Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Suderinti nesuderinama:kitoks dvipusis čiužinys

Du už vieno kainą: komfortas, ilgaamžiškumas ir geresnis miegas kiekvienam įskaičiuotas. „Auraplus“ pristato unikalų dvipusį čiužinį, kurį pamils ne tik skirtingų poreikių ir vieno miego pagrindo ieškantys žmonės, bet ir tie, kuriems apsispręsti, kuris čiužinys pateisintų visus lūkesčius – misija neįmanoma.

Sudėtis maksimaliems pojūčiams

Įprastai gaminami dvipusiai čiužiniai yra nevienodo kietumo skirtingose gaminio pusėse. Tokį miego pagrindą galima apversti ir pasirinkti norimo standumo pusę, o vėliau ją lengvai keisti. Naujasis „Auraplus“ čiužinys ASTORIA JAI ir JAM yra unikalus tuo, kad skirtingo kietumo dalys yra toje pačioje pusėje. Tai reiškia, jog, kai miego pagrindas yra padėtas ant grotelių, du miegantys žmonės gali gulėti ant skirtingo lygio kietumo tuo pačiu metu.

Čiužinio branduolys sudarytas iš dvipusio skirtingo minkštumo kišeninių spyruoklių bloko, tad produktas reaguoja individualiai į kiekvieną besiilsintį asmenį. Miego pagrindas puikiai  prisitaiko prie kūno formų ir svorio, suteikia stuburui reikalingą atramą, net kai gulinčiųjų proporcijos nėra vienodos, o svoris skiriasi daugiau nei 20 kg. Čiužinio išorė pagaminta iš natūralaus neklijuoto lino pluošto ir „Clima“ latekso. Tai medžiaga, užtikrinanti  tinkamą oro pralaidumą poilsio metu, leidžia odai kvėpuoti, sugeria ir išgarina susikaupusią drėgmė. Lateksas pasižymi ventiliacinėmis savybėmis, yra ergonomiška, deformacijai atspari medžiaga. Sudėtyje naudojamas aukščiausios kokybės putų poliuretanas atlieka oro cirkuliacijos funkciją ir užtikriną patvarumą bei ilgaamžiškumą.

Miego pagrindas skirtingiems poreikiams

Jei turite sutuoktinį, įsirenginėjote ar įsirenginėjate naują būstą, veikiausiai jau susidūrėte su dviejų skirtingų asmenybių besiskiriančiais pojūčiais. Kambarį apstatyti pagal vyro norus, o gal žmonos? Įsigyti kietesnį ar minkštesnį čiužinį? Būtinas kompromisas. Kol būsto klausimus tenka derinti marias laiko, miegamojo problemą lengvai gali išspręsti dvipusis čiužinys.

Kuomet nesutariama dėl čiužinio kietumo ir jo patogumo poreikio, į pagalbą gali ateiti produktas, specialiai sukurtas tam, kad prisitaikytų prie kiekvieno partnerio noro. Du skirtingi minkštumo lygiai – tačiau vientisas ir patogus čiužinys. Viena jo pusė kietesnė, kita – minkštesnė: lengva ir įsimenama komforto formulė, tačiau ypatingas ir nepaprastas jos įgyvendinimas.

Vienpusis ar dvipusis: už ir prieš

Dvipusiai čiužiniai įprastai kainuoja tiek pat arba šiek tiek daugiau nei vienpusiai, tačiau toks miego pagrindas yra tinkama investicija gerinanti miego kokybę. Dėl unikalios sudėties ir kruopščiai atrinktų medžiagų produktas tarnauja ilgiau ir yra linkęs mažiau dėvėtis. Komfortas skirtingiems poreikiams, geresnė kūno ir stuburo atrama bei ilgaamžiškumo garantas užtikrina, jog čiužinys ne tik džiugins išskirtinėmis savybėmis – miego pagrindą dėl nusidėvėjimo bus galima keisti daug rečiau.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.