Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

VENECIJA

Išmatavimai (cm):
Audinys:
Kietumas:
Kiekis:
Iš viso: 369.00 EUR 332.10 EUR
Aprašymas Techniniai duomenys Kaip pirkti? Pristatymo sąlygos
VENECIJA – tai išskirtinai komfortiškas čiužinys specialiai pritaikytas žmonėms, kurie vertina komfortą ir vėsą miego metu.
Čiužinio ypatybės:
  • Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį.
  • Universalus, dvipusis.
  • Dvipusis užvalkalas, kurio viena pusė turi šaldantį efektą: su unikalia VISCOOOL viskoelastine medžiaga, atliekančia termoreguliacijos funkciją;
  • Pasižymintis puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis – kitą čiužinio pusę sudaro natūralaus lino ir latekso sluoksnis.
  • Laidus orui, tvirtas ir elastingas.
  • Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 450 vnt./m2, dėl to kiekviena iš jų individualiai reaguoja ir sugeria miegančiojo judesius. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris.
Tai dvipusis čiužinys, kurio viena pusė pasižymi šaldančiu efektu. Unikali, patentuota, viskoelastinė medžiaga VISCOOOL pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis. Čiužinyje esanti viscoelastinė memory medžiaga su integruota termoreguliacija ir užvalkalas, kurio  viena pusė yra apdirbta viscool siūlu šiltuoju periodu padeda miego metu sumažinti šilumą 4 laipsniais.
Kitai čiužinio pusei parinktas natūralaus, neklijuoto lino pluošto ir Clima latekso derinys. Linų pluoštas turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti ir sugeria bei išgarina drėgmę. Tai medžiagos, kurios nesulaiko šilumos ir padeda miego metu jaustis itin komfortiškai.
Čiužinys gaminamas naudojant naują, nekenksmingą aplinkai ir patvarią klijų technologiją.  Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagų – klijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, plačiai naudojamas maisto pakuočių gamyboje, bei uždarymui. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtinės dalys neturi galimybės migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų  bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra skiediklių emisijos į atmosferą. Klijai draugiški aplinkai: klijai ir jų tara yra perdirbami.

Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Klijai yra plastiški, bei minkšti, taip užtikrinamas siūlių prisitaikymas prie deformacijos, jie nelūžta ir neplyšta.

 

Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kuris malonu liesti. Viena audinio pusė turi šaldantį efektą, kita pusė – įprasta. Iš abiejų pusių daigstytas antialerginis putlia medžiaga 200 g/m 2 . Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
Standartinis šiam gaminiui priklausantis trikotažinis Cooler audinys (jo keisti negalima).

Viscooler audinys (Nr. 55)

Čiužinio techninis aprašymas:
§ Viskoelastinė medžiaga VISCOOL memory su termoreguliacija – 4 cm.
§ Laidus orui putų poliuretanas – 2 cm.
§ Spyruoklių apsauga.
§ 7 minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas 450 vnt/m2.
§ Spyruoklių apsauga.
§ Natūralus lino pluoštas.
§ Clima lateksas – 3 cm.
§ Čiužinio rėmas su papildomomis ventiliacinėmis angomis.
§ Užvalkalas nusegamas, dvipusis. Viena pusė turi šaldantį efektą kita – įprasta.
§ Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg.
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
§ Lovos pagrindas – grotelės.
§ Kietumas – vidutinis/vidutinis.
§ Garantija – 3 metai.

Pirkti-čiužiniusĮsigyti čiužinius galite apsilankę mūsų partnerių baldų salonuose arba internetu. Mes rekomenduojame pirmiausia čiužinį išbandyti prekybos vietoje ir įvertinti jo kietumą. Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį čiužinių prekyboje turintys konsultantai maloniai patars ir padės išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkantį čiužinį. Vis dėlto, jei neturite galimybės apsilankyti viename iš salonų, greitai, lengvai ir patogiai čiužinį galite užsisakyti internetu.

Internetiniame „Auraplus“ tinklalapyje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Kaip pirkti internetu:

1. Išsirinkite Jums reikalingą prekę.

2. Pasirinkite prekės matmenis.

3. Nurodykite pasirinktos prekės kiekį.

4. Spauskite „Į krepšelį“.

5. Užrašykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

6. Artimiausiu metu su Jumis susisieks pardavimų vadybininkė(-as), tuomet aptarsite atsiskaitymo būdą ir prekių pristatymo laiką.

7. Apie patvirtintą užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Atsiskaitymo būdai:

1. Po to, kai užsakymas patvirtinamas, Jums išsiunčiama išankstinė sąskaita Jūsų užsakytų prekių sumai + pristatymo mokestis (juos galite sužinoti paspaudę Pristatymo sąlygos). Jūs patvirtinate savo užsakymą daliniu, bet ne mažesniu nei 20 proc. nuo bendros prekių vertės mokėjimu, tokiu atveju likusią sumą mokate prekių pristatymo metu, kuomet ir gaunate PVM sąskaitos faktūros originalą bei garantinio aptarnavimo dokumentą.

2. Kitas mokėjimo būdas. Sumokate  išankstinio mokėjimo sąskaitoje nurodytą sumą pavedimu ir prekių pristatymo metu Jums atiduodamas PVM sąskaitos faktūros originalas bei garantinio aptarnavimo dokumentas.

Įmonės darbo laikas:

I–V 8:00–17.00 val.

Iškilus klausimams:

Susisiekite su pardavimų vadybininke tel. nr.: +370 686 38 191.

Daugiau informacijos:

Čiužinių-pristatymasPristatymo kaina (visoje Lietuvoje):

1. Pagalvės, antčiužiniai, čiužinio užvalkalai – 10 Eur.
2. Čiužiniai, kušetės – 40 Eur.
3. Lovos – 90 Eur. (surinkimas įskaičiuotas).

Kainos nurodytos su PVM.

Kontaktiniai duomenys:
auraplus@auraplus.eu
Tel. +370 686 38191

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.