Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

AURAPLUS gaminių naudojimo rekomendacijos ir garantinio aptarnavimo sąlygos:

1. Nespyruokliniai čiužiniai (60 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

2. Čiužiniai su spyruokliniais blokais (24 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

3. Čiužiniai su spyruokliniais blokais (36 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

4. Antčiužiniai (24 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

5. Lovos (24 mėn) (atsisiųsti PDF dokumentą).

1. NESPYRUOKLINIAI ČIUŽINIAI (60 mėn.)

 

 • Čiužinys pagamintas iš putų poliuretano, latekso ar viskoelastinių putų mišinio. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, sudėtis nurodyta kartu su priežiūros ženklais ant čiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Čiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Priprasti prie viskoelastinės medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki savaitės laiko.
 • Čiužinys supakuotas vakuuminėje pakuotėje pilnai atsistato per 1 parą, t. y. 24 val.

Čiužinio priežiūros instrukcija

Kad čiužinys gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jo šokinėtų). Čiužiniai skirti naudoti uždarose patalpose. Jie neskirti drėgnoms patalpoms. Čiužinį dėkite ant nejudamo (nereguliuojamo) lentelinio lovos klojinio turinčio ne mažiau kaip 24 lenteles arba ant plokštinio pagrindo su ne didesnėmis kaip 40 mm kiaurymėmis visame paviršiuje. Nedėkite čiužinio ant nelygaus, skirtingo aukščio, sulaužyto ar nepritaikyto pagrindo. Nelaikykite čiužinio ant metalinių grotelių. Netinkami lovos pagrindai neleidžia laisvai cirkuliuoti orui, gali pradėti kauptis drėgmė. Naudodami tinkamą lovos pagrindą arba klojinį ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.

Po tam tikro laiko čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar čiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Čiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas.  Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims  ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Čiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės, juos dėti tik ant medinių ar klijuotos medienos grotelių, nes tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Čiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų ar uždaros konstrukcijos lovų.

Jei čiužinys nėra susuktas vakuuminėje pakuotėje, reikia nešti čiužinį vertikalioje padėtyje. Tai lengviausias ir saugiausias būdas norint išvengti pažeidimų.  Šoninius čiužinio laikiklius naudokite tik jį apverčiant, niekada už jų paėmę neneškite.

Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku. Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus.

 • Čiužinį galima naudoti +14 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone.
 • Čiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. užvalkalo priežiūros simbolius).
 • Čiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite čiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

NENAUDOKITE ČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Čiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Čiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant čiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui čiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą čiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (čiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Čiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Čiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 60 mėnesių nuo pardavimo datos, viršutinės dalies – 12 mėnesių. Grantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų anksčiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju, reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje, kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Čiužinys, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Čiužinys turi būti tinkamai supakuotas,  kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija netaikoma dėl natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų. Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

2. ČIUŽINIAI SU SPYRUOKLINIAIS BLOKAIS (24 mėn.)

 

 • Čiužinys gali būti pagamintas iš putų poliuretano, viskoelastinių putų mišinio ar latekso, kokoso plaušo ir spyruoklinio karkaso Pocket arba Bonnell. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, sudėtis kartu su priežiūros ženklais nurodyta ant čiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Čiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Jei čiužinio viena iš sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, priprasti prie tokios medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki savaitės laiko.

Čiužinio priežiūros instrukcija

Kad čiužinys gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jo šokinėtų). Čiužinį dėkite ant nejudamo (nereguliuojamo) lentelinio lovos klojinio turinčio ne mažiau kaip 24 lenteles arba ant plokštinio pagrindo su ne didesnėmis kaip 40 mm kiaurymėmis visame paviršiuje. Nedėkite čiužinio ant nelygaus, skirtingo aukščio, sulaužyto ar nepritaikyto pagrindo. Nelaikyti čiužinio ant metalinių grotelių. Netinkami lovos pagrindai neleidžia laisvai cirkuliuoti orui, gali pradėti kauptis drėgmė. Naudodami tinkamą lovos pagrindą arba klojinį ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.

Po tam tikro laiko čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar čiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Čiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas.  Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Čiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės, juos dėti tik ant medinių ar klijuotos medienos grotelių, nes tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Čiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų ar uždaros konstrukcijos lovų.

