Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

SOFIJA - 7 komforto zonos „taisyklingam“ poilsiui

Trečdalį gyvenimo praleidžiame lovoje, tad nieko keisto yra ilgai ir nuobodžiai ieškoti sau tinkamiausio miego pagrindo. Jei rimtai žiūrite į savo miego kokybę, AURAPLUS turi Jums ką pasiūlyti. Iš galybės variantų Jūsų dėmesį gali patraukti zoninio pjaustymo čiužiniai. Vienas jų – SOFIJA – penkių sluoksnių miego pagrindas, kurio branduolys ne tik susideda iš kelių skirtingų sluoksnių, bet ir yra skirtingo tankio bei pjaustymo derinio.

Kiekvienas kūno linkis, miegant ant įprastinio čiužinio, gauna vienodą atramą. Tačiau zoninio segmentavimo pagalba – skirtingo minkštumo skirtingose vietose deriniu – galima išgauti ortopedines savybes, leidžiančias čiužiniui prisitaikyti prie kūno fizinių išlinkimų. Norime atkreipti dėmesį, jog kokybiškas zoninis pjaustymas Tiger Touch TT ir VitaRest origin Bio green sluoksnius pavers dar patogesniu čiužinio branduoliu, suteikiančiu kūnui ne tik malonesnę, bet ir taisyklingesnę atramą.

Kas yra čiužinio komforto zona?

Skirtingas įtempimas, tankis, gylis ar kietumo / minkštumo zonos sukuria skirtingų komforto lygių, skirtingose kūno dalyse efektą miegant. Čiužinys SOFIJA pasižymi HR padidinto elastingumo poliuretano, pjaustyto 7 minkštumo zonomis, gerosiomis savybėmis. Visos šios zonos apima skirtingas kūno sritis: galvą, pečius, nugarą, klubus, kelius, kojas ir kulkšnis, leidžiant sumažinti slėgį ir padidinti komforto jausmą.

Sukūrus nevienodo kietumo čiužinį 7 skirtingose zonose, atitinkantį žmogaus kūno formą, skirtingos kūno sritys gauna skirtingą atramą. Tai reiškia tikslinę atramą, kuri garantuoja geresnį miegą. Kai yra naudojama zonavimo sistema, kūnas poilsio metu išlieka taisyklingos padėties. Čiužinys tampa ne tik patogesnis, bet ir išlaiko teisingą stuburo padėtį.

Kiek zonų man reikia?

Šiomis dienomis yra keletas zonų išdėstymo variantų, iš kurių populiariausi yra 3, 5 ir 7 zonos.

Čiužinys su 3 pagrindinėmis zonomis pirmiausia skirtas papildomai palaikyti apatinę nugaros dalį, kartu išlaikant bendrą kietumą visoje likusioje lovos dalyje. Miego pagrindas su 5  zonomis suteikia kintamą atramą pagrindinėms jūsų kūno vietoms, užtikrindamas puikų svorio pasiskirstymą ir sumažindamas slėgį ten, kur to reikia. Skirtingos zonos yra skirtos galvai, pečiams, apatinei nugaros daliai, šlaunims ir pėdoms. 7 zonos suteikia jums 7 skirtingas slėgį mažinančias sritis, tvirtesnes ten, kur yra spaudimo taškai ant kūno. 7 zonos apima šias sritis: galvą, pečius, nugarą, klubus, kelius, kojas ir kulkšnis. Tai leidžia labiau sumažinti slėgį ir padidinti komfortą.

Zoninis pjaustymas – tai tikslinė pagalba puikiai tinkanti visų tipų miegamiesiems. SOFIJA čiužinys – produktas, naudojantis šią technologiją, tiks visiems, besiskundžiantiems nugaros bei sąnarių skausmais, nugulėjimais ar tiesiog ieškantiems išskirtinės atramos kūnui. Būsite garantuoti, jog čiužinys SOFIJA palaikys natūralią Jūsų stuburo padėtį, prisitaikys prie kūno fizinių išlinkimų ir atpalaiduos, suteikdamas poilsiui išskirtinę kokybę.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.