Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

VitaRest - rekordininkas tvarioje gamyboje

Nuolat kintantis komforto suvokimas kelia iššūkius komforto produktų gamintojams. Įmonės privalo bendradarbiauti su savo klientais, kad iš tikrųjų suprastų jų poreikius, nes vartotojas yra laikomas svarbiausiu jų plėtros dalyviu. Viena tokių įmonių – „The Vita Group“ – siekdami išlikti pažangiausi komforto technologijų srityje, teikia pirmenybę tokioms gaminių savybėms kaip gera čiužinių ventiliacija miego metu, čiužinių patvarumas ir tvarumas ateityje.

Rekordinis apdovanojimas

Lanksčių putplasčio sprendimų tiekėjas „Vita Group“ pelnė du iškilius apdovanojimus, kurie pripažino tvarias putplasčio inovacijas. Siekiant tvarių alternatyvų, šios įmonės pastangos buvo pripažintos dviem pagrindiniais pramonės apdovanojimais – „Geriausias iš geriausių“ už „Orbis“ putas ir „Aukšta produkto kokybė“, skirta VitaRest Origin pagalvei. Midltone, Mančesteryje, įsikūrusi įmonė sukūrė putų asortimentą, kuriame naudojamos iškastinio kuro alternatyvos, kad sumažintų patalynės ir baldų poveikį aplinkai.

Vykdydami aplinkosaugos, socialinę ir valdymo strategiją, „Vita Group“ užsibrėžė keletą ambicingų tvarumo tikslų. Jie nurodo, jog visos gamyklos iki 2030 m. galės gamini tvarius poliolius, o iki 2040 m. į sąvartynus nebus išmetamos jokios gamybos atliekų. Bendradarbiaudama su daugeliu suinteresuotųjų šalių, „The Vita Group“ ir toliau pirmauja, naudodama mažiau anglies dvideginio išskiriančias ir tvaresnes alternatyvias žaliavas, tinkamas visapusiškesniam putplasčio naudojimui.

„The VitaRest Origin“ pagalvė, pagaminta iš biopoliolių, siekiant sumažinti savo sudėties poveikį aplinkai. VitaRest Origin putos buvo užpiltos natūraliu ir tvariai gaunamu ricinos aliejumi. Jo atvirų porų viskoelastinės poliuretano putos reaguoja į kūno šilumą ir slėgio taškus, kad išlaikytų tinkamą komforto ir atramos pusiausvyrą.

„Origin“ medžiaga gaminama naudojant poliolius iš augalų, tokių kaip saulėgrąžos, sojos ir ricinos aliejus. Tai yra puiki alternatyva naftos chemijos žaliavoms. Šis gaminių asortimentas yra pirmasis įmonės žingsnis siekiant naujos kartos tvarių putų vizijos, kurių kiekvienoje naudojama daugiau atsinaujinančių išteklių ir mažiau priklausoma nuo naftos chemijos produktų.

„Auraplus“ asortimente – net penki VitaRest produktai

ASTORIA – tai ypatingai komfortiškas čiužinys, turintis natūralių žmogui ir aplinkai draugiškų medžiagų. Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų kišeninių spyruoklių bloko, o tai reiškia, jog šis čiužinys yra idealus variantas ieškantiems taisyklingos atramos, kuri bus universali ir prisitaikanti prie jūsų kūno formų. ASTORIA tai dvipusis čiužinys, kurio viena pusė yra padengta neklijuoto lino pluošto ir Clima latekso deriniu. Šios medžiagos pasižymi geru oro pralaidumu bei drėgmės išgarinimu ir atsparumu deformacijoms. Kita čiužinio pusė pagaminta iš aukščiausios kokybės putų poliuretano „Tiger Touch“, pasižyminčiu ventiliacinėmis savybėmis, kurios garantuoją didesnį drėgmės išgarinimą.

 

ASTORIA jam ir jai – tai dar vienas čiužinys, kuriame naudojama kišeninių spyruoklių sistema. Išskirtinė jo savybė ta, jog čiužinys pagamintas taip, kad nors ir yra dvigulis, jame susiduria dviejų skirtingų minkštumo lygių pojūčiai, kol čiužinys išlieka vientisas. Tai pirmasis „Auraplus“ gaminys, kurio sudėtyje naudojamas vientisas, tačiau skirtingo kietumo spyruoklių blokas. Tai leidžia kokybiškai išsimiegoti skirtingas kūno proporcijas turintiems žmonėms tuo pat metu. ASTORIA jam ir jai taip pat padengtas neklijuoto lino pluošto ir Clima latekso medžiaga, naudojama Tiger Touch putų poliuretanas.

 

 

 

KOPA Tiger – tai išskirtinis antčiužinis, pagamintas iš naujai išgauto aukščiausios kokybės putų poliuretano „Tiger Touch TT3735“. Ši medžiaga savo savybėmis panaši į lateksą. Ji yra patvari ir gerai pralaidi orui, tad suteikia didesnį komfortą miego metu, ypač norint atnaujinti seną čiužinį ar sofą.

 

 

 

 

 

 

SOFIJA – tai kokybiškas penkių sluoksnių čiužinys, kuris yra puikus pagalbininkas, nerandantiems idealaus kietumo miego pagrindo. Praktiškas dvipusis čiužinys gali būti vidutinio kietumo ar minkštesnio miego pagrindo. Sudėtyje esančios pažangios „Tiger Touch TT“ ir „VitaRest origin BIO green leidžia patirti dar geresnę miego patirtį.

 

 

 

 

FLAMINGO – dar vienas gaminys sudarytas iš kišeninių spyruoklių bloko. Individualiai reaguodama į kiekvieną miegančiojo judesį, spyruoklės neperduoda judesių iš vienos čiužinio vietos į kitą, tad yra puikus variantas neramiai miegantiems partneriams. Viena čiužinio pusė pagaminta iš „Tiger Touch“ putų poliuretano, o kita iš „VitaRest origin BIO green“, kurios kartu sudaro nepaprastą tandemą, užtikrindamos čiužinio ilgaamžiškumą ir patogumą.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.