Čiužinį reikia nešti vertikalioje padėtyje. Tai lengviausias ir saugiausias būdas, norint išvengti pažeidimų.  Šoninius čiužinio laikiklius naudokite tik jį apverčiant, niekada už jų paėmę neneškite.

Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku. Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus.

 • Čiužinį galima naudoti 0 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone (jei viena čiužinio sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, savo funkcijas įgauna naudojant +14 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone).
 • Čiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. užvalkalo priežiūros simbolius).
 • Čiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite čiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

NENAUDOKITE ČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Čiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Čiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant čiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui čiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą čiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (čiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Čiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Čiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 24 mėnesius nuo pardavimo datos, viršutinės dalies – 12 mėnesių. Garantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų aukščiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Čiužinys, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Čiužinys turi būti tinkamai supakuotas, kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija neapmoka natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų.Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

3. ČIUŽINIAI SU SPYRUOKLINIAIS BLOKAIS (36 mėn.)

 

 • Čiužinys gali būti pagamintas iš  putų poliuretano, viskoelastinių putų mišinio ar latekso, kokoso plaušo ir spyruoklinio karkaso Pocket, MultiPocket arba Bonnell. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, kurio sudėtis kartu su priežiūros ženklais nurodyta ant čiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Čiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Jei čiužinio viena iš sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, priprasti prie tokios medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki 2 savaičių laiko.

Čiužinio priežiūros instrukcija

Kad čiužinys gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jo šokinėtų). Čiužinį dėkite ant nejudamo (nereguliuojamo) lentelinio lovos klojinio turinčio ne mažiau kaip 24 lenteles arba ant plokštinio pagrindo su ne didesnėmis kaip 40 mm kiaurymėmis visame paviršiuje. Nedėkite čiužinio ant nelygaus, skirtingo aukščio, sulaužyto ar nepritaikyto pagrindo. Nelaikyti čiužinio ant metalinių grotelių. Naudodami tinkamą lovos pagrindą arba klojinį ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.

Po tam tikro laiko čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar čiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Čiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas.  Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba  valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims  ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Čiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės, juos dėti tik ant medinių ar klijuotos medienos grotelių, nes tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Čiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų ar uždaros konstrukcijos lovų.

Čiužinį reikia nešti vertikalioje padėtyje. Tai lengviausias ir saugiausias būdas norint išvengti pažeidimų.  Šoninius čiužinio laikiklius naudokite tik jį apverčiant, niekada už jų paėmę neneškite.

Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku. Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus.

Čiužinį galima naudoti 0 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone (jei viena čiužinio sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, savo funkcijas įgauna naudojant +14 ºC – +50ºC temperatūrų diapazone).

 • Čiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. užvalkalo priežiūros simbolius).
 • Čiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite čiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

NENAUDOKITE ČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Čiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Čiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant čiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui čiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą čiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (čiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Čiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Čiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 36 mėnesius nuo pardavimo datos, viršutinės dalies – 12 mėnesių. Garantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų anksčiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju, reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje, kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Čiužinys, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Čiužinys turi būti tinkamai supakuotas, kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija netaikoma dėl natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų. Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

4. ANTČIUŽINIAI (24 mėn.)

 

 • Antčiužinis pagamintas iš latekso, kokoso pluošto, viskoelastinių putų ar putų poliuterato mišinio. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, sudėtis kartu su priežiūros ženklais nurodyta ant antčiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Antčiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Priprasti prie viskoelastinės medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki savaitės laiko.
 • Antčiužinis supakuotas vakuuminėje pakuotėje pilnai atsistato per 1 parą, t. y. 24 val.

Antčiužinio priežiūros instrukcija

Kad antčiužinis gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Gaminiai skirti gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jų šokinėtų). Antčiužinį dėkite ant lovos, sofos lovos ar čiužinio, kad išlygintumėte pagrindo nelygumus ar suteiktumėte čiužiniui ilgesnį tarnavimo laiką. Naudodami tinkamą pagrindą arba klojinį ir taisyklingai apsukdami bei vartydami antčiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją.

