Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Kaip išsirinkti čiužinį?

Vienas dažniausiai mums užduodamų klausimų yra „Kaip išsirinkti čiužinį?“. Tai natūralu, iškilus kokybiško miego poreikiui. Fiziškai žmogus sutvertas taip, kad esant reikalui, snustelėti gali ir stovėdamas, tačiau organizmo funkcijas tinkamai palaikančiam miegui būtinas geras čiužinys.

Teisingas čiužinio pasirinkimas yra svarbus, norint išvengti daugelio fizinių problemų – tiek nugaros ar galvos skausmų, tiek išlaikant darbingumą dienos metu.

Renkantis čiužinį patartina  pradėti nuo asmeninių poreikių įsivardijimo. Atsakykite sau į šiuos klausimus:

  • Kiek ir kokio svorio žmonių miegos ant perkamo čiužinio?
  • Koks lovos, ant kurios jis bus klojamas, pagrindas – vientisas ar lovos grotelės?
  • Kokie yra miego poreikiai – norima miegoti šilčiau ar vėsiau, kiečiau ar minkščiau?
  • Kokios (jei yra) sveikatos problemos kamuoja – nugaros skausmai, prakaitavimas ar kita?

Atsakius į šiuos klausimus, vertėtų apsilankyti specializuotose parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama čiužiniais. Specializuotų parduotuvių darbuotojai paprastai Jums suteiks daugiau ir išsamesnės informacijos apie čiužinius ir padės pasirinkti tinkamesnį. Nusiteikite, kad gali tekti aplankyti ne vieną parduotuvę, kol rasite Jums tinkantį savo funkcinėmis savybėmis ir kaina čiužinį.

Jei jus domina pigūs čiužiniai, pagrindinis Jūsų pasirinkimo prioritetas yra kaina. Tokiu atveju rekomenduojame pasidomėti akcijų pasiūlymais čiužinių gamintojų interneto svetainėse ir, jei neradote, atidėti čiužinio pirkimą kol sukaupsite reikiamą pinigų sumą – įsigiję prastą čiužinį išmesite pinigus į balą, galite pakenkti savo sveikatai ir galop vis tiek ieškoti kokybiškesnio produkto. Kartais pirmasis ir vienintelis į galvą ateinantis pasirinkimas būna dažnai reklamuojamas produktas, tačiau nereikėtų skubėti priimti sprendimo – juk renkatės ne vienos dienos patiekalą, o pagrindą keliems metams.  Pirkdami čiužinius specializuotose parduotuvėse galite  būti tikri, kad Jums patars, čiužiniai bus kokybiški ir tarnaus ilgą laiką, tad dar ilgai jums neteks rūpintis naujo čiužinio įsigijimu.

Net ir labiausiai rekomenduojamą čiužinį būtina išbandyti – atsigulti. Išmėginkite visas pozas, kuriomis miegate. Atkreipkite dėmesį ar čiužinys Jums nesukuria gulėjimo ant lentos arba „įdribimo“ pojūčio – tai reikštų, kad jis per kietas arba per minkštas Jums. Jei ant čiužinio miegos pora, jį būtinai turi išbandyti abu – esant skirtingam kūno svoriui, skirtingi būna ir poreikiai, tad pojūtis gulint ant čiužinio gali kardinaliai skirtis.

Jei esama kokių nors sveikatos niuansų (gausesnis prakaitavimas, nugaros skausmai ar kt.) ar individualių poreikių (pvz., mėgstate miegoti vėsiau), būtina atsižvelgti į čiužinio gamyboje panaudotas medžiagas. Pagrindinę informaciją apie jas galite rasti čia.

Geras čiužinys – nebūtinai itin brangus. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia čiužinį pagaminti už protingą kainą. Nemažą kainos dalį lemia prekės ženklo tikroji ar suvokiama vertė, kitą – papildomi kaštai (logistika, sandėliavimas, prekybininkų maržos). Kuo žmogus brandesnis, tuo svarbesnį vaidmenį jo gyvenime užima miegas, tad kinta ir žmogaus miego poreikiai, o tuo pačiu – ir čiužinio pasirinkimas. Jei savarankišką gyvenimą pradedantis jaunuolis renkasi tiesiog iš pirmo žvilgsnio patogų neskrebantį ir pigesnį čiužinį, vaikus auginantys tėvai skiria daugiau laiko įvertinti kaip išsirinkti čiužinį – jie žino, kad miego kokybė svarbesnė už kiekybę.

Tikimės, kad į klausimą – kaip išsirinkti čiužinį – Jums atsakėme. O jei norėsite individualios konsultacijos, kviečiame susisiekti su mumis ir mielai pasistengsime Jums padėti.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.