Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Ką verta žinoti apie čiužinio medžiagą?

Renkantis čiužinį patariame atkreipti dėmesį į čiužinio branduolį sudarančias medžiagas – nuo jų priklauso čiužinio kietumas, prisitaikymas prie kūno ir kitos savybės. Siūlome platų čiužinių asortimentą, kuriame rasite viskoelastinių, putų poliuretano ir spyruoklinių čiužinių su Clima lateksu, kokosu, arklio ašutais, linais ir pluoštinėmis kanapėmis.

Viscoool – tai unikali viskoelastinė medžiaga, kuri prisitaiko prie kūno linijų ir atlieka termoreguliacijos funkciją. Šis naujausios kartos elastinis poliuretanas maloniai vėsina miego metu ir neleidžia sukaisti, idealiai tinka karštoms vasaros naktims. Ši medžiaga tinka  mėgstantiems miegoti ant vėsaus pagrindo. Viskoelastinis atvirų porų poliuretanas puikiai išgarina drėgmę ir užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją. Tai draugiška aplinkai bei tinkama alergiškiems žmonėms medžiaga.
Tiger Touch TT – naujos kartos poliuretano putos, itin lengvai prisitaiko prie kūno linijų bei yra labai malonios liesti. Savo savybėmis labai panašios į lateksą. Atvirų porų struktūra reguliuoja temperatūrą, suteikia itin gerą oro pralaidumą, užkerta kelią dulkių erkučių bei bakterijų vystymuisi. Tiger TT dėl savo struktūros yra labai higieniškas, antialerginis ir nekaupia kvapo. Ypač patvari ir elastinga medžiaga.
Visco su ricinos aliejumi – viskoelastinė, atvirų porų didelio tankio medžiaga, užtikrina puikų oro laidumą ir yra jautri kūno šilumos pokyčiams bei puikiai prisitaiko. Ricinos aliejus turi priešuždegiminių, antibakterinių bei priešgrybelinių savybių, todėl visco su ricinos aliejumi tinka net alergiškiems bei jautrios odos žmonėms. Taip pat jis suteikia lengvumo, geros savijautos pojūtį, išsiskiria savo komfortiškumu ir elastingumu.
 poliuretanas01 Putų poliuretanas – pagrindinė medžiaga naudojama čiužinių gamyboje. Putų poliuretanas prisitaiko prie žmogaus kūno formų ir svorio, suteikia tvirtą pagrindą, gerai išgarina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Tai higieniška, pralaidi orui ir žmogaus organizmui draugiška medžiaga.
 hr 1

T putų poliuretanas – pati paprasčiausia putų poliuretano rūšis naudojama čiužinių gamyboje. T putų poliuretano čiužiniai tarnauja iki penkerių metų. Čiužinių gamyboje naudojame putų poliuretaną T, kurio tankis nuo T-25 iki T-30.

HR putų poliuretanas – tai padidinto elastingumo putų poliuretanas, pagal savo savybes artimiausias lateksui, tik skirtingai nei pastarasis, HR poliuretanas kelis kartus pralaidesnis orui. Dabartinė gamybos technologija užtikrina šaltųjų HR putų patikimumą ir žymiai padidina jo galimybes. Šaltųjų putų HR čiužiniai tarnauja iki septynerių metų. Čiužinių gamyboje naudojame didesnio tankio putų poliuretaną HR, nuo T-35 iki T-50.

 visko 1

Viskoelastinė medžiaga

Viskoelastinė (memory foam) medžiaga yra itin elastinga medžiaga, reaguojanti į kūno šilumą, dėl ko minkštėja arba kietėja jos forma, kuri visuomet atsistato į pradinę būseną. Speciali viskoelastinės medžiagos gamybos technologija leidžia išgauti unikalią savybę – iš lėto reaguoti į svorį ir priimti naujas formas, sugerti didelę dalį inercinės energijos. Ji tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir temperatūros, sumažina kūno apkrovą, pagerina kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą.

 lateksas 1

Clima lateksas

Clima lateksas – elastinga ir orui pralaidi medžiaga, kurioje nesikaupia dulkių erkutės. Clima lateksas pasižymi puikiomis ventiliacinėmis savybėmis: jame kur kas didesnis  skaičius skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Clima latekso sluoksnyje oras laisvai cirkuliuoja, todėl čiužiniai su šia medžiaga puikiai tinka žmonėms, linkusiems prakaituoti.

