Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį
Kategorijos

Spyruokliniai čiužiniai MULTIPOCKET pasižymi didesniu spyruoklių, įvilktų į kišenes, skaičiumi ir tolygesniu svorio paskirstymu čiužiniui. Sistema vertinama ir dėl tylumo bei patogumo. Įvilktų spyruoklių sistema yra geriausias pasirinkimas, kai norima tikrai kokybiško poilsiio ant lovos.

nuo 332.10 EUR
nuo 323.10 EUR
nuo 296.10 EUR
nuo 649.00 EUR
nuo 287.10 EUR
nuo 319.00 EUR
nuo 339.00 EUR
nuo 332.10 EUR
nuo 228.60 EUR
nuo 289.00 EUR
nuo 559.00 EUR
nuo 379.00 EUR
1 2  

Kas yra spyruokliniai multipocket čiužiniai?

Čiužiniai paprastai skirstomi į dvi rūšis. Tai spyruokliniai ir be spyruoklių. Atrodo, tiek vienų, tiek kitų konstrukcija aiški. Pagrindinis principas aiškus – produktas yra arba su spyruoklėmis, arba be jų. Vis dėlto gamybos technologijos tobulėja. Tektų nemažai pasukti galvą norint tinkamai išsirinkti. Šiame straipsnyje reikėtų aptarti, kas yra spyruokliniai multipocket čiužiniai ir kokiomis ypatybėmis jie pasižymi.

Kadangi miegas tiesiogiai siejamas ne tik su poilsiu, bet ir su komfortu, gamintojai ir pardavėjai, siekdami, kad egzistuotų paklausa, į šį kriterijų negali numoti ranka. Nes tik patogūs čiužiniai sulauks dėmesio. Labai tikėtina, kad į parduotuvę užsukęs asmuo, apžiūrinėdamas čiužinius, teirausis apie jų komforto lygį. Kai lyginamos bespyruoklinės ir spyruoklinės konstrukcijos, komforto požiūriu laimi pastarosios.

Pravartu užsiminti apie tai, kas apskritai pakliūva į komforto sąvoką. Pirmiausia tai yra tinkamas minkštumas. Galbūt iš pasąmonės iškyla sąsaja, kad minkšta = jauku. Visgi tai sąlyginis kriterijus, priklausantis nuo žmogaus sudėjimo ir sveikatos būklės. Pagrindas, kuris vienam idealus, kitam gali nesuteikti jokio patogumo. Kitas aspektas yra šiluminės savybės. Atėjus žiemai norime daugiau šilumos, o vasarą maloniau miegoti, kai vėsu. Be abejonės, su patogumu siejasi ir čiužinio storis bei dydis. Per mažo ilgio ar pločio pagrindas taps trūkumu.

Pasvėrus visus pliusus ir minusus, spyruokliniai multipocket čiužiniai gauna pagyrų. Apskritai spyruokliniu principu pagamintas miego pagrindas, kaip teigiama, daugeliu atvejų yra patogesnis. Multipocket konstrukcijos dėka gaunamas elastingumas, kuris įsigijus čiužinį tikrai įvertinamas.

Pats žodis „pocket“ reiškia „kišenė“, o „multi“ siejasi su „daug“. Vadinasi, šiame straipsnyje aptariamų gaminių viduje yra tam tikras skaičius spyruoklių. Bet jos sudėtos ne kaip nors primityviai. Kiekviena spyruoklė turi jai skirtą kišenę. Tokia technologija itin vertinama porų, kadangi vienam partneriui sujudėjus kitas nejunta diskomforto.

Vadinasi, spyruokliniai multipocket čiužiniai yra patogūs. Pirkėjai įsitikina teigiamomis jų ypatybėmis.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.