Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Katalogas

Čiužiniai

Kategorijos

Auraplus čiužiniai – Lietuvos metų gaminio sidabro ir aukso medalius pelnę gaminiai. Sukurti ir pagaminti Lietuvoje iš rinktinių medžiagų, mūsų čiužiniai atitiks net reikliausių klientų poreikius. Gaminami ir tiekiami ne tik Lietuvos, tačiau ir Skandinavijos rinkai, jie sulaukė didelio pripažinimo ir atrandami vis didesnio skaičiaus puikų kainos ir kokybės santykį vertinantį žmonių.

Čiužiniai – į ką atkreipti dėmesį?

Geras miegas itin svarbus poilsio ir sveikatos požiūriu, tad ir čiužinio pasirinkimui reikėtų skirti nemažai dėmesio. Jei sprendimas priimamas atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus, miegas tampa patogus ir malonus. Taigi, ką atkreipti dėmesį?

Yra du pagrindiniai veiksniai:

1. Čiužinio gamybos technologijos bei struktūra.

2. Žmogaus biologiniai poreikiai.

Prieš įsigyjant pravartu sužinoti apie produktų ypatybes ir įvertinti, ant kokio kietumo pagrindo Jūs mėgstate miegoti, koks yra Jūsų kūno sudėjimas ir kt.

ORTOPEDINIAI ČIUŽINIAI

Jei ieškote naujo miego pagrindo, Jums pravartu žinoti, kuo skiriasi ortopediniai ir įprasti čiužiniai. Ortopediniai palaiko įprastą, natūralią stuburo padėtį, prisitaiko prie Jūsų kūno fizinių išlinkimų. Kokią padėtį Jūs bepasirinktumėte, čiužinys neišsigulės, o kūno raumenys, sąnariai ir sausgyslės nebus įtempti ir suspausti. Jums miegant raumenys atsipalaiduos – pailsėsite itin gerai. Stuburas bus taisyklingoje padėtyje, taip pat suaktyvės medžiagų apykaita. Visa tai lemia ne tik puikų poilsį, bet ir leidžia sveikai gyventi.

Jeigu kamuoja nugaros skausmai ar kiti stuburo srities negalavimai, tuomet ortopediniai čiužiniai verti Jūsų dėmesio. Kita vertus, jeigu miegate ant įprasto čiužinio ir jaučiatės gerai, nėra būtinybės jį keisti. Tačiau tokiu atveju turite būti tikri, kad Jūsų čiužinys yra kokybiškas. Naudojantis nekokybišku galima pažeisti nugaros smegenis. Tokio „poilsio“ rezultatas gali pasibaigti sutrikusia kraujotaka, kuri ilgainiui lems ne tik prastą miego kokybę, bet ir įvairius skausmus.

Būtent ortopedinis čiužinys yra teigiama profilaktika gydyti skrandžio opai, skoliozei, hipertonijai, radikulitui, širdies ligoms ir kitiems negalavimams, kurie mažina gyvenimo trukmę. Rinkdamiesi tinkamą ortopedinį čiužinį Jūs investuojate ne tik į gerą nuotaiką. Pirmiausia tai investicija į savo sveikatą.

KŪNO SUDĖJIMAS

Auraplus.eu siūlomi čiužiniai patenkina įvairius poreikius. Čia rasite tokį miego pagrindą, kuris atitiks Jūsų kūno sudėjimą ir leis patogiai išsimiegoti.

  • Jeigu sveriate iki 60 kg, rinkitės minkštą čiužinį – toks bus patogiausias (jei kitaip nerekomendavo gydytojas). Rekomenduojama atkreipti dėmesį į čiužinį PANDA. Jeigu Jūsų svoris tarp 60 ir 95 kg, reikėtų rinktis vidutinio kietumo pagrindą.
  • Sveriate 90 kg ar daugiau? Tokiu atveju geriausiai išsimiegoti leis kietas čiužinys, pavyzdžiui MAGNA. Jei ieškote kieto čiužinio, dėmesio verti produktai, užpildyti kokoso plaušu (kuo didesnis kokoso plaušo storis, tuo čiužinys yra kietesnis).

Visgi galimi ir kompromisai. Jeigu svarstyklės rodo 90 kg, tačiau nemėgstate pernelyg kieto pagrindo, galite atkreipti dėmesį į vidutinio kietumo čiužinius.

Asmenims, turintiems perteklinės kūno masės (viršsvorio), itin tinkami čiužiniai, kurių užpildui panaudotas lateksas (tinka tiek natūralus, tiek dirbtinis, tačiau, palyginti su natūraliu lateksu, dirbtinis yra kietesnis ir elastingesnis).

ČIUŽINIAI POROMS

Jei miegate su antrąja puse, čiužinio pasirinkimas atsakingesnis, kadangi pagrindas turi tikti Jums abiem. Puikus sprendimas – VANESA čiužinys, kurio konstrukcija užtikrina maksimalų dviejų žmonių komfortą. Penkių zonų kišeninių, skirtingo elastingumo, nepriklausomų spyruoklių bloko dėka pagrindas dinamiškai reaguoja į kūno padėtį – vienam žmogui sujudėjus, to nepajunta kitas, todėl miegas nepertrūksta. Be to, minėtasis čiužinys itin tylus. Ši ypatybė dar labiau padidina komfortiškumą.

ANTIALERGINĖS ČIUŽINIŲ SAVYBĖS

Renkantis čiužinį labai svarbu įvertinti, kam esate ar galite būti alergiški, kadangi natūralūs užpildai kai kuriems žmonėms gali sukelti alerginę reakciją. Dėmesio vertas jau minėtas VANESA čiužinys bei kiti produktai iš mūsų asortimento (pavyzdžiui, SUPPERA), apdaigstyti antialergine putlia medžiaga.

ČIUŽINYS SU SPYRUOKLĖMIS AR BE SPYRUOKLIŲ?

Dažnai domimasi, kokį čiužinį rinktis – spyruoklinį ar be spyruoklių. Modernios spyruoklių konstrukcijos suteikia nepriekaištingą patogumą. Čiužiniai be spyruoklių yra paprastesni, siejami su ilgaamžiškumu. Tačiau visi Auraplus.eu siūlomi produktai yra kokybiški, nesvarbu, ar rinktumėtės spyruoklinį, ar be spyruoklių.

TIKRA KOKYBĖ

Pora naudingų patarimų, kad pasirinkimas būtų nepriekaištingas:

1. Prieš pirkdami čiužinį, būtinai jį išbandykite. Pasirinkite Jums artimiausią parduotuvę (spauskite čia).

2. Atkreipkite dėmesį į čiužinio siūles. Lygios siūlės – kokybės ženklas.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.