Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Konkurse „Lietuvos Metų Gaminys 2023“ Auraplus čiužinys VENECIJA laimėjo aukso medalį.

Nors šiais metais dauguma verslų susidūrė su kliūtimis bei įvairių išbandymų akimirkomis, esame dėkingi ir džiaugiamės galėdami dalyvauti „Lietuvos Metų Gaminio“ rinkimuose, bei laimėdami konkursą produktu – VENECIJA! Klientų pamėgtas čiužinys šiais metais pelnė aukso medalį!

Čiužinys VENECIJA – gaminys pritaikytas tiems, kurie vertina ne tik komfortą, bet ir vėsą miego metu. Jis turi keletą ypatingų savybių: pagamintas pasitelkiant  kišeninių spyruoklių sistemą, yra universalus, o dvipusis užvalkalas pasižymi šaldančiu efektu.

Taip pat dėl unikalios VISCOOOL viskoelastinės medžiagos, miego metu užvalkalas atlieka termoreguliacijos funkciją. Viena jo pusė apdirbta Cooler siūlu, kurio dėka šiltuoju metų periodu padeda šilumą miego metu sumažinti 4 laipsniais. Tarsi integruota klimato technologija su tobula ląstelių struktūra suteikia gaivesnį, sveikesnį ir ramesnį miegą.

O dėl unikalaus čiužinio branduolio, kuris sudarytas iš 7 zonų vilktų kišeninių spyruoklių bloko, miego pagrindas suteikia optimalią atramą ir komfortą. Puikiai prisitaikydamas prie fiziologinių žmogaus kūno ypatybių, čiužinys stuburui duoda tinkamą atramą, o anatominės zonos prisitaiko net prie didelių svorio apkrovų.

Vertindami 2023 metų klientų poreikius duodame pažadą, jog ir toliau eisime inovatyvumo ir meistriškumo keliu! 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.