Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

Čiužinys be spyruoklių: nauda ir savybės

Naujo čiužinio įsigijimo procesas gali pasirodyti painus, juolab kai šių dienų pasiūla tokia didelė. Laimei yra būdas šiek tiek susiaurinti paiešką. Pageidaujate putų poliuretano ar spyruoklinio čiužinio? Šį kartą AURAPLUS paruošė Jums trumpą atmintinę, sutelktą į pagrindines čiužinio be spyruokliųi savybes.

Kodėl verta svarstyti apie čiužinį be spyruoklių?

Tradiciškai – įprasta, kuomet čiužinys turi spyruokles. Tokia miego pagrindo konstrukcija veikia kaip atraminis sluoksnis, tad be jo čiužinys gali pasirodyti per minkštas. Keičiantis poreikiams ir atsiradus būtinybei į rinką įtraukti tobulesnius produktus, čiužiniai imti gaminti ir visai be spyruoklių. Pavyzdžiui, labai populiarus variantas – miego pagrindas iš viskoelastinės medžiagos. Putų poliuretano čiužinio užpildas būna įvairaus tankio bei tvirtumo lygių ir viskas vyksta be spyruoklių pagalbos. Taip yra todėl, kad medžiaga yra specialiai sukurta taip, kad išlaikytų svorį ir suteiktų reikiamo kietumo/minkštumo jausmą.

Kuo naudingi čiužiniai be spyruoklių?

Čiužiniai be spyruoklių dažniausiai yra populiarus variantas tarp žmonių, kurie nori, jog miego pagrindas tarnautų ilgiau. Putų poliuretano ar viskoelastinė medžiaga yra patvaresnė ir daug lėčiau degraduoja. Spyruoklės laikui bėgant praranda gebėjimą amortizuoti, susidėvi. Dėl to čiužinys suglemba ir tampa nepatogus. Toks pats dėvėjimosi procesas vyksta ir putų poliuretano čiužiniuose, tačiau daug lėčiau.

Porų tarpe populiarūs putų poliuretano čiužiniai. Kadangi putų poliuretanas prisitaiko prie kūno svorio, tai kiekvienam asmeniui suteikia individualią atramą, atsižvelgiant į kūno svorį. Tokiu būdu judesiai nepersiduoda visame čiužinyje. Dėl atraminių savybių, putų poliuretano čiužiniai taip pat ypatingai tinka žmonės besiskundžiantiems sąnarių skausmais.

Čiužiniai be spyruoklių, kurį geriausia rinktis?

AURAPLUS asortimente – viskoelastiniai čiužiniai iš aukštos kokybės ir padidinto elastingumo putų poliuretano HR, viskoelastinės medžiagos su nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktu VISCOSOYA, geromis termoreguliacinėmis savybėmis pasižyminčia medžiaga VISCOOOL, orui pralaidžiu Clima lateksu ir natūraliu kokoso pluoštu bei medvilnės sluoksniu. Pavyzdžiui čiužinys SOFIJA pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis, nes yra sudarytas iš penkių skirtingų sluoksnių, kurie dėl skirtingo tankio ir pjaustymo derinio suteikia ypatingo komforto jausmą. Čiužinys OLIMPUS sudarytas iš trijų skirtingų sluoksnių ir pasižymi puikiomis ventiliacinėmis bei atraminėmis savybėmis. Čiužinio branduolys yra iš HR padidinto elastingumo poliuretano, pjaustyto 7 minkštumo zonomis. Kitas miego pagrindas, PRIMERO, sudarytas iš septynių anatominių zonų ir yra dvipusis. Skirtingo pjaustymo ir tankio putų poliuretano bei viskoelastinės medžiagos kombinacija užtikrina maksimalų komfortą miego metu.

Čiužiniai be spyruoklių sistemos puikiai tinka alergiškiems žmonėms, nes pasižymi puikiomis ventiliacinėmis savybėmis. Taip pat tokį miego pagrindą įsigyją klientai džiaugsis gera kūno atrama ir tinkamu svorio pasiskirstymu, dėl to miego kokybė ženkliai išaugs. Tokius čiužinius derėtų rinktis trokštantiems išskirtinio komforto, nes derinant viskoelastinę medžiagą, putų poliuretaną ir aukštos kokybės lateksą, galima išgauti ypatingo ilgaamžiškumo produktą.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.