Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį
Kategorijos

Viskoelastiniai čiužiniai pagaminti iš elastingos medžiagos, reaguojančios į kūno šilumą, dėl ko minkštėja arba kietėja jos forma, kuri visuomet atsistato į pradinę būseną. Viskoelastinę (Memory) medžiagą sukūrė JAV astronautikos ir kosminės erdvės agentūra, o ištobulino ergonomikos srityje dirbantys mokslininkai. Speciali viskoelastinės medžiagos gamybos technologija leidžia išgauti unikalią savybę – iš lėto reaguoti į svorį ir priimti naujas formas, sugerti didelę dalį inercinės energijos, taip sumažinant spaudimą į minkštuosius audinius. Ji tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir temperatūros. Viskoelastiniai čiužiniai sumažina kūno apkrovą, pagerina kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą. Šiems čiužiniams reikalingas lovos grotelių pagrindas, juos būtina gerai ventiliuoti.

nuo 299.00 EUR
nuo 229.00 EUR
nuo 239.00 EUR
nuo 259.00 EUR
nuo 189.00 EUR
nuo 219.00 EUR
nuo 0.00 EUR
nuo 209.00 EUR

Pirkėjai, įsigiję gerą produktą, džiaugiasi padarę tikslingą investiciją – miegas malonus tiek žiemą, tiek vasarą. Jei ieškote miego pagrindo visiems gyvenimo atvejams, kviečiame apžiūrėti AGORA čiužinį. Unikali viskoelastinė medžiaga atlieka termoreguliacinę funkciją, tad žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Komfortas garantuotas.

“Lietuvos metų gaminys 2014“ – sidabro medalis

Unikalus,  analogų neturintis gaminys Lietuvoje –  čiužinys Rojus. Šis čiužinys ne tik  spėjo tapti klientų mėgiamu, bet ir pelnė apdovanojimą – praėjusiais  metais, buvo apdovanotas sidabro medaliu, konkurse “Lietuvos metų gaminys 2014“.  Čiužinys pagamintas iš pažangiausios technologijos viskoelastinės medžiagos “VISCOOOL®”, kurią užpatentavo ispanų fabrikas „ToressEspic poliuretanos“. Ji ypatinga tuo, kad turi termoreguliacijos funkciją, todėl vasarą ji vėsina kūną, o žiemą šildo. Tai pirmasis Lietuvos rinkoje gaminys, pagamintas atsižvelgiant į pasaulio naujausius mokslinius išradimus ir pažangiausias technologijas.

Auraplus čiužiniai buvo ivertinti 5.0 balais iš 5, remiantis 78 klientu vertinimais.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.