Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Mankšta ant čiužinio

Mankšta neturintiems laiko – pratimai ant čiužinio

Daugiau nei pusė suaugusiųjų rečiau ar dažniau skundžiasi nugaros skausmais, tačiau retas kuris kasdien atlieka pratimus, padedančius stiprinti nugaros raumenis. Vienas dažniausiai kineziterapeutų girdimų pasiteisinimų yra „Neturiu laiko“. Lietuviškų čiužinių Auraplus gamintojai ir jų čiužinį išbandžiusi kineziterapeutė Laura Sidaraitė-Michailovė tokiems turi atsakymą – mankštinkitės ant čiužinio, dar nepakilę ryte iš lovos.

„Teisingai pasirinktas čiužinys yra tinkamas pagrindas kasdienei mankštai, padėsiančiai išjudinti raumenis ir paruošti juos dienai, tarkime, ofise. Anksčiau po intensyvių treniruočių dienų rytais jausdavau maudimą ir įtampą nugaroje. Geras čiužinys ir kasdienė mankšta išsprendė leido 6io nemalonaus jausmo atsikratyti“, – teigia kineziterapeutė Laura, su Auraplus kūrėjais parengusi rytinės mankštos lovoje programą.

  1. Pirmas pratimas. Gulint ant nugaros, rankos ištiestos prie klubų, kojomis sukame ratus lyg važiuojant dviračiu. Kartojame tris kartus po 15 sek.
  2. Antras pratimas. Gulint ant nugaros ir išlaikant rankas prie klubų, kojas keliame 90% laipsnių kampu. Po vieną koją leidžiame žemyn ir grįžtame į pradinę padėtį. Kartojame tris kartus po 10 nusileidimų kiekviena koja.
  3. Trečias pratimas. Gulime ant nugaros, rankas laikome ištiesę prie klubų, kojos sulenktos 90% kampu, pėdomis remiantis į čiužinį. Keliame klubus į viršų ir neatpalaiduodami nuleidžiame. Kartojame tris kartus po 15 pakėlimų.
  4. Ketvirtas pratimas. Gulime ant nugaros, rankas laikome už galvos, kojos sulenktos 90% kampu. Lėtai susiriečiame ir nusileidžiame. Šis pratimas panašus į daugeliui įprastus atsilenkimus. Kartotis tris kartus po 15-20 susirietimų.
  5. Penktas pratimas. Gulime ant šono, alkūne atsirėmę į čiužinį ir keliame viršutinę koją. Kartojame trimis serijomis kiekviena koja, po 20 kartų.
  6. Šeštas pratimas. Daugeliui šis pratimas žinomas kaip lenta – remiantis dilbiais ir kojų pirštais, 30-60 sek. pagal galimybes išlaikome kūną vienoje linijoje. Patariama įtempti ir pilvo raumenis. Kartoti tris kartus.

Pratimus Nr. 2-6, kad būtų aiškiau, atliko ir pati Laura sporto klube.

selfp

selfp

selfp

selfp

selfp

Savaitę kasdien lovoje atlikdami šiuos pratimus, pajusite energijos antplūdį, mažiau vargins nugaros skausmai ir būsite darbingesni.

 

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.