Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

VitaRest Biogreen - gyvenimo kokybei

Naujiena Auraplus asortimente – „VitaRest Biogreen“ viskoelastinio putų poliuretano gaminiai. VitaRest pavadinimas ne veltui simbolizuoja gyvenimo ir poilsio sąvokas. Šie du, vienas nuo kito priklausomi dalykai, inspiravo naujos kartos medžiagą, praturtintą ricinos aliejumi – dar kokybiškesniems čiužiniams, antčiužiniams ir pagalvėms.

Prekės ženklas, pasirinkęs Vita (lot. gyvenimas) ir Rest anglų kalboje reiškiančio poilsį ar ramybę, sąvokas, save išreiškia, kaip produktą, padedantį gerinti gyvenimo kokybę per organizmo funkcijų atstatymą miego ir poilsio metu. Jautrumas kūno šilumos pokyčiams ir antialerginės savybės – VitaRest formulė geresniam miegui.

 

Termo savybės

Išskirtinis viskoelastinių putų bruožas yra jo reakcija į žmogaus kūno temperatūrą ir atskirus kūno atramos taškus. Tai reiškia, jog labiau spaudžiant, šiltesnėse čiužinio vietose VitaRest putos tampa minkštesnės, tačiau šaltyje ir esant mažai oro drėgmei – kietėja. Todėl ši didelio tankio medžiaga turi savybę sunkiau įsispausti ir lėčiau atsistatyti.

VitaRest medžiaga pasižymi atviromis poromis, tad užtikrina puikų oro laidumą ir yra labai jautri kūno šilumos pokyčiams. Dėl savo unikalios sudėties, šio tipo putų poliuretanas leidžiamas naudoti gaminiuose, skirtuose kūdikiams. O kadangi lakiųjų organinių junginių emisija yra dvigubai mažesnė, nei leidžia tarptautiniai standartai, VitaRest yra itin draugiškas gamtai. Biologinis skaidumas ir ekologiškumas yra dvi ypatybės, kurios VitaRest čiužinius, antčiužinius bei pagalves daro itin patrauklias šiuolaikiniame pasaulyje, kuomet vis daugiau dėmesio skiriama atsinaujinantiems gamtos šaltiniams ir zero waste politikai.

Ricinos aliejaus nauda

Siekiant garantuoti didžiausią lengvumo ir geros savijautos lygį, VitaRest putos yra praturtintos natūraliu ir tvariomis priemonėmis išgaunamu ricinos aliejumi. Šis produktas gerai žinomas ir naudojamas medicinoje bei odos priežiūrai dėl savo natūralių priešuždegiminių, antibakterinių bei priešgrybelinių savybių. Dėl šios priežasties taip pagamintas čiužinys ar kitas poilsiui skirtas produktas bus puikus sprendimas net ir alergiškiems bei jautrios odos žmonėms.

Auraplus asortimente – VitaRest ir Tiger Touch putų poliuretano derinio gaminiai, kurie išsiskiria savo komfortiškumu ir elastingumu.

SOFIJAtai penkių sluoksnių; 7 minkštumo zonų dvipusis čiužinys, pasižymintis puikiomis ortopedinėmis savybėmis. Dėka pažangių Tiger Touch ir VitaRest medžiagų, kelių skirtingų sluoksnių bei pjaustymo derinio branduolys padeda palaikyti natūralią stuburo padėtį, prisitaiko prie kūno fizinių išlinkimų, taip suteikiant atsipalaidavimo pojūtį. Tiger Touch ir VitaRest derinys užtikrina geras ventiliacines čiužinio savybes bei ilgaamžiškumą.

FLAMINGOelastingas dvipusis čiužinys, kurį sudaro profiliuotų putų poliuretano ir spyruoklių derinys. Išskirtinės Tiger Touch ir VitaRest medžiagų savybės padeda tolygiai paskirstyti miegančiojo svorį bei atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažindamas kūno apkrovą. Stabilus 7 minkštumo zonų spyruoklių blokas tolygiai prisitaiko prie miegančiųjų kūno linijų. Čiužinys pasižymi geromis ventiliacinėmis savybėmis, yra ilgaamžiškas ir elastingas. Kadangi kiekviena spyruoklė – įvilkta į kišenėlę, kiekviena jų reaguoja ir sugeria kūno judesius.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.