Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Audinys su pluoštinėmis kanapėmis

Pluoštinės kanapės – vieni iš pirmųjų kultūrinių augalų. Anot istorikų kanapės gali būti seniausias kultūrinis augalas Lietuvoje. Šių kultūrinių augalų naudojimo tradicijos Lietuvoje skaičiuoja jau daugiau nei 5500 metų!

 

Kanapių plaušai yra labai tvirti ir atsparūs vandeniui. Iš esmės kanapiniai audiniai drėgmės sugėrimu ir ergonomiškumu  panašūs į lino audinius. Tačiau auginant liną ir kanapes iš tokio pat ploto kanapių derlius nuimamas ženkliai didesnis. O šiuolaikinių technologijų pagalba galima pagaminti įvairaus minkštumo ir storio audinius. 

 

Kanapės turi pranašumą ir prieš medvilnę – auginant kanapes nereikia derliaus purkšti tokiais chemikalų kiekiais, kaip pastarųjų. Kanapės – tai vienas ekologiškiausių augalų. Taip pat kanapių pluošto audiniai drėgmę sugeria net 8 kartus geriau nei medvilniniai.

 

Naujas “Auraplus” audinys su  pluoštinėmis kanapėmis (Nr. 43)! Kanapių pluoštas yra pralaidus orui, leidžia odai kvėpuoti, puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, todėl puikiai tinka tiek žiemą tiek vasarą. Audiniai su kanapių pluoštu pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis.

Audinys_Nr.43-kanapė-1

Kanapinis pluoštas, sumaišytas su medvilne yra labai lengva, švelni ir geriausias savybes turinti tekstilės žaliava. Kanapių pluoštas nesielektrina, todėl nekaupia dulkių ir yra tinkamas elektros krūviui jautriems žmonėms. 

 

Kanapių pluošto audinys padeda užtikrinti sveiką miego aplinką. Kanapių pluošto audinys puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Šis pluoštas pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis, jame nesikaupia dulkės ir kiti nešvarumai.

 

 Tai pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Kanapinis audinys 10 kartų patvaresnis nei medvilninis.  Kanapių pluoštas suteikia čiužiniui tvirtumo ir atsparumo dilimui.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.