Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Jau vienuolika metų gaminame čiužinius ir antčiužinius Lietuvos, Švedijos, Danijos ir Norvegijos rinkoms. Per šiuos metus užmezgėme ryšių su baldų salonais visoje Lietuvoje. Šiandien mūsų gaminiais prekiauja daugiau nei 50 parduotuvių įvairiuose šalies miestuose.

Auraplus bendradarbiavimas
Lietuviški AURAPLUS prekinio ženklo čiužiniai ir antčiužiniai gaminami iš aukštos kokybės ir saugių medžiagų. Mūsų asortimente rasite viskoelastiniųputų poliuretano ir spyruoklinių Pocket ir Multipocket čiužinių, pasižyminčių puikiomis ergonominėmis, atpalaiduojančiomis ir ventiliacinėmis savybėmis. Mūsų čiužiniai ne kartą buvo įvertinti Lietuvos pramoninkų konfederacijos organizuojamame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse. Čiužiniai PRIMEROOLIMPUSDUETASVANESA ir OPERA pelnė aukso medalį, o ROJUS – sidabro.
Siekiame atitikti reikliausių klientų lūkesčius, dėl to kiekvienais metais pristatome naujus AURAPLUS meistrų kurtus čiužinius, išsiskiriančius originalia ir inovatyvia branduolių sudėtimi ir maksimaliu komforto pojūčiu miegančiajam.
Ketinančius įsigyti mūsų čiužinių nukreipiame į artimiausią baldų saloną juos apžiūrėti ir išbandyti. Tik pagulėję klientai gali objektyviausiai įvertinti čiužinio kietumą, aukštį ir kitas savybes. Baldų salonuose malonūs ir profesionalūs konsultantai, atsižvelgdami į kliento ūgį, svorį ir fizines ypatybes, padeda išsirinkti čiužinį ir papasakoja apie jo sudedamąsias medžiagas.
Siekdami būti kuo arčiau klientų, ieškome partnerių, kurie norėtų pradėti prekiauti kokybiškais ir tvirtą vietą šiandieninėje rinkoje užimančiais lietuviškais AURAPLUS gaminiais. Planuojantiems vystyti čiužinių prekybos verslą, siūlome galimybę, aptariamą individualiai, gaminti čiužinius ar antčiužinius su užsakovo prekiniu ženklu. Bendradarbiavimas su AURAPLUS – tai daugiau nei prekyba čiužiniais. Tai Jūsų įmonės vardo žinomumo didinimas, nemokama reklama internete ir socialiniuose tinkluose, profesionalios konsultacijos. 
Susidomėjusius bendradarbiavimo galimybe kviečiame susisiekti telefonu: +370 686 38 191 arba elektroniniu paštu: auraplus@auraplus.eu.
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.