įprasti miego pagrindai. Ortopediniai čiužiniai turi konstrukciją, kuri palaiko natūralią stuburo padėtį ir prisitaiko prie kūno fizinių išlinkimų. Kad ir kokią padėtį pasirinktumėte miegui, kūno raumenys, sąnariai ir sausgyslės nebus įtempti. Tokio tipo čiužiniai labiausiai reikalingi tiems, kurie skundžiasi nugaros skausmais ar kitais stuburo srities negalavimais.

Ortopedinis, ergonominėmis zonomis suskirstytas, čiužinys savo struktūra atitinkamai reaguoja į tam tikros žmogaus kūno dalies svorį ir spaudimą. Toks miego pagrindas padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną poilsio metu, labiau atpalaiduoti raumenis ir pagerinti kraujo apykaitą.

Kokybiškas ortopedinis čiužinys dažniausiai savo branduolyje turi septynias anatomines zonas. AURAPLUS pavyzdys – čiužinys PRIMERO. Dvipusis viskoelastinis miego pagrindas su penkių sluoksnių pjaustymo ir tankio putų poliuretano kombinacija. Čiužinys turi ortopedinių savybių: palaiko natūralią stuburo padėtį, puikiai prisitaiko prie kūno išlinkimų, yra pralaidus orui, elastingas ir ilgaamžis. Šis čiužinys išpjaustytas septyniomis anatominėmis zonomis, kad ne tik sukurtų taisyklingą atramą, bet ir suteiktų, kuo daugiau komforto.

Kyla klausimas, kas gi tos anatominės zonos? Paaiškiname. Pirmoji (galvos) zona yra kiečiausia, nes yra mažiausiai spaudžiama, antroji – minkščiausia, nes pečiai yra jautrūs ir išsikišę, toliau seka juosmens ir dubens sritys. Pastaroji paprastai daroma vidutinio kietumo, kad dubuo įkristų išlygindamas stuburą. Ši zoninė atramos sistema išlaiko stuburą natūralioje padėtyje visą naktį. Zonavimas taip pat subalansuoja slėgio pasiskirstymą, o tai skatina ir gerą kraujotaką. Tokia čiužinio konstrukcija puikiai prisitaiko prie natūralių Jūsų kūno kontūrų, tad patogiai miegate ir pabundate žvalūs.

Kruopščiai apgalvoti ir specialiai sukurti skirtingų zonų ortopediniai čiužiniai gali būti sprendimas geresnio miego link. Kokybiškas čiužinys – ne tik prevencija nugaros ir sąnarių skausmams, bet ir geras būdas išvengti nemalonių alergijų, kad miegas būtų ramus ir komfortiškas.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.