Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį
Kategorijos

Viskoelastiniai čiužiniai pagaminti iš elastingos medžiagos, reaguojančios į kūno šilumą, dėl ko minkštėja arba kietėja jos forma, kuri visuomet atsistato į pradinę būseną. Viskoelastinę (Memory) medžiagą sukūrė JAV astronautikos ir kosminės erdvės agentūra, o ištobulino ergonomikos srityje dirbantys mokslininkai. Speciali viskoelastinės medžiagos gamybos technologija leidžia išgauti unikalią savybę – iš lėto reaguoti į svorį ir priimti naujas formas, sugerti didelę dalį inercinės energijos, taip sumažinant spaudimą į minkštuosius audinius. Ji tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir temperatūros. Viskoelastiniai čiužiniai sumažina kūno apkrovą, pagerina kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą. Šiems čiužiniams reikalingas lovos grotelių pagrindas, juos būtina gerai ventiliuoti.

nuo 279.00 EUR
nuo 377.10 EUR
nuo 287.10 EUR
nuo 305.10 EUR
nuo 395.10 EUR
nuo 242.10 EUR
nuo 359.00 EUR
nuo 299.00 EUR
nuo 309.00 EUR

Pristatome viskoelastinių AURAPLUS čiužinių liniją, kurioje rasite aukštos kokybės ir elastingų viskoelastinių čiužinių su padidinto elastingumo putų poliuretanu HR, naujausios rūšies viskoelastine medžiaga su nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktu VISCOSOYA, termoreguliacinėmis savybėmis pasižyminčia viskoelastine medžiaga VISCOOOL, orui pralaidžiu Clima lateksu, natūraliu kokoso pluoštu bei medvilnės sluoksniu.

AURAPLUS čiužinių gamyboje naudojamos sertifikuotos, laidžios orui bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Visuose keturiuose čiužinių bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją ir prailgina gaminių tarnavimo laiką. Rinkitės kokybišką ir atpalaiduojantį poilsį.

AURAPLUS čiužiniai buvo įvertinti 5 balais iš 5, remiantis 78 klientų vertinimais.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.