Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Kiekvienas mes turime savo miego įpročius ir skirtingus pojūčius, todėl tai kas vienam gali atrodyti minkštas čiužinys, kitam gali pasirodyti gana kietas čiužinys. Ir abu žmonės šiuo atveju bus teisūs, kadangi jie turi skirtingas svorio kategorijas bei skirtingus miego poreikius.  Čiužinys – individualus pasirinkimas, tačiau yra pagrindiniai kriterijai, į kuriuos būtina atsižvelgti, jei norite miegoti komfortiškai ir patogiai.

 

Čiužinio tikslas – išlaikyti stuburą tinkamoje padėtyje miego metu ir leisti pailsėti bei atsipalaiduoti raumenims. Tam, kad mūsų stuburas būtų išlaikytas tinkamoje padėtyje, pirmiausia reikia nustatyti čiužinio kietumą ir koks būtent mums čiužinys yra reikalingas.

 

Miegas ant netinkamo, t.y. per kieto arba per minkšto čiužinio dažnai būna pablogėjusios savijautos ir daugelio ligų atsiradimo priežastis. Ilguoju periodu tai turi didelės įtakos gyvenimo kokybei ir savijautai. Jei ryte pabudus skauda kaklą, nugarą, o gal jaučiate kojos ar rankos tirpimą, tuomet būtina pagalvoti ar miegate ant tinkamo miego pagrindo. Miego metu stuburas turi būti tiesus, tik tokiu būdu miegas bus kokybiškas, o Jūsų kūnas galės atsipalaiduoti.

 

Pirkdami čiužinį, daugelis net nesusimąsto kokio čiužinio jiems reikia iš tikrųjų. Ir svarbiausia, vėliau kelia klausimus, kodėl ant naujo čiužinio negali gerai išsimiegoti, miegas nėra toks komfortiškas kokio tikėjosi. Jei tik yra galimybė, prieš pirkdami čiužinį, būtinai jį išbandykite ir pasikonsultuokite su kompetentingu čiužinių konsultantu. Konsultantas visada užduoda svarbius klausimus, kurie turi įtakos Jūsų miegui ir čiužinio pasirinkimui.

 

 

Vienas iš kriterijų, kurį žino nedaugelis, tai čiužinio kietumo klasė, žymima raidėmis H1, H2, H3, H4. Renkantis čiužinį svarbu suprasti, kad pasirinkus ne savo svorio kategorijos miego pagrindą, ypač, skirtą lengvesniems žmonėms, jis gali pasirodyti per minkštas ir nepatogus. Sunkesnis žmogus, nei nurodyta čiužinio kietumo klasėje nesijaus komfortiškai miegodamas ant tokio tipo čiužinio. Netinkama svorio kategorija gali prisidėti ir prie greitesnio čiužinio nusidėvėjimo bei deformacijos.

Pvz.:

H1 – miegančiojo svoris iki 60 kg, dažniausiai taip žymimi vaikiški čiužiniai, kurių svoris nėra didelis.

H2 – miegančiojo svoris nuo 60 iki 80 kg skirti vidutinio svorio žmonių kategorijai.

H3 – miegančiojo svoris nuo 80 iki 100 kg šiek didesnio nei vidutinio svorio žmonių kategorijai.

H4 – miegančiojo svoris virš 100 kg didesnio svorio žmonių kategorijai.

 

Jūsų svoris yra pagrindinis kriterijus į kurį būtina atsižvelgti renkantis čiužinį. Visada įvertinkite ar miegosite vienas, ar poroje, nes čiužinys turi tikti abiems. Jei svorio kategorijos yra labai skirtingos, yra specialūs čiužiniai, skirti miegoti dviese su skirtingo kietumo pagrindais, kai judesiai nepersiduoda šalia miegančiajam.

 

Didelis čiužinių ir miego prekių pasirinkimas www.auraplus.lt

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.