Vis dažniau prabylant apie zero waste politiką ir ekologiškumą, ieškoma būdų kaip vartojimą padaryti sveikesniu aplinkai. Pasirodo, draugiška gamtai gamybos technologija – misija įmanoma! Sprendimas – nekenksminga ir patvari klijų technologija.
Neturi lakiųjų medžiagų
Išskirtinės sudėties klijų pagrindas yra plačiai naudojamas maisto pakuočių gamybai, jų uždarymui, o tai reiškia, jog produktas nėra kenksmingas, leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus, tad gaminyje esančios sudedamosios dalys yra užrakinamos ir neturi savybės migruoti į aplinką.
Viena klijų technologija – trys naudos! Kadangi sudėtyje nėra skiediklių, tausojama gamta, darbuotojų bei klientų sveikata. Galutinis vartotojas sąlyti su čiužiniu turi mažiausiai 6 valandas per parą, tad labai svarbu, jog gaminys būtų ne toksiškas ir nekeltų alergijų. Toks yra ir „Auraplus“ čiužinys „Oskaras“, „Lietuvos metų gaminys 2020“ aukso medalio laureatas. Gaminamas pasitelkiant ne tik ekologiškus, natūralius ir nekeliančius alergijos linų bei kanapių pluoštus, šis produktas pasižymi dar ir nauja „sveikesne“ klijų technologija! Tad galima sakyti, jog produktas sukurtas specialiai Jums – su meile iki pat paskutinės siūlelės!
Čiužiniai pagaminti taikant naują klijų technologiją yra puikus sprendimas ne tik kovoti su kvėpavimo takų infekcijomis, bet ir norint išvengti rizikos prisikvėpuoti skiediklio likučiais, užsilikusiais gaminyje, kai naudojami įprasti klijai. Tiesa ta, jog netgi valant gamyklinę įrangą, naudojamas parafino gaminys, o ne skiediklis.
Siūlė ilgalaikė ir nesuyranti
„Auraplus“ naudojama klijų technologija užtikrina gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą. Ilgalaikė klijų siūlė suteikia čiužiniui ilgesnį eksploatavimo laiką, tad gaminį keisti reikia tik tuomet, kai susidėvi kamšalas. Naudojami klijai išlieka plastiški ir minkšti gaminyje, o tai reiškia, jog siūlė deformuojasi, grįžta į savo pradinę padėtį, tačiau nepraranda savo savybių, nelūžta ir neplyšta. Nors klijai ir ilgaamžiai, tausojant jūsų įsigytą produktą, jie yra perdirbami kaip plastikas, o klijų tara – kaip kartonas. Tokiu būdu užtikrinama, kad gamybos žaliavos būtų kuo mažiau kenksmingos aplinkai ir nepriklausytų pavojingų atliekų kategorijai.Vis dažniau prabylant apie zero waste politiką ir ekologiškumą, ieškoma būdų kaip vartojimą padaryti sveikesniu aplinkai. Pasirodo, draugiška gamtai gamybos technologija – misija įmanoma! Sprendimas – nekenksminga ir patvari klijų technologija.