Po tam tikro laiko antčiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar antčiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir antčiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Antčiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas. Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant antčiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo antčiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad antčiužinys nepermirktų vandeniu arba  valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti antčiužinio dalims  ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Antčiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Ančiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Antčiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų.

Šonines antčiužinio gumas naudokite pritvirtindami jį prie pagrindinio čiužinio.

Dėl ypatingos pagrindą sudarančios medžiagos elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas antčiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas antčiužinio broku. Dalinis antčiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Net geriausias antčiužinis laikui bėgant darosi mažiau patogus.

 • Antčiužinį galima naudoti +14 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone.
 • Antčiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. apvalkalo priežiūros simbolius)
 • Antčiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite antčiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami antčiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip keletą kartus per

NENAUDOKITE ANTČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Antčiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Antčiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant antčiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui antčiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą antčiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (antčiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Antčiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 24 mėnesius nuo pardavimo datos. Grantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų anksčiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos antčiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju, reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje, kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų antčiužinis nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Antčiužinis, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Antčiužinis turi būti tinkamai supakuotas,  kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija netaikoma dėl natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų. Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

5. LOVOS (24 mėn.)

 

Bendrosios garantinio dokumento sąlygos ir naudojimo instrukcijos

Bendrosios sąlygos:

 1. Prekės pristatymo metu:

1.1. Patikrinkite ar pakuotės nėra pažeistos transportavimo metu. Užfiksuokite pažeidimus, jei tokių yra.

1.2. Išpakuodami lovos dalis nenaudokite aštrių įrankių, kad nepažeistumėte audinių ar kitų detalių.

1.3. Išpakavę lovos dalis apžiūrėkite gaminių išorę ar nėra matomų mechaninių pažeidimų ar kitų trūkumų.

1.4. Susipažinkite su lovos surinkimo instrukcija ir laikykitės nurodytos surinkimo sekos.

 1. Garantinis dokumentas galioja:

2.1. Surenkant gaminį pirkėjas laikėsi visų nurodymų, pažymėtų lovos surinkimo instrukcijoje.

2.2. Gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį ir prižiūrimas pagal gamintojo rekomendacijas.

2.3. Kai aptinkami kokybės trūkumai, atsiradę dėl gamintojo kaltės ar prekės transportavimo metu pardavėjo partnerių ar gamintojo transportu.

 1. Garantinis dokumentas negalioja:

3.1. Kai lova buvo naudojama ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo rekomendacijų.

3.2. Nustačius mechaninį pažeidimą dėl pirkėjo kaltės.

3.3. Jeigu lova buvo netinkamai surinkta, nesilaikant surinkimo instrukcijos.

3.4. Jeigu lova buvo sugadinta ir savavališkai taisoma.

3.5. Jei pirkėjas nepateikia gaminio pirkimo dokumento.

3.6. Jei grąžinama lova nėra supakuota ar yra supakuota netinkamai. Lovos detalės turi būti supakuotos taip, kad transportavimo metu nesusiteptų ir nesusibraižytų.

3.7. Dėl specifinio lovos gamybos medžiagų kvapo. Gobelenas, mediena, plokštė, porolonas turi specifinį kvapą, kuris nėra laikomas defektu. Vėdinamose patalpose kvapas dingsta per 5–7 dienas.

3.8. Natūraliai susidevėjusioms lovos dalims (gobelenui, kojelių padukams).

 1. Pirkėjas, norėdamas pateikti pretenziją dėl gaminio, privalo turėti pirkimo dokumentą ir būti susipažinęs su visomis garantijos sąlygomis.
 1. Pirkėjas pretenzijas pateikia raštu prekybos vietoje, kur įsigijo gaminį, arba tiesiogiai kreipiasi į gamintoją el. paštu: auraplus@auraplus.eu.
 1. Gavęs pretenzija gamintojas įsipareigoja susisiekti su pirkėju, jei reikia suderinti lovos apžiūrą, kurios metu būtų nustatytas atsiradęs defektas. Nustačius gamybinį defektą, gamininio dalys bus taisomos ar keičiamos naujais.
 1. Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

Garantijos terminai:

