Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Ką verta žinoti apie čiužinio medžiagą?

2

Tyrimai ir kiekvieno patirtis rodo, kad kone trečdalį savo gyvenimo žmogus praleidžia miegodamas. Miego kokybė turi didelę įtaką mūsų sveikatai, dvasinei ir protinei savijautai. Tam, kad miegant kūnas ilsėtųsi, atsipalaiduotų, rekomenduojama miegoti ant kokybiško, Jums tinkamo čiužinio. Čiužinį, kurį naudojate kasdien, rekomenduojama keisti apytiksliai kas 5-7 metus. Mes siūlome čiužinius, atitinkančius Jūsų individualius miego poreikius, pagamintus iš įvairių tam skirtų medžiagų.

Putų poliuretanas

Putų poliuretanas – pagrindinė medžiaga naudojama čiužinių gamyboje. Jis naudojamas čiužiniuose dėl minkštumo ir kitų naudingų savybių. Putų poliuretanas visiškai nealergizuoja, gerai praleidžia orą, yra draugiškas žmogaus organizmui, nes medžiaga nepalanki terpė dulkių erkutėms. Gerai išvėdintas šiuolaikinis putų poliuretanas neskleidžia kvapo ilguoju laikotarpiu ir nesugeria pašalinių kvapų.

1

R (paprastasis) poliuretanas – pati paprasčiausia putų poliuretano rūšis naudojama čiužinių gamybai. Paprasto poliuretano čiužiniai tarnauja iki penkerių metų.

HR poliuretanas – tai padidinto elastingumo putų poliuretanas, pagal savo savybes artimiausias lateksui, tik skirtingai nei pastarasis, HR poliuretanas kelis kartus pralaidesnis orui. Dabartinė gamybos technologija užtikrina šaltųjų HR putų patikimumą ir žymiai padidina jo galimybes. Šaltųjų putų HR čiužiniai tarnauja iki septynerių metų.

Ciuziniai memory ranka4

Viskoelastinė medžiaga 

Viskoelastinė medžiaga yra itin elastinga medžiaga, reaguojanti į kūno šilumą, dėl ko minkštėja arba kietėja jos forma, kuri visuomet atsistato į pradinę būseną. Speciali viskoelastinės medžiagos gamybos technologija leidžia išgauti unikalią savybę – iš lėto reaguoti į svorį ir priimti naujas formas, sugerti didelę dalį inercinės energijos. Ji tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir temperatūros. Sumažina kūno apkrovą, pagerina kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą.

3

 Lateksas

Lateksas gaminamas keliais būdais. Lateksas būna sintetinis arba natūralus. Natūralus lateksas yra minkštesnis už sintetinį bet trumpaamžiškesnis ir labiau bijo temperatūros ir drėgmės svyravimų, bei saulės šviesos. Dažnai natūralus lateksas maišomas su sintetiniu, kad išgauti optimalias medžiagos savybes. Medžiaga yra elastinga ir minkšta, neskleidžianti jokio garso, joje nesidaugina dulkių erkutės.

5

Kišeninis (Pocket) spyruoklių blokas

Įvilktų spyruoklių, taip vadinamo kišeninio spyruoklių bloko POCKET atveju kiekviena čiužinio spyruoklė patalpinta į medžiaginę kišenę. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris. Įvilktų spyruoklių sistema paremia kūną būtent ten, kur reikia. Ant tokio čiužinio greta miegantieji gali laisvai judėti nejudindami viso čiužinio ir nekliudydami vienas kitam. Sistema vertinama ir dėl tylumo bei patogumo. Įvilktų spyruoklių sistema yra geriausias pasirinkimas, kai norima tikrai kokybiško poilsiio ant lovos.

4

 Bonell spyruoklių sistema

Bonell spyruoklių sistema yra labiausiai paplitusi ir žinoma klasikinė spyruoklių sistema. Spyruoklės yra tvirtai tarpusavyje surištos, čiužinys greitai reaguoja į miegančiojo padėties pasikeitimą ir prilaiko kūną ten, kur labiausiai reikia.

7

 Kokosas

Iš kokoso plaušo pagamintas sluoksnis padaro čiužinį standesnį. Labai svarbi šios medžiagos savybė yra išskirtinis laidumas orui ir standumas. Kokoso plaušas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ilgą laiką išlieka tvirtas ir elastingas net esant didelei drėgmei. Kokoso plaušas čiužinius sutvirtina ir ilgina jų tarnavimo laiką. Jie pasižymi puikia ventiliacija, todėl ilsėtis ant čiužinio su kokoso užpildu nebūna per karšta. Kuo storesnis kokoso plaušo sluoksnis įdedamas į čiužinį, tuo gaminys tampa kietesnis.

Photo of a plush mattress

  Audiniai

Auraplus čiužinių užvalkalai siuvami iš švelnaus trikotažinio audinio. Toks audinys gerai praleidžia orą, yra minkštas ir švelnus odai. Tai – minkšta ir maloni medžiaga. Taip pat čiužinių gamyboje naudojamas kokybiškas žakardinis audinys. Vaikiškiems čiužinukams – 100 proc. medvilnė, marginta paveikslėliais. Medvilnė yra laidi orui medžiaga, minkšta ir maloni kūnui. Auraplus čiužiniuose naudojami audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex standartą. Audiniai pagaminti aplinką tausojančiu būdu ir nekenkia vartotojų sveikatai

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.