Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Naujiena AURAPLUS asortimente: vėsinančiomis savybėmis pasižymintis čiužinys VENECIJA ir ypatingą komfortą suteiksiantis čiužinys NOJUS

Jeigu jaučiatės išsekę ir pervargę, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad greičiau atgautumėte jėgas. Geras čiužinys, kuris atitinka jūsų individualius poreikius, gali pagerinti Jūsų miego kokybę ir užtikrinti aukštesnį  energijos lygį dienos metu, didesnį produktyvumą ir mažesnį nuovargį. Miego pagrindai siūlo skirtingą komforto ir atramos lygį, tad labai svarbu pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų kūno poreikius.

Pagerinti miego kokybę gali padėti miego pagrindas, pasižymintis gera ventiliacija, „kvėpuojančia“ konstrukcija ir skirtingais atraminiais sluoksniais, kurie sumažina slėgio taškus, leidžiančius kūnui atsipalaiduoti. AURAPLUS pristato naujoves savo asortimente: čiužiniai VENECIJA ir NOJUS komfortiškam Jūsų poilsiui.

VENECIJA

Naujasis AURAPLUS gaminys pritaikytas tiems, kurie vertina ne tik komfortą, bet ir vėsą miego metu. Čiužinys VENECIJA turi keletą ypatingų savybių: jis pagamintas pasitelkiant  kišeninių spyruoklių sistemą, yra universalus, o dvipusis užvalkalas pasižymi šaldančiu efektu. Dėl unikalios VISCOOOL viskoelastinės medžiagos, miego metu užvalkalas atlieka termoreguliacijos funkciją. Viena jo pusė apdirbta Cooler siūlu, kurio dėka šiltuoju metų periodu padeda šilumą miego metu sumažinti 4 laipsniais. Tarsi integruota klimato technologija su tobula ląstelių struktūra suteikia gaivesnį, sveikesnį ir ramesnį miegą. O dėl unikalaus čiužinio branduolio, kuris sudarytas iš 7 zonų vilktų kišeninių spyruoklių bloko, miego pagrindas suteikia optimalią atramą ir komfortą. Puikiai prisitaikydamas prie fiziologinių žmogaus kūno ypatybių, čiužinys stuburui duoda tinkamą atramą, o anatominės zonos prisitaiko net prie didelių svorio apkrovų.

 

 

 

 

 

NOJUS

Dar vienas AURAPLUS gaminys, patogus, sukurtas žmonėms, kurie vertina komfortą ir gerą poilsį. Jo branduolys taip pat susideda iš 7 zonų vilktų kišeninių spyruoklių bloko, kuris reaguoja į kūno formas bei svorį, suteikia taisyklingą stuburo atramą. Tai dvipusis čiužinys, kurio viena pusė yra pagaminta iš clima latekso, kuris turi savybę prisitaikyti prie kūno padėties bei padeda atsipalaiduoti raumenims. Clima lateksas taip pat gerai žinomas dėl savo ventiliacinių savybių ir yra atsparus deformacijai. Kitai čiužinio pusei parinktas natūralus neklijuotas lino pluoštas ir clima latekso derinys, kuris leidžia odai kvėpuoti ir sugeria drėgmę.

Visuose AURAPLUS gaminiuose naudojamos medžiagos gaminamos Europos Sąjungoje ir yra sertifikuotos, draugiškos žmogui bei aplinkai. Naudojama pažangi klijų technologija, kuri nesukelia problemų kvėpavimo takams, yra saugi, nelaki ir nekenksminga gamtai. Dėl savo gerųjų savybių klijų siūlė ne tik draugiška gamtai, bet ir patvari, ilgaamžiška.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.