 1. Lovos karkasui ir grotelėms suteikiama 2 (dvejų) metų garantija, jeigu pateikta pretenzija ir gamybiniai defektai pripažįstami garantiniais.
 2. Lovos pakėlimo mechanizmams ir pakėlimo cilindrams suteikiama 1 (vienerių) metų garantija, jeigu pateikta pretenzija ir gamybiniai defektai pripažįstami garantiniais.
 3. Lovos sujungimo kampuočiams suteikiama 2 (dvejų) metų garantija. Jeigu pateikta pretenzija ir gamybiniai defektai pripažįstami garantiniais.
 4. Lovos gobelenams suteikiama 1 (vienerių) metų garantija. Garantija taikoma, jei išyra siūlė ar buvo nepastebėtas medžiagos defektas gamybos metu. Audinio natūralus dėvėjimasis nėra laikomas defektu.

Gamintojo rekomendacijos:

 1. Lovą surinkinėti vadovaujantis pridėta instrukcija, laikantis surinkimo nuoseklumo nurodyto instrukcijoje.
 2. Lova turi būti surenkama ant stabilaus, minkšto paviršiaus, kad išvengtumėte lovos detalių subraižymo surinkimo metu.
 3. Varžtai pirmiausia turi būti įsukti rankomis ir tik tuomet juos galima priveržti įrankiais.
 4. Surinktos lovos nestumdykite. Baldą perneškite, taip išvengsite grindų subraižymo. Taip pat perstūmimo metu, galite nulaužti atramines lovos kojas.
 5. Lova turi būti statoma sausoje, vėdinamoje patalpoje.
 6. Lova negali būti glaudžiama prie šlapios sienos ar šildymo įrenginių.
 7. Neleisti vaikams šokinėti ant lovos.
 8. Negalima stovėti, pasilipti ant lovos šonų, galvūgalio.
 9. Negalima lipti į patalynės dežės vidų.
 10. Periodiškai būtina tikrinti ar nėra atsilaisvinusių varžtų, radus juos suveržti.
 11. Eksploatacijos metu nuo pakeliamojo mechanizmo dažno naudojimo lovos konstrukcija gali pradėti girgždėti. Tuomet lovos pakeliamąjį mechanizmą reikia sutepti tepalu.
 12. Lovos patalynės dėžę valykite vos drėgna šluoste.
 13. Medžiagines lovos dalis rekomenduojame valyti naudojant specialias priemones baldų apmušalams valyti. Nenaudokite agresyvių cheminių valymo priemonių.
 14. Rekomenduojame vengti lovos gobeleno ar kietųjų dalių kontakto su gyvūnų dantimis, nagais ir įvairaus pobūdžio jų skysčiais.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

AURAPLUS gaminių naudojimo rekomendacijos ir garantinio aptarnavimo sąlygos:

1. Nespyruokliniai čiužiniai (60 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

2. Čiužiniai su spyruokliniais blokais (24 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

3. Čiužiniai su spyruokliniais blokais (36 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

4. Antčiužiniai (24 mėn.) (atsisiųsti PDF dokumentą).

5. Lovos (24 mėn) (atsisiųsti PDF dokumentą).

1. NESPYRUOKLINIAI ČIUŽINIAI (60 mėn.)

 

 • Čiužinys pagamintas iš putų poliuretano, latekso ar viskoelastinių putų mišinio. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, sudėtis nurodyta kartu su priežiūros ženklais ant čiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Čiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Priprasti prie viskoelastinės medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki savaitės laiko.
 • Čiužinys supakuotas vakuuminėje pakuotėje pilnai atsistato per 1 parą, t. y. 24 val.

Čiužinio priežiūros instrukcija

Kad čiužinys gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jo šokinėtų). Čiužiniai skirti naudoti uždarose patalpose. Jie neskirti drėgnoms patalpoms. Čiužinį dėkite ant nejudamo (nereguliuojamo) lentelinio lovos klojinio turinčio ne mažiau kaip 24 lenteles arba ant plokštinio pagrindo su ne didesnėmis kaip 40 mm kiaurymėmis visame paviršiuje. Nedėkite čiužinio ant nelygaus, skirtingo aukščio, sulaužyto ar nepritaikyto pagrindo. Nelaikykite čiužinio ant metalinių grotelių. Netinkami lovos pagrindai neleidžia laisvai cirkuliuoti orui, gali pradėti kauptis drėgmė. Naudodami tinkamą lovos pagrindą arba klojinį ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.