 spyruokles45

Kišeninis spyruoklių blokas

Pocket

Įvilktų spyruoklių, taip vadinamo kišeninio spyruoklių bloko Pocket atveju kiekviena čiužinio spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinę kišenėlę. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris. Įvilktų spyruoklių sistema paremia kūną būtent ten, kur reikia. Ant tokio čiužinio greta miegantieji gali laisvai judėti nejudindami viso čiužinio ir nekliudydami vienas kitam. Sistema vertinama ir dėl tylumo bei patogumo. Įvilktų spyruoklių sistema yra geriausias pasirinkimas, kai norima tikrai kokybiško poilsio ant lovos.

Multipocket

Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra beveik dvigubai daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Tokios spyruoklės yra aukštesnės todėl ir įvairiomis medžiagomis padengtas čiužinys suteikia daugiau komforto miegančiajam. Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys rekomenduojamas mėgstantiems kietesnį miego pagrindą.

 bonell spyruokles 1

Bonell spyruoklių sistema

Bonell spyruoklių sistema yra labiausiai paplitusi ir žinoma klasikinė spyruoklių sistema. Spyruoklės yra tvirtai tarpusavyje surištos, čiužinys greitai reaguoja į miegančiojo padėties pasikeitimą ir prilaiko kūną ten, kur labiausiai reikia.

 kokosas1(1)

Kokosas

Iš kokoso plaušo pagamintas sluoksnis suteikia čiužiniui standumo ir kietumo. Labai svarbi šios medžiagos savybė yra išskirtinis laidumas orui. Kokoso plaušas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ilgą laiką išlieka tvirtas ir elastingas net esant didelei drėgmei. Kokoso plaušas čiužinius sutvirtina ir ilgina jų tarnavimo laiką. Jie pasižymi puikia ventiliacija, todėl ilsėtis ant čiužinio su kokoso užpildu nebūna per karšta. Kuo storesnis kokoso plaušo sluoksnis įdedamas į čiužinį, tuo gaminys tampa kietesnis.
 

 Arklio ašutai 1

Arklio ašutai

Arklio ašutai yra natūrali medžiaga, gaminama iš arklio uodegos ir karčių plaukų mišinio. Šio pluošto paruošimas yra visiškai saugus ir ekologiškas, kadangi jo metu nenaudojamos jokios cheminės medžiagos. Arklio ašutų pluoštas pasižymi puikiomis ventiliacinėmis ir termoreguliacinėmis savybėmis. Pluoštas yra pralaidus orui ir gerai išgarina drėgmę. Dėl arklio ašutų pluošto miegančiajam tiek šiltu, tiek šaltu oru nei per karšta, nei per šalta.

 Lino pluoštas 1

Linas

Auginami nuo seniausių laikų linai buvo vertinami dėl tvirtumo, greito drėgmės sugėrimo ir išgarinimo, antialerginių ir raminančių savybių. Linų pluoštas turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Linai yra biologiškai skylantys, dėl to nedaro neigiamo poveikio gamtai ir ekologijai. Linų pluošto sluoksnis suteikia čiužiniui stabilumo ir kietumo.

 Kanapių pluoštas 1

Pluoštinės kanapės

Pluoštinės kanapės – vieni iš pirmųjų kultūrinių augalų. Kanapių pluoštas yra pralaidus orui, leidžia odai kvėpuoti, greitai sugeria ir išgarina drėgmę, pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis, jame nesikaupia dulkės ir kiti nešvarumai. Tai pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Kanapių pluoštas suteikia čiužiniui tvirtumo ir atsparumo dilimui.

 audinys

Audiniai

AURAPLUS čiužinių užvalkalų audinius galima rinktis iš standartinio trikotažinio balto, su bambuku, rudo, lino spalvos, impregnuoto antialerginiu Aloe Vera ekstraktu ir žakardinio pilko. Trikotažinis audinys gerai praleidžia orą, yra minkštas ir švelnus odai. Tai – minkšta ir maloni medžiaga.  AURAPLUS čiužiniuose naudojami audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex standartą. Audiniai pagaminti aplinką tausojančiu būdu ir nekenkia vartotojų sveikatai.

 

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.