Kiekis: 0 Iš viso: 0.00 EUR Peržiūrėti krepšelį

ČIUŽINIAI SU LATEKSO SLUOKSNIAIS: KAS TAI IR KODĖL VERTA ĮSIGYTI?

Lateksas čiužinų sudėtyje – tai kokybę čiužiniams garantuojantis ingredientas. Jis gali būti natūralus arba sintetinis ir čiužinių gamyboje derinamas su kitomis medžiagomis. Latekso sluoksniui yra būdingas skylėtas dizainas, kuris lemia ypatingą elastingumą, patvarumą, hipoalergiškumą bei greitą reakciją į spaudimą. Dėl to latekso turintys čiužiniai dažnai yra lyginami su viskoelastiniais (angl. memory foam) čiužiniais, kurie taip pat pasižymi elastingumo, prisitaikymo prie kūno savybėmis. Nepaisant to, priežasčių, kodėl čiužinys su latekso sluoksniu kone kiekvienam yra puikus pasirinkimas – daugybė.

KUO YPATINGI LATEKSO TURINTYS ČIUŽINIAI?

Ryškus komforto pojūtis. Latekso medžiagai būdingas elastingumas miegą paverčia labai atpalaiduojančiu potyriu. Atsigulus, pajuntamas malonus, tarsi panirimo jausmas, lydimas tvirtumo, kuris sulaiko miegantįjį patogioje padėtyje.

Išlaikomas natūralus stuburo linkis. Vienas ryškiausias čiužinių, turinčių latekso, pranašumas yra jų savybė palaikyti natūralų žmogaus stuburo linkį. Atsigulus, sunkesnės kūno dalys, tokios kaip pečiai ir klubai, palengva panyra į latekso sluoksnį, o lengvesnės kūno vietos yra išlaikomos stabilioje padėtyje. Tokiu būdu stuburas išlieka tiesus viso miegojimo metu. O šios sąlygos gerina miegančiojo savijautą, malšina įvairius skausmus bei pagerina kūno kraujotaką.

Atsparumas pelėsiui ir dulkių erkėms. Latekso sluoksnio pagamino technologija išsiskiria tuo, jog kokybiškai užkerta kelią dulkių erkių veisimuisi bei pelėsiui plisti. Todėl žmonės, susiduriantys su nemaloniais įvairių alergijų padariniais, sergantys astma, turėtų atkreipti dėmesį į čiužinius su lateksu.

Puiki oro cirkuliacija. Čiužiniams, turintiems latekso, yra būdingas didesnis nei įprastai orui pralaidžių skylučių skaičius. Būtent toks miegojimo pagrindas neleidžia nepakeliamai karštoms vasaros naktims drumsti miego kokybės. Latekso sluoksnis nesulaiko prakaito lašelių ir sukuria higienos pojūtį.

Patvarumas. Čiužiniai, turintys latekso savo sudėtyje, yra vieni iš patvariausių čiužinių. Jie savininkams tarnauja daug ilgiau nei alternatyvūs čiužiniai. Nepaisant latekso tipo, dauguma šios medžiagos čiužinių paprastai yra naudojami 7,5–8,5 metų.

KAM TINKAMI?

Čiužiniai su latekso sluoksniais gali būti pritaikomi daugumos žmonių miegamuosiuose. O kai kam – net rekomenduojami:

  • žmonėms, kuriuos kamuoja alergija, astma ar turi kvėpavimo takų problemų. Kadangi latekso sluoksnyje nėra tinkamos terpės veistis dulkių erkėms ar pelėsiui;
  • vaikams dėl hipoalerginės latekso savybės. Vaikų oda yra itin jautri, todėl čiužinių, turinčių latekso, atsparumas dulkių erkių veisimuisi tampa dar aktualesnis tėvams, ieškantiems geriausio sprendimo vaikų miegamajame;
  • asmenims, patiriantiems sąnarių ar nugaros skausmus. Dėl amortizuojančių ir suteikiančių stuburui natūralų linkį savybių, latekso turintis čiužinys yra idealus variantas. Sveikatos specialistai, tokie kaip kineziterapeutai, osteopatai, kartais savo pacientams net siūlo rinktis čiužinius su latekso sluoksniais kaip priemonę patiriamiems skausmams malšinti;
  • miegantiems dviese čiužinys su lateksu pasitarnauja kaip itin stabilus miegojimo paviršius. Jis puikiai sugeria judesius vienoje čiužinio pusėje ir neperduoda jų miegančiam šalia asmeniui. Tai gali būti aktualu ir poroms, kurių svorio skirtumas yra didelis.

ČIUŽINIŲ SU LATEKSO SLUOKSNIAIS PASIRINKIMAS – PLATUS

Susidomėję pirkėjai tinkamiausią čiužinį, turintį latekso, gali rinktis iš didelės įvairovės. „Auraplus“ asortimente siūlomi Clima latekso čiužiniai su kitų medžiagų deriniais. Pavyzdžiui, čiužinys „Oskaras“ – pagamintas iš Clima latekso, lino ir kanapių pluoštų bei padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Pagrindinis Clima latekso išskirtinumus yra kur kas didesnis orui pralaidžių skylučių skaičius negu alternatyviuose latekso čiužiniuose. Kiti „Auraplus“ asortimente siūlomi čiužiniai su latekso sluoksniais: „Venecija“, „Nojus“, „Astoria Jai ir Jam“, „Astoria“, „Lagūna“, „Opera“, „Palma“, „Domingo“, „Monaco“.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis: 0.00 EUR
Peržiūrėti krepšelį
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies), kad galėtume pateikti suasmenintus pasiūlymus bei Jus dominantį turinį. Daugiau sužinokite mūsų Slapukų politikoje.