Po tam tikro laiko čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar čiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Čiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas.  Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims  ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Čiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės, juos dėti tik ant medinių ar klijuotos medienos grotelių, nes tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Čiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų ar uždaros konstrukcijos lovų.

Jei čiužinys nėra susuktas vakuuminėje pakuotėje, reikia nešti čiužinį vertikalioje padėtyje. Tai lengviausias ir saugiausias būdas norint išvengti pažeidimų.  Šoninius čiužinio laikiklius naudokite tik jį apverčiant, niekada už jų paėmę neneškite.

Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku. Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus.

 • Čiužinį galima naudoti +14 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone.
 • Čiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. užvalkalo priežiūros simbolius).
 • Čiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite čiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

NENAUDOKITE ČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Čiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Čiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant čiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui čiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą čiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (čiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Čiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Čiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 60 mėnesių nuo pardavimo datos, viršutinės dalies – 12 mėnesių. Grantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų anksčiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju, reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje, kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Čiužinys, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Čiužinys turi būti tinkamai supakuotas,  kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija netaikoma dėl natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų. Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

2. ČIUŽINIAI SU SPYRUOKLINIAIS BLOKAIS (24 mėn.)

 

 • Čiužinys gali būti pagamintas iš putų poliuretano, viskoelastinių putų mišinio ar latekso, kokoso plaušo ir spyruoklinio karkaso Pocket arba Bonnell. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, sudėtis kartu su priežiūros ženklais nurodyta ant čiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Čiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Jei čiužinio viena iš sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, priprasti prie tokios medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki savaitės laiko.

Čiužinio priežiūros instrukcija

Kad čiužinys gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jo šokinėtų). Čiužinį dėkite ant nejudamo (nereguliuojamo) lentelinio lovos klojinio turinčio ne mažiau kaip 24 lenteles arba ant plokštinio pagrindo su ne didesnėmis kaip 40 mm kiaurymėmis visame paviršiuje. Nedėkite čiužinio ant nelygaus, skirtingo aukščio, sulaužyto ar nepritaikyto pagrindo. Nelaikyti čiužinio ant metalinių grotelių. Netinkami lovos pagrindai neleidžia laisvai cirkuliuoti orui, gali pradėti kauptis drėgmė. Naudodami tinkamą lovos pagrindą arba klojinį ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.

Po tam tikro laiko čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar čiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Čiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas.  Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Čiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės, juos dėti tik ant medinių ar klijuotos medienos grotelių, nes tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Čiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų ar uždaros konstrukcijos lovų.

Čiužinį reikia nešti vertikalioje padėtyje. Tai lengviausias ir saugiausias būdas, norint išvengti pažeidimų.  Šoninius čiužinio laikiklius naudokite tik jį apverčiant, niekada už jų paėmę neneškite.

Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku. Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus.

 • Čiužinį galima naudoti 0 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone (jei viena čiužinio sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, savo funkcijas įgauna naudojant +14 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone).
 • Čiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. užvalkalo priežiūros simbolius).
 • Čiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite čiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

NENAUDOKITE ČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Čiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Čiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant čiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui čiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą čiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (čiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Čiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Čiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 24 mėnesius nuo pardavimo datos, viršutinės dalies – 12 mėnesių. Garantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų aukščiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Čiužinys, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Čiužinys turi būti tinkamai supakuotas, kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija neapmoka natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų.Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

3. ČIUŽINIAI SU SPYRUOKLINIAIS BLOKAIS (36 mėn.)

 

 • Čiužinys gali būti pagamintas iš  putų poliuretano, viskoelastinių putų mišinio ar latekso, kokoso plaušo ir spyruoklinio karkaso Pocket, MultiPocket arba Bonnell. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, kurio sudėtis kartu su priežiūros ženklais nurodyta ant čiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Čiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Jei čiužinio viena iš sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, priprasti prie tokios medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki 2 savaičių laiko.

