Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

NAUJAS BŪSTAS – NAUJAS ČIUŽINYS?

Ne tik trečdalį dienos, bet ir trečdalį gyvenimo praleidžiama miegant, o tai reiškia, jog tiek pat laiko praleidžiama ir ant čiužinio. Tai ilgaamžis produktas, tačiau, persikeliant į naujus namus, reikėtų apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“ – verta kraustytis kartu su čiužiniu ar ne. Teisingas sprendimas sutaupys ir laiko, ir pinigų.

Ruošdamiesi persikelti į naują būstą, vienu sunkiausių uždavinių tampa sprendimai, kuriuos daiktus vežtis kartu su savimi, o kuriuos derėtų išmesti. Čiužinys yra svarbus namų ūkio baldas, tad persikraustymas gali būti puiki proga apsvarstyti ar dabartinis čiužinys vis dar tinkamai Jums tarnauja.

Čiužinio kokybė – Jūsų miego kokybė

Aukštos kokybės individualiai parinktas čiužinys yra ne tik gero poilsio garantas. Tai ilgalaikė investicija sąlygojanti gerą miego kokybę be nugaros skausmų, sustingusių raumenų, streso ar alergijų. Taigi vienas elementų, padedančių apsispręsti, ar derėtų kraustytis kartu su čiužiniu – jo kokybės įvertinimas.

Čiužinį rekomenduojama keisti, kas 5-7 metus. Nepaisant ilgo naudojimo laiko, čiužinys vis tiek gali būti puikios būklės, jei investavote į kokybišką produktą. Tačiau gali nutikti ir priešingai – kai ilgaamžis pirkinys jau įkrenta į šį laiko intervalą, apžiūrėkite ar čiužinys neturi išorinių defektų. Jei jis įplyšęs, deformavęsis, o atsisėdus ar atsigulus girdimas keistas garsas, reiškia tokio baldo jau nebeprikelsite.  Deformuotas ar kitaip smarkiai pažeistas paviršius gali įtakoti neramų miegą, nugulėjimus, prastą nuotaiką ar išaugusį nuovargį. Susidėvėjusios vietos, dėmės ar nešvarumai, kurių jau negalima išvalyti nebeužtikrina higieniškos miego aplinkos – tokiu atveju rekomenduojame įsigyti naują čiužinį.

Kraustymasis kartu su čiužiniu: privalumai ir trūkumai

Perkeldami savo čiužinį į naują būstą Jūs pasiliksite tą patį miego pagrindą, ant kurio esate įpratę miegoti. Tai ypač svarbu, jei esate patenkintas tuo, kokios kokybės čiužinys yra šiuo metu. Taip pat, atvykę į naujus namus, galėsite greitai įrengti miegamąjį – po varginančio kraustymosi dienos galėsite išsimiegoti net jei čiužinį patiesite ant grindų. Dar vienas  kraustymosi „kartu“ privalumas – nebus papildomų išlaidų, reikalingų įsigyti naują čiužinį.

Tačiau yra keletas čiužinio perkėlimo į naują būstą trūkumų, kainuosiančių ne tik laiką, bet ir pinigus. Čiužinio transportavimo metu turėsite pasirūpinti, jog jis nebūtų sugadintas, tad bus reikalinga jį ne tik supakuoti, bet ir užtikrinti jo saugų pervežimą. Čiužinio perkėlimas iš vieno būsto į kitą, neabejotinai kainuos tinkamo transportavimo išlaidas, tad būtina įsitikinti, jog Jūsų dabartinis čiužinys tarnaus ne vienerius metus. Atsakykite sau į klausimus:

  • Ar Jūsų čiužinys jau tarnauja ilgiau nei 5-7 metus?
  • Ar lova ir miego pagrindas atitinka Jūsų miego poreikius?
  • Ar Jūsų nekamuoja su miegu susijusios problemos (nemiga, nugaros/raumenų skausmai, nuolatinis nuovargis, alergija ryte)?
  • Kokios būklės yra dabartinis Jūsų čiužinys?

Nors kraustymosi laikotarpis gali būti įtemptas ir brangus, tai yra puiki galimybė pagerinti savo poilsio kokybę. Naujo kokybiško čiužinio, kuris geriausiai atitiks Jūsų miego poreikius, gyvenimo būdą ir norimą komforto lygį, įsigijimas gali būti pirmas žingsnis geresnio miego kiekvienam link. Auraplus – geresnis miegas kiekvienam!

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.