Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Kokį čiužinį rinktis vasarą?

termoreguliaciniai ciuziniai-auraplus.eu

 

Žinoma, keičiantis metų laikams čiužinio kaskart tikrai nekeičiame. Renkantis čiužinį ieškome patogaus, atitinkančio poreikius ir ilgalaikio sprendimo, ant kurio miegas būtų ramus ir komfortiškas. 

Atėjus vasarai ir sušilus orams ne retas pagalvojame apie sąlygas komfortiškui miegui. Taigi, keletas patarimų tiems, kas būtent šiuo metu ieško čiužinio –  į ką atkreipti dėmesį, kad čiužinys tiktų tiek karštomis vasaros, tiek vėsiomis žiemos naktimis.

VISCOOOL unikali ir patentuota viskoelastinė medžiaga, kuri atlieka termoreguliacinias funkcijas

Labai svarbu iš kokio audinio pagamintas čiužinio užvalkalas. Viskoelastinės medžiagos užvalkalai yra pralaidūs orui – kūnas “kvėpuoja” todėl žiemą nešąlame, o vasarą nešylame.

Naujausia, aukščiausios kokybės, unikali  VISCOOOL viskoelastinė medžiaga atlieka termoreguliacinę funkciją. Komfortiškas miegas-  bet kokiu oru! Termoreguliacinėmis savybėmis pasižymintys čiužiniai unikalūs tuo, kad palaiko žmogaus kūno temperatūrą ir puikiai prie jos prisitaiko: vėsina – kai karšta ir šildo –  kai šalta.

Laidžios orui medžiagos naudojamos čiužinio gamybai užtikrina komfortišką miegą bet kokiu oru

Be abejo, svarbu, kad ne tik užvalkalas, bet ir kitos čiužinio gamyboje naudojamos medžiagos būtų laidžios orui. Tokiu atveju užtikrinama stabili oro cirkuliacija, kuri įtakoja reikiamą temperatūros palaikymą. 

Natūralios čiužinio gamyboje naudojamos medžiagos tokios, kaip medvilnė, laidus orui lateksas, kokoso pluoštas ar net arklio ašutai. 

Čiužinio sudėtyje naudojamas putų poliuretanas pagamintas iš atvirų porų ląstelių padidina oro cirkuliacija ir net išgarina drėgmę.

Oro cirkuliacijos angos ir profiliuotas bangelėmis čiužinio viršus užtikrina oro pralaidumą ir cirkuliaciją

Labai svarbu, kad čiužinys turėtų oro cirkuliacines angas. Čiužinio bortuose padarytos vėdinimo angelės padeda čiužiniui prisitaikyti prie kūno temperatūros ir palaikyti ją tinkamą.

Taip pat oro cirkuliacinių angų efektą sudaro ir kai kurių čiužinių viršutinis pagrindinis. Čiužiniai, kurių viršus išprofiliuotas bangelėmis didina oro pralaidumą ir užtikrina oro cirkuliacija. 

“Auraplus” čiužiniai pasižymintys termoreguliacinėmis savybėmis, kurie užtikrins komfortišką miegą tiek žiemą, tiek vasarą:

  • Išskirtinai komfortiškas čiužinys PRIMERO;
  • Trijų sluoksnių čiužinys OLIMPUS;
  • Itin pralaidus orui, puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis pasižymintis čiužinys OSKARAS;
  • Čiužinys pagamintas naudojant naujausios („VISCOOL”) technologijos viskoelastinę medžiagą – AGORA;
  • Gerai prisitaikantis prie žmogaus kūno anatomijos, dvipusis čiužinys SIMFONIJA;
  • Modernus Multipocket spyruoklių bloko čiužinys LAGŪNA;
  • Modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys PEGASO;
  • Elastingas čiužinys su “VISCOOL” medžiaga ROJUS.
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.