Čiužinio priežiūros instrukcija

Kad čiužinys gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jo šokinėtų). Čiužinį dėkite ant nejudamo (nereguliuojamo) lentelinio lovos klojinio turinčio ne mažiau kaip 24 lenteles arba ant plokštinio pagrindo su ne didesnėmis kaip 40 mm kiaurymėmis visame paviršiuje. Nedėkite čiužinio ant nelygaus, skirtingo aukščio, sulaužyto ar nepritaikyto pagrindo. Nelaikyti čiužinio ant metalinių grotelių. Naudodami tinkamą lovos pagrindą arba klojinį ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.

Po tam tikro laiko čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar čiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Čiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas.  Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba  valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims  ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Čiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės, juos dėti tik ant medinių ar klijuotos medienos grotelių, nes tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Čiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų ar uždaros konstrukcijos lovų.

Čiužinį reikia nešti vertikalioje padėtyje. Tai lengviausias ir saugiausias būdas norint išvengti pažeidimų.  Šoninius čiužinio laikiklius naudokite tik jį apverčiant, niekada už jų paėmę neneškite.

Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku. Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus.

Čiužinį galima naudoti 0 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone (jei viena čiužinio sudedamųjų dalių yra viskoelastinė medžiaga, savo funkcijas įgauna naudojant +14 ºC – +50ºC temperatūrų diapazone).

 • Čiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. užvalkalo priežiūros simbolius).
 • Čiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite čiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

NENAUDOKITE ČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Čiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Čiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant čiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui čiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą čiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (čiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Čiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Čiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 36 mėnesius nuo pardavimo datos, viršutinės dalies – 12 mėnesių. Garantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų anksčiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju, reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje, kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Čiužinys, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Čiužinys turi būti tinkamai supakuotas, kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija netaikoma dėl natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų. Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

4. ANTČIUŽINIAI (24 mėn.)

 

 • Antčiužinis pagamintas iš latekso, kokoso pluošto, viskoelastinių putų ar putų poliuterato mišinio. Nuimamas užvalkalas pagamintas iš kokybiško audinio, sudėtis kartu su priežiūros ženklais nurodyta ant antčiužinio užvalkalo.
 • Putų poliuretanas atitinka ÖKO-tex standartą bei CertiPUR standartų reikalavimus.
 • Antčiužiniai turi specifinį kvapą, kuris laikui bėgant dingsta.
 • Priprasti prie viskoelastinės medžiagos užtrunka nuo 3 dienų iki savaitės laiko.
 • Antčiužinis supakuotas vakuuminėje pakuotėje pilnai atsistato per 1 parą, t. y. 24 val.

Antčiužinio priežiūros instrukcija

Kad antčiužinis gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

Gaminiai skirti gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jų šokinėtų). Antčiužinį dėkite ant lovos, sofos lovos ar čiužinio, kad išlygintumėte pagrindo nelygumus ar suteiktumėte čiužiniui ilgesnį tarnavimo laiką. Naudodami tinkamą pagrindą arba klojinį ir taisyklingai apsukdami bei vartydami antčiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją.

Po tam tikro laiko antčiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar antčiužinio komfortui bei kokybei. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir antčiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Antčiužinį valyti dulkių siurbliu. Tai padės palaikyti švarą ir higieną. Tai vienintelis  rekomenduojamas būdas. Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant antčiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant absorbuokite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo antčiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad antčiužinys nepermirktų vandeniu arba  valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti antčiužinio dalims  ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Antčiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.

Ančiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Antčiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų.

Šonines antčiužinio gumas naudokite pritvirtindami jį prie pagrindinio čiužinio.

Dėl ypatingos pagrindą sudarančios medžiagos elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas antčiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas antčiužinio broku. Dalinis antčiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Net geriausias antčiužinis laikui bėgant darosi mažiau patogus.

 • Antčiužinį galima naudoti +14 ºC – +50 ºC temperatūrų diapazone.
 • Antčiužinio užvalkalas yra nuimamas ir jį galima skalbti arba valyti cheminiu būdu (žr. apvalkalo priežiūros simbolius)
 • Antčiužinį reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir drėgnos aplinkos, taip išsaugosite užvalkalo spalvas ir pailginsite antčiužinio tarnavimo laiką.
 • Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko.
 • Naudodami antčiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip keletą kartus per

NENAUDOKITE ANTČIUŽINIO KAIP LYGINIMO PAGRINDO!

