Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

OSKARAS

Išmatavimai (cm):
Audinys:
Kietumas:
Kiekis:
Iš viso: 369.00 EUR 332.10 EUR
Aprašymas Techniniai duomenys Kaip pirkti? Pristatymo sąlygos
OSKARAS – karališkas čiužinys, išsiskyriantis savo sudėtyje esančiais natūraliais, žmogui ir aplinkai draugiškais lino ir kanapių pluoštais.
Čiužinio ypatybės:
  • Sukurtas  7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko pagrindu.
  • Inovatyvi čiužinio sudėtis.
  • Universalus, dvipusis.
  • Ergonomiškas, leidžiantis taisyklingą atramą stuburui.
  • Išskirtinai laidus orui, tvirtas ir ilgaamžis.
  • Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą .

Tai universalus , dvipusis čiužinys. Viena čiužinio pusė yra iš iki šiol dar negaminto Clima latekso, lino ir kanapių pluošto derinio.

Clima lateksas pasižymi puikiomis ventiliacinėmis savybėmis.  Tai ergonomiška , atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga . Dėl elastingo Clima latekso sluoksnio čiužinys padeda  atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteikia miegančiajam ypatingo patogumo jausmą.

Čiužinys OSKARAS yra geriausias AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojami ekologiški , natūralūs ir nekeliantys alergijos lino ir kanapių pluoštai . Lino pluoštas yra vienas iš plačiausiai naudojamų augalinių pluoštų. Tai ilgalaikė, patvari ir natūrali medžiaga, kuri pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Pluoštinės kanapės turi teigiamos įtakos žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti , vasarą vėsina, o žiemą šildo. Tai stipriausi ir patvariausi natūralūs pluoštai, dėl to iš jų gaminami gaminiai yra ilgaamžiai .

Kita čiužinio pusė – iš padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Atvirų porų elastinis putų poliuretanas išsiskiria savo sugebėjimu tiksliai atkartoti žmogaus kūno kontūrus, ilgaamžiškumu ir geromis ventiliacinėmis savybėmis.

Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.

Čiužinys gaminamas naudojant naują, nekenksmingą aplinkai ir patvarią klijų technologiją. Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagų klijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, plačiosios maisto pakuočių gamyboje, ir uždarymui. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtingos dalys neturi galimybių migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra skiediklių emisijos į atmosferą. Klijai draugiški aplinkai: klijai ir jų tara yra perdirbami. Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai gerina gaminio tarnavimo laiką. Klijai yra plastiški, bei minkšti, taip užtikrintas siūlių prisitaikymas prie deformacijos, jie nelūžta ir neplyšta.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti – iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/ . Visas čiužinio užvalkalo kraštines juosia 3D tinklelis, kuris taip pat padidina oro laidumo galimybes. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.

Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 25 cm.

Standartinis šiam gaminiui priklausantis lino spalvos užvalkalas (Nr. 39)

Trikotažinis baltas audinys (Nr. 10)

16 proc. viskozė, 84 proc. poliesteris.

Trikotažinis, su bambuko siūlu audinys (Nr. 17)

36 proc. bambukas, 64 proc. poliesteris.

Trikotažinis audinys Aloe Vera (Nr. 32)

26 proc. viskozė, 74 proc. poliesteris.

Trikotažinis, lino spalvos audinys (Nr. 39)

23 proc. viskozė, 77 proc. poliesteris.

Audinys iš poliesterio (Nr. 44)

100 proc. poliesteris.

Trikotažinis audinys (Nr. 58)

30 proc. viskozė, 70 proc. poliesteris.

Čiužinio techninis aprašymas:

§ Profiliuotas Clima lateksas 7 minkštumo zonų. (T -65 kg/ m³) – 3 cm.
§ Lino pluoštas 0,8 cm.
§ Clima lateksas – 2 cm.
§ Kanapių pluoštas 0,8 cm.
§ Spyruoklių apsauga.
§ 7 minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas – 450 vnt/m2.
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR 40 kg/ – 3 cm.
§ Trikotažinis užvalkalas.
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 25 cm.
§ Čiužinys dvipusis.
§ Kietumas – vidutinio kietumo.
§ Vieno miegančiojo svoris – iki 120 kg.
§ Garantija – 3 metai.

Pirkti-čiužiniusĮsigyti čiužinius galite apsilankę mūsų partnerių baldų salonuose arba internetu. Mes rekomenduojame pirmiausia čiužinį išbandyti prekybos vietoje ir įvertinti jo kietumą. Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį čiužinių prekyboje turintys konsultantai maloniai patars ir padės išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkantį čiužinį. Vis dėlto, jei neturite galimybės apsilankyti viename iš salonų, greitai, lengvai ir patogiai čiužinį galite užsisakyti internetu.

Internetiniame „Auraplus“ tinklalapyje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Kaip pirkti internetu:

1. Išsirinkite Jums reikalingą prekę.

2. Pasirinkite prekės matmenis.

3. Nurodykite pasirinktos prekės kiekį.

4. Spauskite „Į krepšelį“.

5. Užrašykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

6. Artimiausiu metu su Jumis susisieks pardavimų vadybininkė(-as), tuomet aptarsite atsiskaitymo būdą ir prekių pristatymo laiką.

7. Apie patvirtintą užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Atsiskaitymo būdai:

1. Po to, kai užsakymas patvirtinamas, Jums išsiunčiama išankstinė sąskaita Jūsų užsakytų prekių sumai + pristatymo mokestis (juos galite sužinoti paspaudę Pristatymo sąlygos). Jūs patvirtinate savo užsakymą daliniu, bet ne mažesniu nei 20 proc. nuo bendros prekių vertės mokėjimu, tokiu atveju likusią sumą mokate prekių pristatymo metu, kuomet ir gaunate PVM sąskaitos faktūros originalą bei garantinio aptarnavimo dokumentą.

2. Kitas mokėjimo būdas. Sumokate  išankstinio mokėjimo sąskaitoje nurodytą sumą pavedimu ir prekių pristatymo metu Jums atiduodamas PVM sąskaitos faktūros originalas bei garantinio aptarnavimo dokumentas.

Įmonės darbo laikas:

I–V 8:00–17.00 val.

Iškilus klausimams:

Susisiekite su pardavimų vadybininke tel. nr.: +370 686 38 191.

Daugiau informacijos:

Čiužinių-pristatymasPristatymo kaina (visoje Lietuvoje):

1. Pagalvės, antčiužiniai, čiužinio užvalkalai – 10 Eur.
2. Čiužiniai, kušetės – 40 Eur.
3. Lovos – 90 Eur. (surinkimas įskaičiuotas).

Kainos nurodytos su PVM.

Kontaktiniai duomenys:
auraplus@auraplus.eu
Tel. +370 686 38191

 

Jus gali sudominti:

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.