Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Tvarios ir draugiškos aplinkai miego alternatyvos

Šiuolaikinio gyvenimo tempas ir vartojimo kultūra neabejotinai turi didelę įtaką mūsų aplinkai. Tvarumo ir ekologijos temos vis labiau populiarėja vartotojų sąmoningumo ir gyvenimo būdo pokyčių kontekste. Vis daugiau žmonių siekia pasirinkti produktus, kuriuos pagaminti naudojamos aplinkai draugiškos medžiagos, arba tuos, kurių gamybos pramonė tampa tvaresnė ir mažiau tarši. Tai taikoma ir čiužinių gamybai – vienam svarbiausių produktų namų ūkyje. „Auraplus“ siekia žengti koja kojon su sprendimais, darančiais gamybą „žalesne“.

Sveiki, žaliuojantys miškai yra vienas svarbiausių gamtos išteklių, būtinų mūsų planetos ekosistemai. Medžiai – ne tik mūsų deguonies šaltinis, bet ir pagrindiniai pasaulio herojai valantys orą nuo CO2. Vienas iš svarbiausių tvarumo ir ekologijos principų, kurių laikosi „Auraplus“ – atsakingas išteklių naudojimas. Tai reiškia, kad įmonė jaučia būtinybę naudoti atsinaujinančius gamtos išteklius savo gamyboje. Naudodama saulės energiją gamyboje, oficialiais duomenimis, 2021 sausio mėn. – 2023 kovo mėn. įmonė išsaugojo 1353 medžius. Tiek būtų prireikę, pasirinkus įprastą gamybos energiją. Taip pat, šiuo laikotarpiu į aplinką išmetamų CO2 sumažėjo net 52,8 tonų.

Kitas svarbus elementas, padedantis pasiekti tvarų ir ekologišką čiužinių gamybos procesą, tinkamų medžiagų pasirinkimas. Gamyboje „Auraplus“ atsakingai renkasi draugiškus aplinkai ir nekeliančius pavojaus žmogaus sveikatai elementus. Dauguma tradicinių čiužinių yra pagaminti iš sintetinių medžiagų, kurios ilgainiui gali išskirti toksinus į aplinką ir sukelti neigiamą poveikį sveikatai. „Auraplus“ produkcijos sudėtyje naudojami ekologiški, natūralūs ir nesukeliantys alergijos lino bei kanapių pluoštai. Asortimente taip pat ir VitaRest gaminiai, kurių putų poliuretano gamyboje naudojamos iškastinio kuro alternatyvos, padedančios sumažinti poveikį aplinkai. O visos įmonės produkcijos pakuotės yra 100 proc. perdirbamos pakartotiniam panaudojimui.

Įmonė be išimties visai produkcijai taiko nekenksmingą ir patvarią klijų technologiją, pagaminta EVA pagrindu. Produktas savo sudėtyje neturi lakiųjų cheminių medžiagų, tokių kaip acetonas, dichlorometanas, benzinas. Klijų pagrindas EVA gali būti naudojamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, tad plačiai naudojamas maisto pakuočių gamybai ir žmogui yra visiškai saugus. Klijų plastifikatorius yra išgautas iš vaikiško kūdikių aliejaus, o tai užtikrina, kad gaminių sudedamosios dalys neišsiskiria į aplinką. O draugiška gamtai formulė be skiediklių tausoja ir gamybos darbuotojų, ir galutinio vartotojo sveikatą. Šios unikalios savybės tampa nepakeičiamos naujos kartos klijams, naudojamiems gaminti ne tik komfortiškus, bet ir saugius čiužinius bei antčiužinius.

Tvarumas ir ekologiškumas gamybos pramonėje yra labai svarbūs aspektai, sutelkiantys dėmesį į geresnę miego kokybę, kuomet naudojamos natūralios medžiagos. „Auraplus“ vertina klientų pasitikėjimą – rinkdamiesi gaminius, vartotojai rodo savo atsakomybę už aplinką ir taip dar labiau skatina gamintojus tobulinti savo produktus, kad jie taptų dar tvaresni. Pasirinkdami ekologišką produkciją, vartotojai galės mėgautis geresniu miegu, tuo pat metu darydami mažesnį poveikį aplinkai.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.