 • Antčiužinio sudėtyje esantis putų poliuretanas yra lengvai degus. Antčiužinio eksploatavimo metu rekomenduojame laikytis visų saugos reikalavimų. Nerokemenduojame gulint ant antčiužinio rūkyti ar neatsakingai elgtis su ugnimi. Kilus gaisrui antčiužinio gesinimui galima naudoti vandeninius, putų arba miltelinius gesintuvus.
 • Panaudotą antčiužinį rekomenduotumėme išvežti į vieną iš stambių atliekų surinkimo aikštelių (antčiužinio medžiagos gali būti perdirbamos).
 • Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš PE-LD (žemo slėgio polietileno) ir po panaudojimo perdirbamas.

Antčiužinio garantinis dokumentas

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, o priežiūra atliekama pagal instrukciją, gamintojas užtikrina gaminio vidinių sudedamųjų dalių kokybę 24 mėnesius nuo pardavimo datos. Grantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų anksčiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos antčiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo. Medžiagos arba gamybos defektų atveju, reklamaciją dėl gaminio pateikite toje vietoje, kur jį pirkote. Prie reklamacijos pridėkite garantinį lapą ir mokėjimo dokumentą. Be šių dokumentų antčiužinis nebus priimtas. Originalus čekis ar sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas. Ši garantija taikoma tik naudojimui buityje.

Antčiužinis, kuriam pateikiama reklamacija, turi būti deramai išvalytas ir higieniškai nepriekaištingas pagal galiojančius higienos reikalavimus. Antčiužinis turi būti tinkamai supakuotas,  kad nebūtų daugiau sugadintas ir suteptas. Gaminys privalo turėti visas pradines gamintojo identifikacines etiketes, priežiūros ženklus.

Kam ši garantija netaikoma?

Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija netaikoma dėl natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų. Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

Ką darysime spręsdami problemą?

Ištirsime gaminį ir nuspręsime, ar tam gaminiui taikytina ši garantija. Jeigu bus pripažinta, kad garantija taikoma,  veikdami serviso keliu, remdamiesi savo nuomone, arba gaminį suremontuosime, arba pakeisime tokiu pačiu arba jam lygiu. Tai, kas anksčiau išvardinta, netaikoma, jeigu remontas ir visi pataisymai buvo atliekami be gamintojo įgaliojimo.

5. LOVOS (24 mėn.)

 

Bendrosios garantinio dokumento sąlygos ir naudojimo instrukcijos

Bendrosios sąlygos:

 1. Prekės pristatymo metu:

1.1. Patikrinkite ar pakuotės nėra pažeistos transportavimo metu. Užfiksuokite pažeidimus, jei tokių yra.

1.2. Išpakuodami lovos dalis nenaudokite aštrių įrankių, kad nepažeistumėte audinių ar kitų detalių.

1.3. Išpakavę lovos dalis apžiūrėkite gaminių išorę ar nėra matomų mechaninių pažeidimų ar kitų trūkumų.

1.4. Susipažinkite su lovos surinkimo instrukcija ir laikykitės nurodytos surinkimo sekos.

 1. Garantinis dokumentas galioja:

2.1. Surenkant gaminį pirkėjas laikėsi visų nurodymų, pažymėtų lovos surinkimo instrukcijoje.

2.2. Gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį ir prižiūrimas pagal gamintojo rekomendacijas.

2.3. Kai aptinkami kokybės trūkumai, atsiradę dėl gamintojo kaltės ar prekės transportavimo metu pardavėjo partnerių ar gamintojo transportu.

 1. Garantinis dokumentas negalioja:

3.1. Kai lova buvo naudojama ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo rekomendacijų.

3.2. Nustačius mechaninį pažeidimą dėl pirkėjo kaltės.

3.3. Jeigu lova buvo netinkamai surinkta, nesilaikant surinkimo instrukcijos.

3.4. Jeigu lova buvo sugadinta ir savavališkai taisoma.

3.5. Jei pirkėjas nepateikia gaminio pirkimo dokumento.

3.6. Jei grąžinama lova nėra supakuota ar yra supakuota netinkamai. Lovos detalės turi būti supakuotos taip, kad transportavimo metu nesusiteptų ir nesusibraižytų.

