Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Komfortiškas miegas su Flamingo

„Auraplus“ asortimente – naujas, išskirtinai komfortiškas produktas geresniam nakties miegui. Tai universalus dvipusis čiužinys FLAMINGO , kurį sudaro tik kokybiškiausios ir patikrintos medžiagos. Gero poilsio formulė su čiužiniu FLAMINGO – profiliuotų putų poliuretano ir spyruoklių derinys.

Naujasis „Auraplus“ produktas pagamintas iš naujai išgauto „Tiger Touch TT“ putų poliuretano ir VitaRest origin BIO green medžiagos, kurios leidžia pasinerti į dar geresnę poilsio patirtį. Čiužinio unikalumą sustiprina dar ir tai, jog jo branduolį sudaro kišeninių spyruoklių blokas.

Kišeninės spyruoklės – ramiam poilsiui

Kišeninių spyruoklių čiužiniai puikiai tinka žmonės, kurie mėgsta tvirtesnius čiužinius. Tokie čiužiniai sudaryti iš šimtų atskirų aukštos klasės, saugių ir sertifikuotų spyruoklių, glūdinčių atskirose čiužinio „kišenėlėse“. Palaikantys putų poliuretano sluoksniai kartu su šia spyruoklių sistema sukuria išskirtinių savybių produktą, leidžiantį gerai išsimiegoti bet kuriam žmogui. Dėl ypatingo spyruoklių išdėstymo 7 zonomis, tokie čiužiniai pasižymi mažesniu judesio perdavimu šalia miegančiam partneriui. O spyruoklių zonos suteikia ne tik patogumo, bet ir duoda kūnui geresnę atramą. Atrodo neįmanoma, nes esame pratę prie įprastinių spyruoklinių čiužinių? Paaiškiname – kišenėlėse esančios spyruoklės kiekviena atskirai reaguoja į spaudimą, tad ir judesiai neperduodami visoje lovoje, o tik toje vietoje, kuri veikiama svorio.

Tiger Touch TT ilgaamžiškumo paslaptis

Kartu su kišeninių spyruoklinių sistema, Tiger Touch TT ir VitaRest origin BIO green medžiagos sudaro nepakeičiamą tandemą. Inovatyvios Tiger Touch TT didelio tankio putos puikiai prisitaiko prie kūno formų. Tinkama kūno padėtis sumažina apkrovą, todėl tolygiai paskirstomas miegančiojo svoris ir atpalaiduojami įsitempę raumenys. FLAMINGO čiužinys, talpindamas savyje visas šias savybes, itin vertinamas dėl savo elastingumo ir ortopedinių savybių.

Kita Tiger Touch TT putų poliuretano ypatybė itin reikšminga čiužinio ilgaamžiškumui. Pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, toks produktas užtikrina gerą oro pralaidumą. Taip garantuojamas didesnis drėgmės garinimas ir stabili oro cirkuliacija miego metu. Dėl atvirų porų, putos reguliuoja temperatūrą, tad sumažėja prakaitavimas, o drėgmės pernešimas užtikrina, jog čiužinyje nesivystys bakterijos ar dulkių erkutės.

VitaRest origin BIO green tvarumo standartai

Flamingo čiužinio sudėtyje esantis VitaRest origin BIO green tinkamai įprasmina kokybės ir komforto sąvokas, turint omenyje ne tik charakteristikas, bet ir naudą aplinkai. Šio tipo putų poliuretanas reaguoja į kūno šilumą ir slėgio taškus, išlaikydamos tinkamą komforto ir atramos pusiausvyrą. VitaRest origin BIO green taip pat praturtintas tvariomis priemonėmis išgaunamu ricinos aliejumi. Kadangi šis produktas gerai žinomas dėl savo antibakterinių savybių, su VitaRest origin BIO green čiužiniai tinkami ir kūdikiams, ir alergiškiems žmonėms.

Viskoelastinio putų poliuretano VitaRest origin BIO green gaminiai, kurio sudėtyje yra ricinos aliejaus, padedančio geriau išsimiegoti, pasižymėjo ir aukštos produkto kokybės apdovanojimuose „Interzum 2021“. Šis įvertinimas suteiktas dėl gamintojų įsipareigojimo mažinti savo produktų poveikį aplinkai ir užtikrinti, kad klientus pasiektų tik aukščiausios kokybės medžiagos. Pagrindinis gamybos uždavinys – mažinti atliekų kiekį, pereinant prie tvaresnių žaliavų, didinant perdirbimą ir mažinant iškastinio kuro naudojimą.

Universalus dvipusis FLAMINGO čiužinys, pagamintas iš profiliuotų Tiger Touch TT ir VitaRest origin BIO green medžiagų bei padidinto elastingumo putų poliuretano HR yra tikras išsigelbėjimas ieškantiems tvirto, elastingo ir ilgaamžiško produkto. Turėdamas termoreguliacines, ventiliacines ir reikiamas ortopedines savybes, tai puikus čiužinys kokybiškam nakties miegui.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.