3.7. Dėl specifinio lovos gamybos medžiagų kvapo. Gobelenas, mediena, plokštė, porolonas turi specifinį kvapą, kuris nėra laikomas defektu. Vėdinamose patalpose kvapas dingsta per 5–7 dienas.

3.8. Natūraliai susidevėjusioms lovos dalims (gobelenui, kojelių padukams).

 1. Pirkėjas, norėdamas pateikti pretenziją dėl gaminio, privalo turėti pirkimo dokumentą ir būti susipažinęs su visomis garantijos sąlygomis.
 1. Pirkėjas pretenzijas pateikia raštu prekybos vietoje, kur įsigijo gaminį, arba tiesiogiai kreipiasi į gamintoją el. paštu: auraplus@auraplus.eu.
 1. Gavęs pretenzija gamintojas įsipareigoja susisiekti su pirkėju, jei reikia suderinti lovos apžiūrą, kurios metu būtų nustatytas atsiradęs defektas. Nustačius gamybinį defektą, gamininio dalys bus taisomos ar keičiamos naujais.
 1. Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

Garantijos terminai:

 1. Lovos karkasui ir grotelėms suteikiama 2 (dvejų) metų garantija, jeigu pateikta pretenzija ir gamybiniai defektai pripažįstami garantiniais.
 2. Lovos pakėlimo mechanizmams ir pakėlimo cilindrams suteikiama 1 (vienerių) metų garantija, jeigu pateikta pretenzija ir gamybiniai defektai pripažįstami garantiniais.
 3. Lovos sujungimo kampuočiams suteikiama 2 (dvejų) metų garantija. Jeigu pateikta pretenzija ir gamybiniai defektai pripažįstami garantiniais.
 4. Lovos gobelenams suteikiama 1 (vienerių) metų garantija. Garantija taikoma, jei išyra siūlė ar buvo nepastebėtas medžiagos defektas gamybos metu. Audinio natūralus dėvėjimasis nėra laikomas defektu.

Gamintojo rekomendacijos:

 1. Lovą surinkinėti vadovaujantis pridėta instrukcija, laikantis surinkimo nuoseklumo nurodyto instrukcijoje.
 2. Lova turi būti surenkama ant stabilaus, minkšto paviršiaus, kad išvengtumėte lovos detalių subraižymo surinkimo metu.
 3. Varžtai pirmiausia turi būti įsukti rankomis ir tik tuomet juos galima priveržti įrankiais.
 4. Surinktos lovos nestumdykite. Baldą perneškite, taip išvengsite grindų subraižymo. Taip pat perstūmimo metu, galite nulaužti atramines lovos kojas.
 5. Lova turi būti statoma sausoje, vėdinamoje patalpoje.
 6. Lova negali būti glaudžiama prie šlapios sienos ar šildymo įrenginių.
 7. Neleisti vaikams šokinėti ant lovos.
 8. Negalima stovėti, pasilipti ant lovos šonų, galvūgalio.
 9. Negalima lipti į patalynės dežės vidų.
 10. Periodiškai būtina tikrinti ar nėra atsilaisvinusių varžtų, radus juos suveržti.
 11. Eksploatacijos metu nuo pakeliamojo mechanizmo dažno naudojimo lovos konstrukcija gali pradėti girgždėti. Tuomet lovos pakeliamąjį mechanizmą reikia sutepti tepalu.
 12. Lovos patalynės dėžę valykite vos drėgna šluoste.
 13. Medžiagines lovos dalis rekomenduojame valyti naudojant specialias priemones baldų apmušalams valyti. Nenaudokite agresyvių cheminių valymo priemonių.
 14. Rekomenduojame vengti lovos gobeleno ar kietųjų dalių kontakto su gyvūnų dantimis, nagais ir įvairaus pobūdžio jų skysčiais.

Jeigu gamintojas jau nebeprekiauja šiais gaminiais, tai tuo atveju garantuosime atitinkamą pakaitalą. Apie tai, kas yra atitinkamas pakaitalas, sprendžia tik gamintojas.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.